Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

Για μια κακοκαιρια μιας μερας αν βγει το ευρωπαικο θα χαθει ο μισος γεναρης τουλαχιστον οποτε εγω δεν αγοραζω

Ειμαστε τοσο σιγουροι οτι θα χαθει ο μισος γεναρης?..η απλα ετσι το λεμε..βλεπουμε οτι και στις 72ωρες γινονται μεγαλες αλλαγες..οτι μας ερχετε καλο ειναι....αμα θελει ο καιρος θα μας το φερει και τωρα και την αλλη βδομαδα και στις αρχες γεναρη γνωμη μου

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Σχεδον ιδιος ο μεσος ορος του ευρωπαιου για το σκ..ποοοο παω να δω σεναριαρες

Για ρίξε διάγραμμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μια ειναι η λυση και δεν θα μας παρει και πολλες μερες να δουμε αν θα βγει η οχι..απο την αρχη ο αζορικος να εκτιναχτει οσο πιο β.ανατολικα μπορει...προσωπικα χαλαλιζω ακομη και μια πιθανη χιονοπτωση 26-27 για να βγει ενας αυλωνας του μιχαηλ για τα γιαννενα γιατι αυτο θα σημαινει οτι ακριβως παραπισω θα μπορεσουμε να παιξουμε για κατι μεγαλο...απλα δεν βρισκω μοντελο που να κανει αυτο που λεω...μονο το μοντελο levag😀

Χάλια μαύρα ο μέσος όρος ... δυτική Ευρώπη και Άγιος ο θεός ... καλό Γενάρη λένε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραίος θα ήταν ο μέσος όρος αν ήταν το κύριο τρέξιμο.. τουμπαρα και μάλιστα φαίνεται ότι έχει μεγαλύτερη βεβαιότητα από τα ενσεμπλς του τζίφου τι και αν είναι 50 τρατζικ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

διαγραμμα χιονιου ευρωπαιου Αθηνα κατι βλεπει αρχες ιανουαριου...

screencapture-meteologix-com-gr-forecast-264371-athens-ensemble-euro-snow-1608495169017.png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, George Trilofianos είπε:

Παιδια οσο επιμενει το ilmeteo θα ελπιζω...τα σχολια δικα σας

fine-dicembre-capodanno-201220.jpg

Φωτοβολιδα θα ειναι η κακοκαιρια αν κρινω απο τις φωτοβολιδες πανω απο την Ελλαδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντάξει βρε παιδιά, ούτε εγώ δεν κάνω έτσι 😛 Κατά πάσαν πιθανότητα ο Δεκέμβρης θα φύγει χωρίς κάτι στα πεδινά, αλλά υπάρχει όλος ο Ιανουάριος που είναι δυνατός μήνας και ο Φλεβάρης που ναι μεν τα τελευταία χρόνια είναι πάντα χάλια αλλά δεν παύει να είναι Χειμωνιάτικος μήνας εν γένει, κάτι μπορεί να γίνει. Και εγώ σπάζομαι που φεύγει ο πρώτος μήνας χωρίς χιόνι ούτε στα 1500μ στο Πήλιο, αλλά εντάξει υπάρχει πολύς χρόνος..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

απολυτα ξενερωμενος ελπιζω σε ενα θαυμα οπου σε 3 μερες αυτη η ηδιαφαινομενη νικη του κυριου του τζιφου απλα ηταν ενα κακο ονειρο..παμε απολυτα ξενερωμενος για τα 18αρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

απολυτα ξενερωμενος ελπιζω σε ενα θαυμα οπου σε 3 μερες αυτη η ηδιαφαινομενη νικη του κυριου του τζιφου απλα ηταν ενα κακο ονειρο..παμε απολυτα ξενερωμενος για τα 18αρια

Δες το αικον θα σου φτιαξει η θα σου χαλασει τη μερα και αλλο χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βλεπω καποιες αλλαγες που μπορει να ειναι και σημαντικες στην εξελιξη στο αικον αλλα δεν εχω την ορεξη ουτε να τις σχολιασω και να τις αναλυσω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

βλεπω καποιες αλλαγες που μπορει να ειναι και σημαντικες στην εξελιξη στο αικον αλλα δεν εχω την ορεξη ουτε να τις σχολιασω και να τις αναλυσω

Θα προσπαθησει να ριτζαρει πιο βορεια σιγουρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το αικον συνεχίζει να μην τουμπιαζειν προς Τζιφο, πολύ μικρή η αλλαγή στην Αμερική 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Το αικον συνεχίζει να μην τουμπιαζειν προς Τζιφο, πολύ μικρή η αλλαγή στην Αμερική 

εδω που τα λεμε ειναι και το μονο που εμεινε να αντισταθει στην λαιλαπα του τζιφου icon-0-180.png?20-12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kρα έκανε η κατάταση εδώ και μέρες με Χριστούγεννα να θυμιζουν αλλη εποχη του χρονου, με μια συνέχεια που ποτέ τα ανσαμπλς κανενός μοντέλου δεν έδειξαν κατι της προκοπης για το 90% της χωρας και ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ, με μια εφιαλτική εξέλιξη που, αν επιβεβαιωθεί τελικά, πάει άκλαφτος μέχρι και ο μισός Γεναρης. Νοιωθω τυχερος που έζησα άλλες εποχές και δεκαετίες πριν την τωρινή εκτροπή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...