Jump to content
thanossnow

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ανανεώνει το ευρωπαϊκό. Μάλλον θα αρχίσει το βρισιμο.. δεν βλέπω να φτιάχνει την σημαντική μεταβλητής της Αμερικής.. για να δούμε θα βελτιώσει την ισπανική λίμνη η αξίζει το βρισιμο και εκεί..?

περιμενω τις 120 και αν βγει αυτο που περιμενω τοτε παει για ψυχρη εισβολη καραμπινατι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

περιμενω τις 120 και αν βγει αυτο που περιμενω τοτε παει για ψυχρη εισβολη καραμπινατι...

Ωραία το πάει στις 120 ώρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

περιμενω τις 120 και αν βγει αυτο που περιμενω τοτε παει για ψυχρη εισβολη καραμπινατι...

Τεράστια αλλαγή στην Αμερική , αλλά όχι στην κ@λολιμνη γμτ!! Πάντως θα βγάλει αρκετά διαφορετικό σενάριο από το πρωινό, αλλά για εμένα μάλλον αδιάφορο θα βγει, χωρίς να δίνω όρκο 

Δες το θ.γ που έγραψα πριν

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Ωραία το πάει στις 120 ώρες 

ναι οπως πρεπει..θα αποκοπει καποιο μικρο κομματι προς ιβηρικη και θα σηκωθει απο β.δυτικα ο αζορ..κοπι πειστ σχεδον του πρωινου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ναι οπως πρεπει..θα αποκοπει καποιο μικρο κομματι προς ιβηρικη και θα σηκωθει απο β.δυτικα ο αζορ..κοπι πειστ σχεδον του πρωινου

Το θέμα είναι να σκάψει ψύχος. Η Θεσσαλονίκη θέλει ένα -5 στα 850 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ανανεώνει το ευρωπαϊκό. Μάλλον θα αρχίσει το βρισιμο.. δεν βλέπω να φτιάχνει την σημαντική μεταβλητής της Αμερικής.. για να δούμε θα βελτιώσει την ισπανική λίμνη η αξίζει το βρισιμο και εκεί..?

 

Υ.γ Βαγγέλη δες τον τζιφο στις 394 ώρες, κάνε σύγκριση με τις 180 ώρες του αικον. Μικρή διαφορά λογικής, τεράστια διαφορά αποτελέσματος. Αν είχε τέτοια δυνατότητα μαζί σου.

 

Άλλαξε η μεταβλητή της Αμερικής Ευτυχώς δεν κάνει αποκοπή όπως πριν 

που να τις βρω τις 394???...ΥΓ παντως διαφωνω οτι ειναι διαφορετικο απο το πρωινο και οι οποια αλλαγη στην αποκομενη λιμνη θα ειναι προς το θετικο.Αλλα θα το δουμε σε λιγο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

που να τις βρω τις 394???...ΥΓ παντως διαφωνω οτι ειναι διαφορετικο απο το πρωινο και οι οποια αλλαγη στην αποκομενη λιμνη θα ειναι προς το θετικο.Αλλα θα το δουμε σε λιγο

Βαγγέλη έρχεται κάτι διαφορετικό θεωρώ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

που να τις βρω τις 394???...ΥΓ παντως διαφωνω οτι ειναι διαφορετικο απο το πρωινο και οι οποια αλλαγη στην αποκομενη λιμνη θα ειναι προς το θετικο.Αλλα θα το δουμε σε λιγο

Έλα ρε 384 εννοούσα  προφανώς σορυ, τώρα για το άλλο έχει αλλάξει πολύ σε σχέση με το πρωινό στις μεταβλητές . Στην Αμερική τούμπαρα, μικρή ανατολικιση στην λίμνη της Ισπανίας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παει στο σεναριο που θελω ,το ολα η τιποτα αλλα στις 168 εχω καταμπερδευτει και δεν μπορω να κατανοησω ουτε καν στο περιπου το επομενο φρειμ.Λογικα θα πρεπει να στριψει ο αζορικος στο β.τμημα του για να εχει καλη εξελιξη το ραν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιστεύω θα αργήσει πολυ να έρθει πολυ ένα χαμηλό.

