Jump to content
sotos*snow

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ήμουν έξω και πάγωσα σημερα😭 βήχω, ελπίζω να μην την άρπαξα από το κρύο...

Χαχαχα..ελεος ρε!Εσυ δεν εισαι αυτος που θελει να.κυνηγαει τυφωνες και blizzards στην Αμερικη;;🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Για καλό και για κακό μην πολυπλησιαζεις κόσμο άνω των 65 ετών.... 

 

Στα δικά μας τωρα.... Επική βράδυα μετά από καιρό με μελτεμαρα και 24 βαθμούς τωρα

Πες του τέτοια να αγχώνεται 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Για καλό και για κακό μην πολυπλησιαζεις κόσμο άνω των 65 ετών.... 

 

Στα δικά μας τωρα.... Επική βράδυα μετά από καιρό με μελτεμαρα και 24 βαθμούς τωρα

Εγώ έξω βγαίνω με άπειρα μέτρα προστασίας, αν και σήμερα γινόταν πανικός από κόσμο, στα τέτοια τους για τον ιό...

 

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Χαχαχα..ελεος ρε!Εσυ δεν εισαι αυτος που θελει να.κυνηγαει τυφωνες και blizzards στην Αμερικη;;🤣

Θα είμαι εξοπλισμένος για κάθε περίσταση χεχε. Αλλά έτσι και αλλιώς εγώ θέλω να κηνυγαω τα supercells, ta ,blizzards/ snow squals με απασχολούν λιγοτεεο

1 λεπτό πριν, billipiros12 είπε:

Πες του τέτοια να αγχώνεται 😂

Κλαψ. Ευτυχώς ξέρω τι κάνω, αλλά δυστυχώς έξω οι περισσότεροι είναι Παπ...ες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, στους 25 βαθμούς αυτή τη στιγμή το θερμόμετρο μου με 58% υγρασία και ασθενείς (μέχρι στιγμής) ΒΒΑ ανέμους. 

Καλό ΣΚ σε όλους!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλους...Ψυχρουλα, για πρώτη φορα μετά από καιρό, στην Αθήνα. Βοριαδακι και άρωμα φθινοπώρου..

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 ώρες πριν, sotos*snow είπε:

31,1 η μέγιστη σήμερα εδώ στο Μακροχωρι αλλά με πολύ χαμηλά ποσοστά υγρασίας και με ξερό βοριά και αίσθηση ζέστης στα ίδια και λίγο χαμηλότερη ... στους 19,5 τώρα ίσως πέσουμε και κάτω από τους 17 για πρώτη φορά ... απιστευτη αίσθηση καθαρού φρέσκου αέρα ...

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! Όταν έλεγα χτες θα πέσει κάτω από τους 17 σήμερα το πρωί δεν περιμενα και 14 βαθμούς ελάχιστη !!! Έως τώρα ακόμα έχει πολύ καλή δροσιά δεν ξεπεράσαμε ακόμα τους 23....τι τέλεια αίσθηση ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπέροχη νύχτα μετά από καιρό... 22. 0 ελαχιστη με το βορια να λυσσάει ασταματητα... 25.3 τωρα και ριπες στα 40χλμ/ωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Καλημερες..Λιγο πιο ανθρωπινη η κατασταση σημερα...Αλλα και μονο που βλεπω γαλονο ουρανο και τον κιτρινιαρη εκει πανω....🙊

Ε όχι και λίγο ρε Σάκη.... Τέλεια είναι.... 

Το βράδυ έκλεισα μπαλκονοπορτες.... 

Ξυριζε ο βοριας.... Ειδικά εδώ στον 6ο όροφο που είμαι και χωρίς πολυκατοικίες δεξιά αριστερά και με κρεβατοκαμαρα που έχουν βορινο προσανατολισμο την άκουσα καλά μετά τις 3 τη νυχτα

Και τώρα έξω φανταστικά είναι... Φυσάει πολύ και έχει δροσιά.... 5 βαθμους τουλάχιστον κάτω από τις προηγούμενες μέρες ίδια ώρα.... 

