Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα ,τι βλεπω κανει και π@@ες το αικον?απο ποτε?...παντως επειδη η μερα παντα μοντελικα ξεκινα ασχημα και καταληγει ωραια σημερα ειναι καλυτερα απο χτες το πρωι τα πραγματα εστω και λιγο αλλα πρεπει σιγα σιγα τα μοντελα να κατασταλαξουν μεχρι αυριο το πρωι για τηη σφηνα τουλαχιστον.Το γιουκμο δηλαδη ειναι το ενα ακρο οσον αφορα την σφηνα και τον εμποδισμο μαζι με τον τζιφο και το αλλο ακρο ειναι πλεον το αικον???...μαζι με παιο στο κυριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, k _ SABBAK είπε:

720_c94dc38b6d18eae3f78c76aedc28adf1.jpg

Let s beginning..... 

Τα μάτια μου

ρε Κώστα🤣

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

καλημερα ,τι βλεπω κανει και π@@ες το αικον?απο ποτε?...παντως επειδη η μερα παντα μοντελικα ξεκινα ασχημα και καταληγει ωραια σημερα ειναι καλυτερα απο χτες το πρωι τα πραγματα εστω και λιγο αλλα πρεπει σιγα σιγα τα μοντελα να κατασταλαξουν μεχρι αυριο το πρωι για τηη σφηνα τουλαχιστον.Το γιουκμο δηλαδη ειναι το ενα ακρο οσον αφορα την σφηνα και τον εμποδισμο μαζι με τον τζιφο και το αλλο ακρο ειναι πλεον το αικον???...μαζι με παιο στο κυριο

Αν υπάρχουν πάντως έτσι οι ομοιότητες και οι διαφορές στα μοντέλα εγώ θα πάω με αικον-παιο δαγκωτό...μου φαίνονται πιο αξιόπιστα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυσκολεύεται να κρατηθεί η σφήνα εγκλωβισμένη στον τζίφο σε σχέση με πριν. Γενικά υπάρχουν διαφορές όσο αφορά το μέγεθος της σφήνας, άλλοι κόβουν και το επιφανειακό χαμηλό μέσα στον Ατλαντικό, άλλοι αφήνουν απλά πιο πράσινα γεωδυναμικά χωρίς τη ύπαρξη επιφανειακού χαμηλού. Μέχρι να κλειδώσει αυτό τώρα θα χρειαστεί και άλλος χρόνος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Ίσως βγει λίγο χειρότερο για την πρώτη φάση μιας και δεν κάνει γρήγορα την αποκοπή με την λιμνη

Γιατί υπάρχει και δεύτερη φάση στον τζίφο? Έχασα την μπάλα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Γιατί υπάρχει και δεύτερη φάση στον τζίφο? Έχασα την μπάλα..

Σαν πρώτη φάση αναφέρομαι στην κατεβασιά που βγάζει ο τζίφος στις26-27 ενώ δεύτερη αυτή μετά την αναδιπλωση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, south coast είπε:

Ενα σκανδιναβικο θελει στις 150 ωρες να τελειωνουμε

Εκεί που είναι ο σκανδιναβικος στροβιλος δυσκολα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ετοιμάζεται να χιονίσει τις Αζόρες πάλι 🤣 Βέβαια και πάλι, εγώ ενθουσιάζομαι με τέτοιους χάρτες έχουν μεγάλο ενδιαφέρον. Σπάνια εικόνα γενικά.. και μου αρέσουν τα σπάνια

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Φυγε δαίμονα.Ξουτ!!!

Μην παρασύρεσαι βουνισιε αυτόχθονα.βλεπεις οραματα και αντικατοπτρισμους στην έρημο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν βγουν τα αισχοι που βγάζει ο τζίφος στα μακρυνα καηκαμε,και θα φάμε όλοι την έρημο σάκχαρα και θα πρέπει να περιμένουμε για ένα νέο restart στην κυκλοφορία,,χίλιες φορές να φάει καπελομα ο αζορικος και να εναποθεσουμε τις ελπίδες μας σε άλλη αναδιπλωση ευνοϊκότερη για μας παρά αυτό το πράγμα,εκτός αν ο στόχος είναι οι μουχλες κιανοινκαμερες στα 2400 μετρα

Επεξεργάστηκε από dimitris27
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 δεκεμβρη μπορει να ριξει κ' αλλο τις θερμοκρασιες και να εχουμε χιονια θα δουμε το απογευμα τι θα γινει..

gfs-1-192 (1).png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αγάλι, αγάλι γίνεται, η αγουρίδα μέλι....και κανουν παρέα πιο κάτω, με την φέεεετα!!!

Και ξέρετε ποσο ωραία ειναι η φετα με μελι;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλα πάνε οπως πρέπει......Προσωπική μου άποψη είναι, οτι ανήμερα των Χριστουγέννων κάπου θα χιονίσει στην Ελλάδα, ίσως και πιο γενικευμένα ..Όσον αφορά την συνέχεια,  θεωρώ, οτι μπαίνουμε σε παρατεταμένο χειμώνα με ευχάριστες εκπλήξεις για πολλούς..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...