Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ναι όντως προσπαθεί να κάνει αυτό που είπα πριν, Αλλά ο τζίφος είναι μικρός προδότης. Για πρώτη φορά με ξεμπρόστιασε, γιατί δεν τούμπιασε ποτέ, εκεί που ήμουν 100% 10000% σίγουρος. Από τις ελάχιστες φορές πραγματικά, μην σου πω ότι για πρώτη φορά όσα χρόνια βλέπω ήταν τόσο αποτελεσματικός..

Μπερδεύτηκα τελείως. τελικά χειρότερος η καλύτερος🤔

Δε μπορείς να καταλάβεις ειναι παράνοια το μοντέλο...Κάθε 6 ώρα εχει μεγαλυτερη αβεβαιοτητα...εχου φυγει 12 σεναρια του τέρμα δυτικα ισπανια τερμα ομως τα 12 με χιονιζουν και τα άλλα 6 δε βγαζουν κακοκαιρια αφου μπαινει ο αυλωνας απο γροιλανδια και ρουφαει τα πάντα...Έχει ξεφύγει το μοντέλο...Και δυστυχώς εχεξ και το αικον μαζι του και φοβαμαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Μιχάλη ολα τα μοντελα οταν ειναι να δωσουν φαπες, αποτελεσματικα ειναι. Αν ειναι για τιποτα καλο, τουμπιαζουν

Και το πάνε τρένο από τις 300 ώρες. Στα καλά μπορούν να στραβώνουν μέχρι και τις 72 ώρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Δε μπορείς να καταλάβεις ειναι παράνοια το μοντέλο...Κάθε 6 ώρα εχει μεγαλυτερη αβεβαιοτητα...εχου φυγει 12 σεναρια του τέρμα δυτικα ισπανια τερμα ομως τα 12 με χιονιζουν και τα άλλα 6 δε βγαζουν κακοκαιρια αφου μπαινει ο αυλωνας απο γροιλανδια και ρουφαει τα πάντα...Έχει ξεφύγει το μοντέλο...Και δυστυχώς εχεξ και το αικον μαζι του και φοβαμαι

Ναι έτυχε να πέσω σε ένα σενάριο που ο αυλώνας γινόταν μακαρόνι.. Ξέρω πόσο σπαστικό είναι πραγματικά..

 

Το έβγαλε το εικονικό στο τέλος. Και ευχαριστημένος θα ήμουν!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περιμέναμε να φτάσει 20 για να δούμε ωραία τρεξίματα..Και βλέπουμε αυτά που βλέπουμε..Ισως φέτος να ζήσουμε κάτι ακραίο που δεν έχουμε ξαναζήσει με ανύπαρκτο χειμώνα συνολικά σε όλη τη χώρα.Δεν θα μου έκανε εντύπωση από αυτά που βλέπω στα μακρο να φύγει Αθήνα ολος ο χειμώνας με 1-2 χιόνια ατην Πάρνηθα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

archives-2005-1-27-0-0.png

αυτά ζητάμε εδώ  Γιάννενα/Ήπειρο. Παραπάνω ήταν ο χάρτης της πιο ισχυρής χιονόπτωσης/παπλαμούδας που έχει συμβεί τις τελευταίες δεκαετίες. Φυσικά χιονοκαταιγίδα.

gfs-0-324.png?18

ωραίο εικονικό.

και ο λόγος που τρελάθηκα από την στεναχώρια μου το 2019 που χάλασε αυτό

gfs-0-168.png?6

 

Αχ βαχ.. όνειρα. Τέλος πάντων. Εγώ θα καθίσω να δω και τα ενσέμπλς από απορία.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το μόνο προς το παρόν ελπιδοφόρο είναι η προς το παρόν επιμονή του τζίφου στα τελευταία τρεξίματα για όχι απλά μια απλή διάσπαση της πολικής δίνης αλλά για πλήρη κατάρρευσή της...!!!! πλήρη διασκορπισμό της.....ΑΝ επιβεβαιωθεί αυτή η τάση πάμε για έναν εξαιρετικά ενδιαφέρον Ιανουάριο στο βόρειο ημισφαίριο λογικά....φυσικά χωρίς να γνωρίζουμε ποιος θα είναι ο ευνοημένος ....μπορεί πάλι η δυτική ευρώπη.... είδομεν.....κοιτάξτε πως είναι τώρα 

gfsnh-10-6.png?18

 

και ποια τάση υπάρχει στα τελευταία τρεξίματα για αρχές Ιανουαρίου

gfsnh-10-384.png?18

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αύριο ολα θα ναι δυτικα και η πρώτη καοκαιρια θα χει έκλειψει....τα υπόλοιπα με το ζόρι να δουμε πασπαλα μο η ελπίδα βελτιωση τη Τρίτη στο 90

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολοκληρωτική νίκη του τζίφου... Τους διέλυσε όλους... Η α φάση θα είναι συντομη και θα απορροφηθει από την β με βάση τα πρωινά, η οποία β σίγουρα δεν θα αφορά ούτε τα δυτικά της χώρας. Κρίμα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βόρεια ορεινά Θεσσαλίας (800-900μ) στα σύνορα με Γρεβενά θα χιονιστουν με την παρούσα κατάσταση των μοντέλων στην α φάση?Η Καστοριά ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα.Το Ουκμο δίνει ένα χιονοπερασμα ξημέρωμα Κυριακής..Τα ασαμπλς του τζίφου,δεν τα παρατάνε, τουλάχιστον,για κάποιες περιοχές της Βόρειας Ελλάδας.

IMG_20201221_071501.jpg

IMG_20201221_071449.jpg

Επεξεργάστηκε από Χειμωνας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Βαζω προκαταβολικα το πουλι για αυριο για την κατεβασια στις 8 Γεναρη 

 

IMG_20201221_011236.jpg

Ενταξει..Μετα απο αυτο μου φτιαξες την μερα..Τωρα το ειδα...Να ξερεις,κλαιω...Αντε ρε τις καλημερες μου..

Εαν δεν βαλει το πουλακι του ο κασπερ,χιονι στα προσηνεμα ποτε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα τα πεδινά κεντρικής Μακεδονίας το χάσαμε το παιχνίδι ή να συνεχίσω να ασχολούμαι..?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...