Α!!!! Βλέπω και αρκετά σύννεφα πάνω από Πάρνηθα αλλά και από πάνω μου!!!! 

Ρε μπας και κοπανησες τίποτα τσίπουρα τη νύχτα και έχεις ανεβάσει θερμοκρασία???? 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα από Χόχλια, με 12,5οC ελάχιστη θερμοκρασία και ύπνος με πάπλωμα και κουβέρτα....έζησα δύο ονειρικές εβδομάδες εδώ πάνω, που μου έθεσαν την σκέψη σε άλλη βάση....ευχή μου γρήγορα πίσω και μόνιμα, ορεσίβια, οξυγονούχα, χιονούχα, ήρεμα και μακριά από τοξικότητες....ευτυχώς γύρισε κι ο ευλογημένος βοριάς κάτω, για να μην πάθουμε καμία κατάθλιψη....ζήστε κι αφήστε τις κριτικές, τα παθη και τα άμετρα μιση.....καλό ΣΚ με υγεία σε όλους....

19,5-20οC τώρα και 38% η υγρασία....ηλιόλουστος και διαυγής βορίσιος καιρός!!

IMG_20200903_193700.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Καλημερες..Λιγο πιο ανθρωπινη η κατασταση σημερα...Αλλα και μονο που βλεπω γαλονο ουρανο και τον κιτρινιαρη εκει πανω....🙊

Eλα επιασε η γκρινια και η πρωινη κλαψα😎 29.3c δω στο βουνο με ΝΔ 3bf

image.thumb.png.9c0ba9a6207bae237ad031d5b2440c3e.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ενα καταπληκτικο πρωινο κ μεσημερι Σαββατου...ο κιτρινιαρης εσβησε για λιγο κ πυκνα μαυρα συννεφα συγκεντρωθηκαν!!!

Φυσικα δεν αργησε να τα διαλυσει ο ΒΒΑ νεφοδιωκτης χαριζοντας καταπληκτικη αισθηση κ διαυγεια...

Ελαχιστη 22 κι μολις.26.5 τωρα ...σουπερ

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26.2 με τα σύννεφα να υποχωρούν λόγω ισχυρού βορια.. Παρόλα αυτά η ατμοσφαιρα είναι καταπληκτική... Άλλαξε και η ψυχολογία μου μετά τον ένα μηνα ζέστη και υγρασία σε Κέρκυρα και καπάκι Αθήνα.... 

Αντε να περιμένουμε και το πρώτο οργανωμένο χαμηλό τώρα που θα σφυρίξει τη λήξη του σιχαματος και θα μας βάλει σε mood πιο φθινοπωρινό-χειμερινό.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπέροχη μέρα σήμερα, συννεφιά (με λίγο ήλιο) και βοριάς που κρατεί την θερμοκρασία σε πολύ καλά επίπεδα, στους 26.6 βαθμούς τώρα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λόγω έργων που πρόκειται να γίνουν στο 6ο δημοτικό Λιβαδειάς, υπάρχουν πολλές στίβες με χώματα που ξεπερνούν το 1μ σε ύψος και φτάνουν έως τη μάντρα που είναι τοποθετημένος ο μετ. σταθμός, ακριβώς δηλαδή από κάτω του και αυτός είναι και ο λόγος που τσιμπάει πολύ θερμοκρασιακά κατα τη διάρκεια της ημέρας εδώ και πολλές ημέρες.

Αυτή την ώρα στη Λιβαδειά:
Σταθμός κέντρου 27.6 ✔️
Σταθμός ΕΑΑ στα 2.5-3χλμ βορειοανατολικά της πόλης 28 ✔️
Σταθμός 6ου δημοτικού 30.1 ⚠️

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27.5 στο λιμάνι, μια χαρά!! Έγινε το πρώτο βήμα για να φύγει η κόλαση σιγά σιγά αφού μετά από μήνες δεν θα ανάψω A/C σήμερα. Απλά τον ανεμιστήρα έχω χαλαρά να κυκλοφορεί αέρας στο δωμάτιο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...