Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

παντως κανενα μπιστ οφ δε ιστ και γενικα κανενα τερας δυτικης ευρωπης και κανεναν γροιλανδικο δεν βλεπω gens-31-1-312.png

Βαγγέλη αλληλένδετα είναι αυτά. Αν δεν δημιουργηθεί το χαμηλό στην Σκωτία και δεν περάσει στην Ευρώπη ο Αζορικός θα πάει στο θεό και θα κατεβάσει αυλώνα καλό. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

παντως κανενα μπιστ οφ δε ιστ και γενικα κανενα τερας δυτικης ευρωπης και κανεναν γροιλανδικο δεν βλεπω gens-31-1-312.png

Τότε πάμε απλά για βροχουλες και χιόνια στα ορεινά, απλά όχι χαμηλά στην Ήπειρο 😉

 

Είμαι έξω, μέχρι να μπω στον γιατρό μπορώ να γράφω.  Κάποια σενάρια απαιτούν εξαφάνιση, αλλά πάμε καλά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Τότε πάμε απλά για βροχουλες και χιόνια στα ορεινά, απλά όχι χαμηλά στην Ήπειρο 😉

 

Είμαι έξω, μέχρι να μπω στον γιατρό μπορώ να γράφω.  Κάποια σενάρια απαιτούν εξαφάνιση, αλλά πάμε καλά.

Ναι συμφωνώ Μιχαήλ στο τελευταίο. Τα αντίθετα από αυτά που θες εσύ βέβαια. Τα πολύ δυτικά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Ναι συμφωνώ Μιχαήλ στο τελευταίο. Τα αντίθετα από αυτά που θες εσύ βέβαια. Τα πολύ δυτικά. 

Καλή τύχη, ειδικά τώρα που δεν είμαι Γιάννενα ποιος τα πιάνει. Ήδη έχουμε 3 στα 3 φέτος και πάμε για 4 στα 4

 

Και πρώτο και καλύτερο σενάριο 1 να μην υπαρχει😉. Τέτοια συμβαίνουν κάθε χρόνο, το κύριο του τζίφου θα γίνει φετος😁

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με πορδες δε βάφονται ΧΙΟΝΟΑΥΓΑ. #παμεγερα για το beast from the east μπας και δούμε χιονι όλα τ αλλά είναι να χαμε να λέγαμε αδερφια. Με τέτοια σχήματα το πολύ πολύ να χάσει καμία 10αρια εφημερίες ο Γιατρός και να έρθει πάλι Σαλόνικα για κάνα σουβλάκι. Άντε και να χάσει ο φίλος μου ο Μιχάλης 5 ιστορικούς δυτικούς προσηνεμους στις 256 ώρες. Με αγάπη πάντα μην παρεξηγηθώ 

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Καλή τύχη, ειδικά τώρα που δεν είμαι Γιάννενα ποιος τα πιάνει. Ήδη έχουμε 3 στα 3 φέτος και πάμε για 4 στα 4

 

Και πρώτο και καλύτερο σενάριο 1 να μην υπαρχει😉. Τέτοια συμβαίνουν κάθε χρόνο, το κύριο του τζίφου θα γίνει φετος😁

Μιχαήλ ειλικρινά θα μπορούσα να πέσω στη λούμπα να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα. Δεν το κάνω. Καλή τύχη και εύχομαι αφού έχεις 3 στα 3 από χιόνια να γίνει 4 στα 4 😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Μιχαήλ ειλικρινά θα μπορούσα να πέσω στη λούμπα να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα. Δεν το κάνω. Καλή τύχη και εύχομαι αφού έχεις 3 στα 3 από χιόνια να γίνει 4 στα 4 😀

Ρε με αγάπη όλα Νικόλα. Σε πειράζω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Ρε με αγάπη όλα Νικόλα. Σε πειράζω 

Αν δεν κάνει χιόνι στα Γιάννενα με τέτοια κυκλοφορία και τελικά ρίξει τίποτα ημιορεινα σε εμάς τότε πραγματικά πιστεύω θα ρίξει χιόνι μόλις τελειώσεις το μεταπτυχιακό 😂😂😂. Δεν γίνεται να μην το κάνει φέτος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, [weathermaniac] said:

Καλή τύχη, ειδικά τώρα που δεν είμαι Γιάννενα ποιος τα πιάνει. Ήδη έχουμε 3 στα 3 φέτος και πάμε για 4 στα 4

 

Και πρώτο και καλύτερο σενάριο 1 να μην υπαρχει😉. Τέτοια συμβαίνουν κάθε χρόνο, το κύριο του τζίφου θα γίνει φετος😁

τώρα που δεν είσαι στα Γιαννενα δεν θα πω τι μπορεί να συμβεί μωρή κατσικα! θα έρθω Λάρισα να τα βλέπουμε από το PC 😍😍 και ποδηλαταδα με αλεξικεραυνα στον πίσω προφυλατκηρα!

