Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Πόπο μέσος όρος για φίλημα θα χει φοβερά σενάρια λογικά τρώω και μετά ανταπόκριση χαχαχ

κι εγω παω για φαγητο και τα λεμε...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πράγματικά πολύ καλός ο μ.ο. του ευρωαικου, εάν δεν αλλαξει η βορεια Ελλαδα έχει καλές πιθανότητες για μετά τα Χριστουγεννα, εμείς θα κανουμε υπομονη με την ελπίδα να γινει κατι γυρω στην πρωτοχρονια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

Πράγματικά πολύ καλός ο μ.ο. του ευρωαικου, εάν δεν αλλαξει η βορεια Ελλαδα έχει καλές πιθανότητες για μετά τα Χριστουγεννα, εμείς θα κανουμε υπομονη με την ελπίδα να γινει κατι γυρω στην πρωτοχρονια.

Δημήτρη 8 μέρες μετά, Όχι 4. Σε 4 μέρες παίζει να βλέπουμε ή καλύτερους ή χειρότερους χάρτες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ρε παιδια μην κοιτατε μοντελα το χιονακι ειναι σιγουρο 30-31 δεκεμβρη θα γινει χαμος αυριο θα παω ταρατσα να δω τι θα κανω με τον ηλιακο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Πόπο μέσος όρος για φίλημα θα χει φοβερά σενάρια λογικά τρώω και μετά ανταπόκριση χαχαχ

Μόλις έφαγα και περιμένω ανταπόκριση για ενσεμπλια ευρωπαιου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Καλοσ ναι αλλά δεν είναι σε καπωσ μακρυνεσ ώρες?

Από εκεί ξεκινάμε φίλε μου, και σιγά σιγά πλησιάζουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Από εκεί ξεκινάμε φίλε μου, και σιγά σιγά πλησιάζουμε

Μιχαήλ 200 ώρες. Είναι μακριά. Ενθαρρυντικό ο μέσος όρος. Όχι ακόμα για πεδινό χιόνι όμως 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Athinaios said:

ρε παιδια μην κοιτατε μοντελα το χιονακι ειναι σιγουρο 30-31 δεκεμβρη θα γινει χαμος αυριο θα παω ταρατσα να δω τι θα κανω με τον ηλιακο..

Ψυχραιμία, μας διαβαζει κοσμος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

ρε παιδια μην κοιτατε μοντελα το χιονακι ειναι σιγουρο 30-31 δεκεμβρη θα γινει χαμος αυριο θα παω ταρατσα να δω τι θα κανω με τον ηλιακο..

Καλέ μου Αθηναίε, όπως και πέρσι, πέτα παγάκια από την ταράτσα,  μπας και χιονίσει!! Το φόρουμ, και εγώ μαζί σε λατρεύουμε να το ξέρεις! Προσωπικά μου κάνεις μια ημέρα πιο ευχάριστη!😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με χιονιζουν 25 σενάρια εδω εκ των οποίων τα 10 πανω απο 10 ποντους ...Αυτό τα λέει όλα...θεαματική βελτίωση ανσαμπλ ευρωπαιου....καμια 10 άρια κεντροβορειοι καμια 20 άρια ιταλια και δυτυκικη μακεδονια...κάνα 3 τουρκια...5 με 6 τιοοτα και 10 ισπανια .....εννοείται ότι αυτά της Ιταλίας πιανουν και τη κεντρική Ευρώπη οπως Γερμανία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Με χιονιζουν 25 σενάρια εδω εκ των οποίων τα 10 πανω απο 10 ποντους ...Αυτό τα λέει όλα...θεαματική βελτίωση ανσαμπλ ευρωπαιου....καμια 10 άρια κεντροβορειοι καμια 20 άρια ιταλια και δυτυκικη μακεδονια...κάνα 3 τουρκια...5 με 6 τιοοτα και 10 ισπανια .....εννοείται ότι αυτά της Ιταλίας πιανουν και τη κεντρική Ευρώπη οπως Γερμανία 

Δεν μου λες Αντώνη, μήπως έχει κανά σενάριο από τα δικά μου?🤣 [τι και  αν λείπω χαχαχα]

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν μου λες Αντώνη, μήπως έχει κανά σενάριο από τα δικά μου?🤣 [τι και  αν λείπω χαχαχα]

Όχι οπως ακριβως το θες αλλα χιονιζονται με διάφορα τα Γιάννενα...Υπάρχουν πολλά που περνάνε τα χαμηλά πανω πανω απο τη στερεά θεσσαλια αλλα πανω απο την Ελλάδα δεν εχει...

Πάντως έχει κάποια που χιονιζουν ταυτοχρονα την Ισπανία κι εμένα χαχχα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Όχι οπως ακριβως το θες αλλα χιονιζονται με διάφορα τα Γιάννενα...Υπάρχουν πολλά που περνάνε τα χαμηλά πανω πανω απο τη στερεά θεσσαλια αλλα πανω απο την Ελλάδα δεν εχει...

