Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν νομίζω ότι υπήρχε κάποια φάση έτσι και αλλιώς που να μην μου την χάλασες, οπότε λογικό το βρίσκω. Βρες 1 φορά που πήγες μια φορά με το μέρος μου, αμφιβάλλω αν θα βρεις

ε πως πολλες φορες δεν μιλησα...η σιωπη ειναι θεση😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, isnow said:

Σενάριο 1 του τζίφου μέχρι τώρα δεν είχε εμφανιστεί..μόνο θετικό να εμφανίζονται τετοια σενάρια..

 

Αυτο ακριβως το σεναριο ψαχνουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ε πως πολλες φορες δεν μιλησα...η σιωπη ειναι θεση😋

ΌΧΙ δεν είναι, είναι σαν να ψηφίζεις παρόν στην  βουλή. Η δεύτερη φάση είναι Ηπειρωτίκη😉 Αν δεν είναι αυτοί χάρτες για Ήπειρο δεν είναι τίποτε άλλο, οπότε και να λείπω, ετοιμάζω το σπαθί μου για την αγάπη μου, τα Γιάννενα. ΤΙΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΕΣ ΜΟΥ

 

χαχα για εδω το σενάριο 1 είναι εφιάλτης, μακριά

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μονο να βελτιωθει μπορει και τιποτα άλλο  , μισο κλικ  ❄️❄️❄️❄️🙂........μεχρι και να τουμπανιασει μπορει  !!!!!

gfs-0-168.png?6

gfs-1-168.png?6

gfs-2-168.png?6 

 για τη δευτερη καρτελα ,   ο δρομος ειναι μακρυς   !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

ΌΧΙ δεν είναι, είναι σαν να ψηφίζεις παρόν στην  βουλή. Η δεύτερη φάση είναι Ηπειρωτίκη😉 Αν δεν είναι αυτοί χάρτες για Ήπειρο δεν είναι τίποτε άλλο, οπότε και να λείπω, ετοιμάζω το σπαθί μου για την αγάπη μου, τα Γιάννενα. ΤΙΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΕΣ ΜΟΥ

 

χαχα για εδω το σενάριο 1 είναι εφιάλτης, μακριά

Μιχαήλ μακάρι μέσα από εγώ καρδιά μου μα κάνει 1 μέτρο στη λίμνη. Αλλά μήπως μετά τις 220 ώρες βιαζόμαστε; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονιάς Πρίστινας στο 06......που θα πάει θα βελτιωθεί στα 12αρια και μακάρι να τα φέρει ολα πάνω μας ...όποτε μάλλον θέλουμε νοτιότερα τον αυλώνα....

162-779GR (1).gif

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ΌΧΙ δεν είναι, είναι σαν να ψηφίζεις παρόν στην  βουλή. Η δεύτερη φάση είναι Ηπειρωτίκη😉 Αν δεν είναι αυτοί χάρτες για Ήπειρο δεν είναι τίποτε άλλο, οπότε και να λείπω, ετοιμάζω το σπαθί μου για την αγάπη μου, τα Γιάννενα. ΤΙΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΕΣ ΜΟΥ

 

χαχα για εδω το σενάριο 1 είναι εφιάλτης, μακριά

Μιχαήλ μακάρι μέσα από εγώ καρδιά μου μα κάνει 1 μέτρο στη λίμνη. Αλλά μήπως μετά τις 220 ώρες βιαζόμαστε; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Beach-snow NG είπε:

Διαβλεπω αυξημενες πιθανοτητες για χιονια στα βορεια ανημερα Χριστουγεννων!!

Στα βόρεια Βαλκάνια μπορεί....βόρεια Ελλάδα δύσκολο δυστυχώς..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πόσα μέτρα χιόνι έβγαλες ρε τζίφε😁. Αχ και να έβγαινε κάτι τέτοιο...

για πες περισσότερα Μιχαήλ!!!!! η στειλε μ πμ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Μιχαήλ μακάρι μέσα από εγώ καρδιά μου μα κάνει 1 μέτρο στη λίμνη. Αλλά μήπως μετά τις 220 ώρες βιαζόμαστε; 

όχι ρε, την λογική κοιτάω. Η λογική είναι ήδη στις 120 ώρες. Τα 3 στοιχεία που με κάνουν να ελπίζω [χωρίς να κλειδώνω τίποτα εννοείται] είναι

1 οι αποκομμένες μικρές λίμνες στον Ατλαντικό

2 η πανίσχυρη ψυχρή εισβολή στις ανατολικές ΗΠΑ

και 3, η προέκταση αυτής στην Γροιλανδία, που είναι ο αυλώνας μας.

 

Είναι τρία βασικά στοιχεία για τέτοιους χιονιάδες Νικόλα αυτά. Φυσικά με παραλλαγές. Για αυτό ελπίζω, αλλά μέχρι εκεί.

 

Τα λέμε ξανά πιο μετά, βιάζομαι😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Διαβλεπω αυξημενες πιθανοτητες για χιονια στα βορεια ανημερα Χριστουγεννων!!

