Jump to content
thanossnow

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Οι χάρτες του τζίφου σε ολη τη δεύτερη καρτέλα ειναι cfs νομίζω δε έχω ξαναδεί τέτοιο τρέξιμο για δω ποτέ σε συνολο

αυτο θα εγραφα!!!κατι σε 1963 και αφιερωμενο ολο το τρεξιμο στη δευτερη καρτελα στον σωτο και το 1963😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

αυτο θα εγραφα!!!κατι σε 1963 και αφιερωμενο ολο το τρεξιμο στη δευτερη καρτελα στον σωτο και το 1963😀

Βαγγελη πολυ ανατολικα μας φευγουν τα ανσαμπλ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Βαγγελη πολυ ανατολικα μας φευγουν τα ανσαμπλ

πιο πανω μιλησα για ντερμπι ,εαν εφευγαν δυτικα απο τωρα δεν θα ηταν ντερμπι...😀😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

πιο πανω μιλησα για ντερμπι ,εαν εφευγαν δυτικα απο τωρα δεν θα ηταν ντερμπι...😀😀

Και όταν έχει ντέρμπυ χιονίζει μόνο στην θηβα🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Και όταν έχει ντέρμπυ χιονίζει μόνο στην θηβα🤣

τοσα χρονια ρε συ μιχαηλ πρεπει να εχεις καταλαβει οτι μεγαλυτερη σημασια εχει το ταξιδι παρα το αποτελεσμα και το ταξιδι ειναι παντα πιο ωραιο οταν ειναι ντερμπι και μικρη σημασια εχει πλεον εαν θα παει εδω εκει η παραπερα...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

τοσα χρονια ρε συ μιχαηλ πρεπει να εχεις καταλαβει οτι μεγαλυτερη σημασια εχει το ταξιδι παρα το αποτελεσμα και το ταξιδι ειναι παντα πιο ωραιο οταν ειναι ντερμπι και μικρη σημασια εχει πλεον εαν θα παει εδω εκει η παραπερα...😀

Το βλέπουμε τελείως διαφορετικά. Εγώ θέλω να έχω την ησυχία μου περισσότερο. Αυτό είναι το καλο για εμένα με τους δυτικούς χιονιαδες. Σε πρωτο χρόνο είτε χαλάσουν είτε όχι χαλάνε μόνο για εκεί που είναι να χαλάσουν και κλαιγομαι μόνος μου😂 οπότε δεν νιώθω και κακός σε εισαγωγικά που θέλω να φτιάξει για εμένα γιατί δεν στερείται κάτι από άλλους. Ελπίζω η νυχτερινή περιγραφή να μην είναι αφορμή για παρεξηγήσεις χαχα.

Καληνύχτα και τα λέμε στα 00αρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το gfs με συνοπτικές διαδικασίες εξαφάνισε τη Σαββατιατικη κακοκαιρία,και είπε να μας απαλύνει τον πόνο με το 0αρι για μετά από...ένα 10ημερο με χιόνια ημιορεινής Αττικης και πολύ βροχή στα πεδινά.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είχα γράψει εχθές ό,τι μέχρι αύριο το πρωί προλαβαινει να εξαφανίσει υετό...δεν το εξαφάνισε τελείως για αύριο αλλά μπορεί στα επόμενα τρεξίματα να αφήσει ψιχουλα...Για 21-22 δεν το συζητάω ό,τι στα επόμενα τρεξίματα θα εξαφανίσει υετό.

Φιλική συμβουλή για όσους δεν κοιτάνε icon να το ξανασκεφτούν εάν και ομολογώ ό,τι είναι "σπαστικό" μοντέλο αλλά αντί να με παραμυθίαζουν τζίφος & σια μέχρι τις 60 ώρες έχω μια εικόνα για το τι περίπου θα συμβεί από τις 120 ώρες.

Την καλημέρα μου σε όλους! 

Diagramme GEFS

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

(Καλη)μέρα, κάποια βελτιώση βλέπω την έκανε το αϊκον. Το ουκμο και αυτό νομίζω βελτιώθηκε λίγο. Βέβαια, και τα δύο αυτά μοντέλα καταλήγουν να στέλνουν το χαμηλό στην Τυνησία...  

Ο τζιφος βαδίζει στο ίδιο μονοπάτι με ουκμο-αϊκον.

 

Καταστροφή το ευρωπαϊκό για τις 21-22, το χαμηλο ηδη απο τις 96 ωρες ειναι στην Σαρδηνία. Εκτός αυτού, έχει μια εντελώς σάπια, τραγική συνέχεια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Gary είπε:

 

Καλημέρα στην παρέα. Φαίνεται χιόνι σε μένα τις επόμενες ημέρες? Και αν ναι σε τι υψόμετρα?

???????????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Diagramme GEFS

 

Ενσέμπλς Αττικής. Για Σάκη

 

Βαρετό το τρέξιμο του ευρωπαίου για εδώ.. Όσο δεν έχει υετό σοβαρό κάποιο μοντέλο σε οποιαδήποτε μορφή για τα ηπειρωτικά θα το ανακηρύσσω βαρετό. Για να μην παρεξηγιόμαστε. 😉

Δώστε σύνδεσμο παρακαλώ για να τα βλέπω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχώς το πιο ρεαλιστικο σενάριο το έχει ο Ευρωπαίος, δεν πιστευω πλέον σε καμία σοβαρή κακοκαιρια μετά τις 20 και ποσο μάλλον έτσι όπως την δειχνει ο τζίφος, το κακό είναι πως βιώνουμε έναν πιο κρυο Νοέμβριο από τα κλιματικά χωρίς να δουμε κανένα ίχνος χειμωνιατικης διάθεσης και το ακόμα χειρότερο ειναι πως ο Δεκέμβριος δεν δείχνει να είναι καλυτερος απο τον τρέχων μηνα, αντιθέτως μάλιστα θα έχουμε έντονη ζωνικη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχως παει και η κακοκαιρια για μετα τις 25 τη  εξαφάνισε ο ευρωπαιος και βλεπω και τα ανσαμπλ του την εξαφανίζουν σιγα σιγα

Τραγικά τωρα τα είδα ένα ενα ...να δεις τωρα σωτηρη οτι θα βγουν αυτα αχαχαχ..και του τζιφου χαλασαν ετσι κι αλλιως 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...