Δεν φαίνεται να αλλάζει η κυκλοφορία. 

Θα μας συντροφευσει για πολυ καιρό ακόμα ο βοριάς. 

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

παει στο σεναριο που θελω ,το ολα η τιποτα αλλα στις 168 εχω καταμπερδευτει και δεν μπορω να κατανοησω ουτε καν στο περιπου το επομενο φρειμ.Λογικα θα πρεπει να στριψει ο αζορικος στο β.τμημα του για να εχει καλη εξελιξη το ραν 

Αμμμ όταν ξέρεις ποιες είναι οι μεταβλητές Βαγγέλη έτσι ειναι😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αηδία κατάντησε... Πάμε από Δεκέμβρη και αν, για μια αξιοπρεπή χειμερινού τύπου εισβολή....  Τελικά, το κλίμα, έχει αλλάξει ανεπιστρεπτί . Η φύση μιλάει από μόνη της .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

και στριβει λοιπον και γινεται αυτο που γουσταρω!!!μιχαηλ στο χω ξαναπει μην τα βαζεις με τα θελω μου...😀😀😀

Τζούφιο όμως είναι. Μυξα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

και στριβει λοιπον και γινεται αυτο που γουσταρω!!!μιχαηλ στο χω ξαναπει μην τα βαζεις με τα θελω μου...😀😀😀

Σιγά τα λάχανα τα 2/3 έγιναν για να εξαφανιστεί αυτό που θες βαγγελακο, όπως εξαφανίστηκε και αυτό που ήθελες με το ναβτζεμ😯

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Σιγά τα λάχανα τα 2/3 έγιναν για να εξαφανιστεί αυτό που θες βαγγελακο, όπως εξαφανίστηκε και αυτό που ήθελες με το ναβτζεμ😯

εγω κοιταω μονο ευρωπη και εκει τιποτα δεν εξαφανιστηκε αντιθετα η οποιες αλλαγες νγηκαν σε καλο.Επισης γινεται βροχοχαμηλο και με βορια απορω τι κολημα εχεις φαει με το νοτιο και δυτικο ρευμα χωρις κρυο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

εγω κοιταω μονο ευρωπη και εκει τιποτα δεν εξαφανιστηκε αντιθετα η οποιες αλλαγες νγηκαν σε καλο.Επισης γινεται βροχοχαμηλο και με βορια απορω τι κολημα εχεις φαει με το νοτιο και δυτικο ρευμα χωρις κρυο

Αν βγει το αποτέλεσμα έτσι οκ, δεν έχω πρόβλημα. Αλλά προσωπικά επειδή είμαι υετοφιλος ( και μιλάω μόνο για εμένα αποκλειστικά που τα συμφέροντα μου είναι πολύ κοντά με αυτά του Σάκη)  αν είναι μέσα στον χειμώνα να βρεχει με υψηλές Τ το προτιμώ από ότι κρύο με ήλιο η ακόμα και συννεφια. Ειδικά αν δεν έχει βρέξει πιο πριν. 

Αν είχε φυσιολογικό φθινοπωρο Βαγγέλη φέτος θα προτιμούσα, ναι θα προτιμούσα το σενάριο του Ευρωπαίου ακόμα και με τον κίνδυνο του ξεροκρυου . Απλά πράγματα. 

 

Οπότε συνεχίζουμε και βλεπουμε. Μένω ευχαριστημένος με το ευρωπαϊκό, δεδομένου ότι έβγαλε υετοφορος σενάριο ακόμα και ετσι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Ωραία βροχοχάμηλα

ECM1-240.gif

Έχω πεθάνει. Ποτέ δεν περίμενα τέτοιο ποστ από εσένα Νικόλα, τέτοια εποχή!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...