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Με πορδες δε βάφονται ΧΙΟΝΟΑΥΓΑ. #παμεγερα για το beast from the east μπας και δούμε χιονι όλα τ αλλά είναι να χαμε να λέγαμε αδερφια. Με τέτοια σχήματα το πολύ πολύ να χάσει καμία 10αρια εφημερίες ο Γιατρός και να έρθει πάλι Σαλόνικα για κάνα σουβλάκι. Άντε και να χάσει ο φίλος μου ο Μιχάλης 5 ιστορικούς δυτικούς προσηνεμους στις 256 ώρες. Με αγάπη πάντα μην παρεξηγηθώ 

Όπα και εσύ αγάπη? Τι γίνεται σε αυτό το φόρουμ ρε χαχα.🤣 πολλή αγάπη πέφτει χαχα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, [weathermaniac] said:

Όπα και εσύ αγάπη? Τι γίνεται σε αυτό το φόρουμ ρε χαχα.🤣

σε αγαπαμε βρε βλήμα αυτό έγινε !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

τώρα που δεν είσαι στα Γιαννενα δεν θα πω τι μπορεί να συμβεί μωρή κατσικα! θα έρθω Λάρισα να τα βλέπουμε από το PC 😍😍

Πάρε δικό σου λάπτοπ Γέτι μου όμορφο όταν ερθεις, ο δικός μου αρχαίος υπολογιστής δεν ανοίγει κάμερες χαχα. Από Πέμπτη Δημοτικού το έχω το σκυλι😱😲😃

Πάρε καρδούλα χεχε

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

μετα το fim και nasa πλεον και το navgem πολυ πιο βορεια το κρυο το gfs τρεχει μονο του για τις 25..

navgem-1-174.png

Μακαρι αυτο θελουμε στα βορεια ...έχουν οριζοντικοποισει τον αυλωνα και θα ηταν οτι πρπεει για τα βορεια στις 27 όπως και τα ανσαμπλ του ευρωπαιου αυτο δειχνουν αλλα και του τζιφου

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 minutes ago, [weathermaniac] said:

Καλή τύχη, ειδικά τώρα που δεν είμαι Γιάννενα ποιος τα πιάνει. Ήδη έχουμε 3 στα 3 φέτος και πάμε για 4 στα 4

 

Και πρώτο και καλύτερο σενάριο 1 να μην υπαρχει😉. Τέτοια συμβαίνουν κάθε χρόνο, το κύριο του τζίφου θα γίνει φετος😁

Τα συνηθησμενα θελουμε τα καθε χρονο...που τα βλεπουμε παντα στην δευτερη σελίδα 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, south coast είπε:

Τα συνηθησμενα θελουμε τα καθε χρονο...που τα βλεπουμε παντα στην δευτερη σελίδα 😉

Κ στην πρωτη σελιδα ενιοτε...θυμαμαι εντονα το Γεναρη του 2011 νομιζω που απο τις 144 ωρες εβγαζε παρατεταμενη πολικη εισβολη με καθημερινες χιονοπτωσεις μεσα στην Αθηνα κ τελικα δεν κατεβηκε καν αυλωνας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, menidi είπε:

Όπως είπε και ένα παιδί πιο πριν (νομίζω ο Γιάννης από Βολο), αν δεν εμφανιστούν κάτι -16 σε Ρωσία Ουκρανία, δεν υπάρχουν ελπίδες για κεντρικά και νότια πεδινά. 

Τα βόρεια όμως, μπορούν να παίξουν μπάλα με πολύ ηπιότερες εισβολές! 

 

Ρε παιδια δεν χρειαζονται γενικευμενα -15 στην ρωσοουκρανια για να κατεβει καλο ψυχος....το ψυχος αν ειναι να ερθει μπορει να εμφανιστει και 4 μερες πριν....πχ 25/12/2014....το προβλημα με το ψυχος τωρα δεν ειναι οτι δεν υπαρχει..αλλα αυτη η κυκλοφορια δεν ειναι ευνοικη για να κατεβει σοβαρο κρυο στην ελλαδα

Screenshot_20201218-143919.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Σενάριο 23 (στη φιλοσοφία μιλωντας) για σένα ζω για σένα τραγουδώ 

Να βάλω ψησταριά; χαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, geornik said:

Κ στην πρωτη σελιδα ενιοτε...θυμαμαι εντονα το Γεναρη του 2011 νομιζω που απο τις 144 ωρες εβγαζε παρατεταμενη πολικη εισβολη με καθημερινες χιονοπτωσεις μεσα στην Αθηνα κ τελικα δεν κατεβηκε καν αυλωνας...

σωστό αλλά φταίμε εμείς όχι τα μοντέλα. τα μοντέλα λένε πρόγνωση στις 72ωρες max. Εμείς κοιτάμε τις 289

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλα κανει το ukmo που το κοβει στις 144 ωρες...μετα μπορει να φτερουγισει καμια πεταλουδα στην Πορτογαλια και στις 192 ωρες ο αυλωνας να σκαει 5.000 χιλιομετρα πιο περα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, geornik είπε:

Καλα κανει το ukmo που το κοβει στις 144 ωρες...μετα μπορει να φτερουγισει καμια πεταλουδα στην Πορτογαλια και στις 192 ωρες ο αυλωνας να σκαει 5.000 χιλιομετρα πιο περα...

Δεν θα είχε πλάκα ετσι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...