Πάντως έχει κάποια που χιονιζουν ταυτοχρονα την Ισπανία κι εμένα χαχχα

ΤΕΛΕΙΑ. Τέτοια σενάρια τα θέλω όταν επιστρέψω🤣 Εννοείται για να μην στεναχωρηθώ θέλω να χιονίσει ταυτόχρονα εδώ και εκεί. Έχω να δω μεγάλο χιονιά στην Λάρισα από το 2010 [επειδή έλειπα, όχι επειδή δεν χιόνισε, και μου έχει λείψει το αλκαζάρ κάτασπρο.]

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Με χιονιζουν 25 σενάρια εδω εκ των οποίων τα 10 πανω απο 10 ποντους ...Αυτό τα λέει όλα...θεαματική βελτίωση ανσαμπλ ευρωπαιου....καμια 10 άρια κεντροβορειοι καμια 20 άρια ιταλια και δυτυκικη μακεδονια...κάνα 3 τουρκια...5 με 6 τιοοτα και 10 ισπανια .....εννοείται ότι αυτά της Ιταλίας πιανουν και τη κεντρική Ευρώπη οπως Γερμανία 

Γρεβενιώτης και ασχολείται με δεκαποντα;;;Που πάει αυτός ο κόσμος θεε μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Γρεβενιώτης και ασχολείται με δεκαποντα;;;Που πάει αυτός ο κόσμος θεε μου...

Χαχαχα Τζορτζ τι να κανω ρε φίλε να το δω με νοιάζει πλεον...πέρσι μονο τον απριλιο χιονισε χαχαχ...καιρικη κατάντια ουτε ενα μειον 2 στα 850 με χαμηλο στα δυτικα δεν έρχεται τα τελευταία χρόνια ενω τα χαμηλά περνανε απο την ιδια θεση που πέρναγαν και παλια αλλα τωρα πανω απο 0 στα 850 δεν πανε ...Η ιδέα μου ειναι η αλλαζει ο καιρος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Χαχαχα Τζορτζ τι να κανω ρε φίλε να το δω με νοιάζει πλεον...πέρσι μονο τον απριλιο χιονισε χαχαχ...καιρικη κατάντια ουτε ενα μειον 2 στα 850 με χαμηλο στα δυτικα δεν έρχεται τα τελευταία χρόνια ενω τα χαμηλά περνανε απο την ιδια θεση που πέρναγαν και παλια αλλα τωρα πανω απο 0 στα 850 δεν πανε ...Η ιδέα μου ειναι η αλλαζει ο καιρος

Αλλάζει ο καιρός φίλε...δυστυχώς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χάσαμε μεγάλο χιόνι... μια κακοκαιρία ραμμένη και κομμένη στα μέτρα της Εύβοιας που με λίγους βαθμούς πιο χαμηλές θερμοκρασίες θα έθαβε τα βουνά μας! 
Δυστυχως δεν ειδε χιόνι ούτε η κορφή της Δίρφυς... τι κι αν βρισκόμαστε στον χειμώνα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάνει υποχώρηση το αικον ως προς την σφήνα, να δούμε πόσο, αλλά είναι γενικά μικρή η μεταβολή.

και όμως, βλέπω αντίθετο βήμα! πωω

18αρι κανείς?

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Κάνει υποχώρηση το αικον ως προς την σφήνα, να δούμε πόσο, αλλά είναι γενικά μικρή η μεταβολή.

και όμως, βλέπω αντίθετο βήμα! πωω

18αρι κανείς?

Θα βγει χειροτερο μιχαηλ;;;..εγω ιδιο το βλεπω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Χάσαμε μεγάλο χιόνι... μια κακοκαιρία ραμμένη και κομμένη στα μέτρα της Εύβοιας που με λίγους βαθμούς πιο χαμηλές θερμοκρασίες θα έθαβε τα βουνά μας! 
Δυστυχως δεν ειδε χιόνι ούτε η κορφή της Δίρφυς... τι κι αν βρισκόμαστε στον χειμώνα! 

Άγγελε πες ότι ήταν Σεπτέμβρης, θα έλεγες ότι χάθηκε ευκαιρία; Η Ευρώπη έχει ακόμη φθινόπωρο ,δες την εικόνα παρακάτω .  Πάμε τώρα από το πανευρωπαϊκό τίποτα  να χιονιστεί οποίο σημείο της Ελλάδος μπορεί να χιονιστεί .

icon-1-3.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Θα βγει χειροτερο μιχαηλ;;;..εγω ιδιο το βλεπω

εμένα μου αρέσει το αικον, ότι έχει το κρατάει και το κάνει πιο τρανταχτό!

και θα χωρίσει την σφήνα πιο εύκολα, και θα καπελωθεί καλύτερα!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

εμένα μου αρέσει το αικον, ότι έχει το κρατάει και το κάνει πιο τρανταχτό!

και θα χωρίσει την σφήνα πιο εύκολα, και θα καπελωθεί καλύτερα!

χαχαχα..ποσο προβλεψιμο πλεον το αικον ε?το τραβαει και αλλο το σχοινι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...