Να σαι καλα Κωστη  !!! καλες γιορτες  να εχουμε με υγεια  !!!!❄️❄️❄️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

όχι ρε, την λογική κοιτάω. Η λογική είναι ήδη στις 120 ώρες. Τα 3 στοιχεία που με κάνουν να ελπίζω [χωρίς να κλειδώνω τίποτα εννοείται] είναι

1 οι αποκομμένες μικρές λίμνες στον Ατλαντικό

2 η πανίσχυρη ψυχρή εισβολή στις ανατολικές ΗΠΑ

και 3, η προέκταση αυτής στην Γροιλανδία, που είναι ο αυλώνας μας.

 

Είναι τρία βασικά στοιχεία για τέτοιους χιονιάδες Νικόλα αυτά. Φυσικά με παραλλαγές. Για αυτό ελπίζω, αλλά μέχρι εκεί.

 

Τα λέμε ξανά πιο μετά, βιάζομαι😃

Εγώ βλέπω αλλαγές πολλές σε χαμηλακια που ανά πάσα στιγμή βγάζουν από χιόνια Αζόρων μέχρι Πακιστάν. Οπότε θα περιμένω οι σημερινές 200 ώρες που εδραιώνεται ο Αζορικός να γίνουν 100.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

όχι ρε, την λογική κοιτάω. Η λογική είναι ήδη στις 120 ώρες. Τα 3 στοιχεία που με κάνουν να ελπίζω [χωρίς να κλειδώνω τίποτα εννοείται] είναι

1 οι αποκομμένες μικρές λίμνες στον Ατλαντικό

2 η πανίσχυρη ψυχρή εισβολή στις ανατολικές ΗΠΑ

και 3, η προέκταση αυτής στην Γροιλανδία, που είναι ο αυλώνας μας.

 

Είναι τρία βασικά στοιχεία για τέτοιους χιονιάδες Νικόλα αυτά. Φυσικά με παραλλαγές. Για αυτό ελπίζω, αλλά μέχρι εκεί.

 

Τα λέμε ξανά πιο μετά, βιάζομαι😃

Εγώ βλέπω αλλαγές πολλές σε χαμηλακια που ανά πάσα στιγμή βγάζουν από χιόνια Αζόρων μέχρι Πακιστάν. Οπότε θα περιμένω οι σημερινές 200 ώρες που εδραιώνεται ο Αζορικός να γίνουν 100.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στους μεσους οροςυ παντως ουτε γροιλανδικους βλεπω ουτε τεραστια ριτζαρισματα του αζορικου προς τα εκει οποτε καλα παμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

στους μεσους οροςυ παντως ουτε γροιλανδικους βλεπω ουτε τεραστια ριτζαρισματα του αζορικου προς τα εκει οποτε καλα παμε

Βαγγέλη δεν θέλουμε τεράστιο ριτζάρισμα Γενικά σαν Ελλαδικός χώρος;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Βαγγέλη δεν θέλουμε τεράστιο ριτζάρισμα Γενικά σαν Ελλαδικός χώρος;

οχι προς τα εκει νικο και οχι σ αυτη την περιπτωση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

στους μεσους οροςυ παντως ουτε γροιλανδικους βλεπω ουτε τεραστια ριτζαρισματα του αζορικου προς τα εκει οποτε καλα παμε

Βαγγελη αν δεις τα σεναρια που μας χιονιζουν εξπρές στις 25 πανε πολυ δυτικα μετα ?..Αλλά αυτά που μας χιονιζουν στις 27 παραδειγμα  ειναι πιο καλα και  για μετα γιατ μαλλον εχει διοργανωθεί καλυτερα ο αζορικος πιο ανατολικα δεν εχει διαγώνια κλιση αλλα πιο πολλή καθετη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Βαγγελη αν δεις τα σεναρια που μας χιονιζουν εξπρές στις 25 πανε πολυ δυτικα μετα ?..Αλλά αυτά που μας χιονιζουν στις 27 παραδειγμα  ειναι πιο καλα και  για μετα γιατ μαλλον εχει διοργανωθεί καλυτερα ο αζορικος πιο ανατολικα δεν εχει διαγώνια κλιση αλλα πιο πολλή καθετη

ναι το εχω καταλαβει αυτο αντωνη οτι πρεπει να βγει σαπιο-τιποτα το πριν για το αμεσως μετα και εδω ειναι η κοντρα γιατι το πριν αφορα την μικρη αλλα πολυ συμβολικη πιθανοτητα χιονιου εστω και λιγου την ημερα των χριστουγεννων Αλλα δεν μπορει θα υπαρχει και σεναριο που τα συνδιαζει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

φυσιολογικό το 6αρι ο λογικά αναμενόμενος Δεκέμβρης και πάμε γερά για ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΓΕΝΑΡΗ

τα είχαμε πει

έως τότε παράκληση στον Ύψιστο για λογικές Τ τα Χριστούγεννα και όλα καλά 

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...