Jump to content
thanossnow

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ρε Μιχαήλ ασε μας να χαρούμε λιγο...το ξέρουμε ότι δε θα βγει ...εδώ περσι ειχα ανσαμπλ με 95 % για Χίονι και δε βγήκαν 4 μερες πριν ...Αυτό θα βγει;;..Αλλά ειναι ωραιο...και επίσης δε με νοιαζουν οι βροχες τετοια εποχη...το τζεμ νομιζω προς τζιφο πηγε παντως αλλα εξαφάνισε το χαμηλο χαχαχ

Ρε εγώ θέλω να βγει ένα οργανωμένο χαμηλό πρώτα με βροχή και μετά χιόνι. Δεν με συγκινεί καθόλου ο τζίφος και ας βγάζει τέτοια τέρατα στην συνέχεια. Άσε που έχω και τους λόγους μου να μην θέλω χιόνια τώρα, γιατί δεν θα μπορώ να τα απολαύσω. 😅 Για να μην βγούμε εκτός θέματος δεν θα τους γράψω.Βασικά ένας λόγος είναι. Όποιος έχει τόσο μεγάλη απορία μπορεί να στείλει π.μ.😉

 

τα ενσέμπλς θα βελτιωθούν για μετά αλλά ειλικρινά δεν έχει καμία σημασία...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Ρε εγώ θέλω να βγει ένα οργανωμένο χαμηλό πρώτα με βροχή και μετά χιόνι. Δεν με συγκινεί καθόλου ο τζίφος και ας βγάζει τέτοια τέρατα στην συνέχεια. Άσε που έχω και τους λόγους μου να μην θέλω χιόνια τώρα, γιατί δεν θα μπορώ να τα απολαύσω. 😅 Για να μην βγούμε εκτός θέματος δεν θα τους γράψω.Βασικά ένας λόγος είναι. Όποιος έχει τόσο μεγάλη απορία μπορεί να στείλει π.μ.😉

 

τα ενσέμπλς θα βελτιωθούν για μετά αλλά ειλικρινά δεν έχει καμία σημασία...

Που παω να στείλω πμ δε ξερω..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Που παω να στείλω πμ δε ξερω..

Π;aτα πάνω στο όνομα του weathermaniac κι πήγαινε κάτω που λεει μηνυμα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Που παω να στείλω πμ δε ξερω..

Αλήθεια? 😛 Πάνω δεξιά έχει ένα συννεφάκι δίπλα από την υδρόγειο σφαίρα, το πατάς, βγαίνεις σε καινούργια σελίδα, όπου πάνω αριστερά δίπλα από το γρανάζι βγάζει νέο μήνυμα. Αυτά χοντρικά. Αυτός είναι ένας τρόπος. ο άλλος να έχεις τον κέρσορα πάνω από το αβατάρ μου και θα εμφανίσει το προφίλ μου κάτω αριστερά επιλέγεις "μήνυμα" πάλι

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα πράσινα χρώματα να μετακινηθούν δυτικά και βορειότερα και θα είναι μια χαρά για εμας

Screenshot_20201116-190911_YouTube.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μακάρι αλλα δυσκολα...πάντως τα ανσαμπλ για μετα ..Για τις 23 και μετα ειναι πολυ βελτιωμένα θα δουμε ωραια ανσαμπλ αργοτερα στο διαγραμμα ..

graphe3_0000___21.320754717_39.7975708502_.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Τα πράσινα χρώματα να μετακινηθούν δυτικά και βορειότερα και θα είναι μια χαρά για εμας

Screenshot_20201116-190911_YouTube.jpg

Ανεβασε σημερα βιντεο ο gavs?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευχομαι και ελπιζω να βγει ο Μακεδονικος χιονιας 26-27/11 σαν να προκειται για την αυλη μου.

για να χαρουν καποιοι φιλοι μου αλλα και γιατι ετσι μεγαλωσα, ετσι θυμαμαι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, geornik είπε:

Ανεβασε σημερα βιντεο ο gavs?

Ναι φίλε το κλασσικό 10day forecast https://youtu.be/N9_k1-SileY

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι από τους ελάχιστους Νοεμβριους που θυμάμαι που φαίνεται έτσι ελπιδοφόρα η εξέλιξη με χειμερινές πινελιές πριν καν μπει ο Δεκέμβρης...

Και παραδοσιακά αυτό το ελπιδοφόρο παττερν συνεχίζει και εντός του Δεκέμβρη μέχρι τις γιορτές... 

