Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Αναφορές Οκτωβρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαχα δεν έχω ξαναδεί τέτοια συχνότητα ηλεκτρικών στην Αττική,απίστευτο.Παντως εδώ στη Γλυφάδα δεν έχει αρχίσει ακόμη,αναμενουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποποπο στις ανανεώσεις σταθμών αιγαλεω 42 mm Κορυδαλλός 38 mm Νεάπολη Νίκαιας 35mm....οπως σας είπα μας έπιασε καλά στα δυτικά 

 

52mm το αιγαλεω πριν 8 λεπτα... Αυτά είναι 

Επεξεργάστηκε από george1280
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρώτη φορά στη ζωή μου βλέπω κάτι τέτοιο, έχουν πεσει δέντρα έχουν φυγει τραπέζια, τυφώνας μέσα στην Αθήνα δεν έχει ξαναγίνει αυτό κεραυνός να σκάει 10 μέτρα απ'το σπίτι μου χαλασμένος παιδια δεν ξέρω αν γίνεται άλλου κι αυτό αλλά είναι συγκλονιστικό απίστευτες εικόνες, δεν προλαβα να τραβήξω βίντεο γτ δεν πιστευα αυτό που έβλεπα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40.6 mm έως τις 06:16 το πρωί μετρά ο σταθμός μου, Χρυσούπολη Περιστερίου..... και έσπασε το ρεκορ της μεγαλύτερης ραγδαιοτητας του έτους, με 188.8 mm/hr..... σε κάποια φάση πήγε να ξεκινήσει και χαλάζι, αλλά το σταμάτησε αμέσως.. επιβεβαινώνω 2-3 χτυπους στα κάγελα μονο.. και καναν παραπάνω......

Τρομερό τραγούδι..... γιατί μιλάμε για τραγούδι εδώ....... καταιγιδοπάρτυ με τα όλα του.. νωρίτερα έδινε και φωτορυθμικά non-stop ανα δευτερόλεπτο......... η καλύτερη καταιγίδα εδώ και καιρό για εμάς...... απο πάνω ταράτσα μπορεις να ακούσεις μια λίμνη απο νερό να έχει σχηματιστει, όπως γίνεται και σ' αλλες δυνατες καταιγίδες....

.. μετά τις 6 παρα δέκα περιπου που η ένταση της "καταρακτώδους" βροχή έφτασε στο peak, το φαινόμενο συνεχίστηκε με αυξομειώσεις ως τώρα που πλεον δείχνει να έχει σταματήσει..... ήταν απολαυστικό..!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερη κατασταση παιδες.Ειναι παρα πολυ το νερο που πεφτει εδω και ωρα!!!!Οι αστραπες πεφτουν σε συχνοτητα μικροτερη του δευτερολεπτου.Ασυλληπτη κατασταση,θα εχουμε θεματα αν συνεχισει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Υρομερη κατασταση παιδες.Ειναι παρα πολυ το νερο που πεφτει εδω και ωρα!!!!Οι αστραπες πεφτουν σε συχνοτητα μικροτερη του δευτερολεπτου.Ασυλληπτη κατασταση,θα εχουμε θεματα αν συνεχισει

Αυτο μ κανει εντυπωση. 3 το δευτερόλεπτο

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...