Αλήθεια, θυμάστε πόσο άθλια έμπαιναν οι Δεκέμβριοι άλλες χρονιές;;

Επεξεργάστηκε από giannis.mar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, giannis.mar είπε:

Είναι από τους ελάχιστους Νοεμβριους που θυμάμαι που φαίνεται τόσο ελπιδοφόρα η εξέλιξη με χειμερινές πινελιές πριν καν μπει ο Δεκέμβρης...

Και παραδοσιακά αυτό το ελπιδοφόρο παττερν συνεχίζει και εντός του Δεκέμβρη μέχρι τις γιορτές... 

Αλήθεια, θυμάστε πόσο άθλια έμπαιναν οι Δεκέμβριοι άλλες χρονιές;;

δικιο εχεις γιαννη σ αυτο που λες.συνηθως τετοια εποχη ειμασταν με τον μπαστακα αγκαλια στα β.ανατολικα μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

δικιο εχεις γιαννη σ αυτο που λες.συνηθως τετοια εποχη ειμασταν με τον μπαστακα αγκαλια στα β.ανατολικα μας

Ακριβώς. Συν κάτι ξεγυρισμένα +8 και +9 στα 850 και καπάκι καπελωμα από αντικυκλωνες. 

Υ. Γ. : Το 12αρι βγάζει 2 με 3 πεδινους βορειοελλαδιτικους χιονιαδες πριν καν βγει ο μήνας 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα ίδια με ικον και ούκμο ο ευρωπαίος για την αποκοπή στις 96 ώρες στη δυτική Μεσόγειο..αυτή η βορειοδυτική Αφρική τα τελευταία χρόνια έχει αλλάξει κλίμα εντελώς ...όπως και τα Βαλκάνια αλλά από την αντίθετη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά τώρα είδα όλο το τρέξιμο του τζίφου...που θυμίζει έντονα τέλη Νοεμβρίου 2001....ΑΛΛΑ πρώτον είναι τζίφος και δεύτερον είναι στις αστρονομικές ώρες....όταν δεν ξέρουμε τι θα γίνει στις 96......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, INUIT είπε:

χεμι νορντ ονειρεμενο ...πλησιαζοντας  το Δεκεμβρη  !!!!!!!

 

Εδώ είμαστε!!!! Αυτή η εικόνα είναι μαγική 

gfsnh-0-384.png

gfsnh-1-384.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Καλά τώρα είδα όλο το τρέξιμο του τζίφου...που θυμίζει έντονα τέλη Νοεμβρίου 2001....ΑΛΛΑ πρώτον είναι τζίφος και δεύτερον είναι στις αστρονομικές ώρες....όταν δεν ξέρουμε τι θα γίνει στις 96......

Ναι αλλά ειναι το μοντέλο της καρδιάς μας Σωτήρη 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αικον γιουκμο ναβτζεμ το τιποτα και τζιφος τζεμ παιος γαλλικο το παλευουν και αφηνουν περιθωρια για σεναρια. για 21-22Πριν λιγο καιρο αν το διαβαζε κανεις το μηνυμα θα ελεγε οτι ειμαι τρελλος αλλα στην κατασταση που ειναι τα 2 μεγαλα μοντελα ναι υπαρχει διπολο αυτη την στιγμη της μουφας με το "κατι γινεται" .Για το μετα και ο παιος ετοιμαζεται να στειλει τον χειμωνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Ναι αλλά ειναι το μοντέλο της καρδιάς μας Σωτήρη 😁

Εννοείται ότι είναι της καρδιάς μας απλά μόνος του έβγαλε τα μάτια του τόσα χρόνια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσήνεμη εισβολή από ευρωπαικό στις 216 ....μέχρι πέρσι θα λέγαμε ότι η διάταξη εν τέλη θα ήταν παρόμοια με την πραγματικότητα αφού η διάταξη ξεκινάει ήδη από τις 168-192 να διαμορφώνεται.. φέτος που δεν ξέρουμε τι θα γίνει στις 72-96 άνετα μπορεί να κάνει στις ίδιες ημερομηνίες ζωνική.....μακάρι να το κρατήσει πάντως ..από την αθλιότητα που ζούμε τώρα με ζέστη και ήλιο τουλάχιστον να κρυώσει ο καιρός

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιθανότητες επιβαβαίωσης σχεδόν μηδενικές απλώς βαζω τις παρακάτω εικονες από το σημερινό 12αρι του παιου για 25 Νοεμβριου και θα δουμε σε λίγες μερες τι θα φαινεται για αυτη την ημερομηνια.

ECE1-216.GIF?16-0

ECE0-216.GIF?16-0

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...