Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα 12αρια ίσως οδηγηθούμε σε σενάρια που δεν έχουμε δει τόσες μέρες μετά τις 200 ώρες. Θεωρώ το 6αρι είναι προάγγελος ανατολικών μετατοπίσεων. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μου αρέσουν οι δείκτες περισσότερο από εχθές, για τα δικά μου γούστα πάντα. Βέβαια , έχω πει πως σε κάποιες περιπτώσεις, ένας αρνητικοτερος ΝΑΟ, μπορεί να σημαίνει διάταξη όχι υπερβολικά δυτικά, και ένας στο 0 να έχει ψυχρή εισβολή στις αζορες.

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλησπερα.εκτος τον κυριων τρεξιματων οι μεσοι οροι τον μοντελων ειναι σχετικα,καλοι κ πο ανατολικα.οι δεικτες κ αυτοι προς το καλο πανε.πιατευω σε καλυτερα τρεξιματα το απογευμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι δεικτες ειναι αρκετα καλοι σημερα...πρεπει να εχουμε υποψιν οτι εχουν μειωθει και οι μετρησεις λογω covid και τα μοντελα ειναι πολυ πιο αναξιοπιστα απ οσο ηταν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 minutes ago, ICELARISSA said:

Οι δεικτες ειναι αρκετα καλοι σημερα...πρεπει να εχουμε υποψιν οτι εχουν μειωθει και οι μετρησεις λογω covid και τα μοντελα ειναι πολυ πιο αναξιοπιστα απ οσο ηταν

Αυτό δεν ισχυει φίλε μου!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το αικον πάει για καλύτερη όλική βέβαια αποκοπή. Το σίγουρο είναι ότι με αυτόν τον τρόπο μπαίνει χειμώνας στην Ευρώπη. Βέβαια δεν φτάνει αυτό. Πρέπει να βγει η ισχυρή ψυχρή εισβολή της Αμερικής , χωρίς αυτή δεν πρόκειται να κάνει τίποτα 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βελτιωμένο το αικον αλλά δεν νομίζω ναειναι αρκετογια την πρώτη φαση

Επεξεργάστηκε από dimitris27
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σημασία έχει να κάνει διορθωτικές κινήσεις...απο κει και πέρα υπάρχει αρκετός χρόνος για να φτιαχτούν λεπτομέρειες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20+ τα Χριστουγεννα και ριμπάουντ παλι στα μέσα του ατλαντικου ο αζορ, για ελπίδες after Christmas θέλουμε ριτζαρισμα πιο ανατολικά όπως το σενάριο 1 στο 6αρι του τζιφου.. Και για να είμαστε εντος κλίματος 

335271114_---------longue------48129259.thumb.jpg.f950a65c3fba7dad10910c61029242ab.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν και δεν είναι τέλειο έφτιαξε αρκετά και στην Αμερική το αικον. Να δούμε τι θα κάνει ο Τζιφός, έχουν περάσει πολλά χρόνια από το 2015 , ήρθε η ώρα για να βγάλει παρόμοια κακοκαιρια με αυτή τότε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Gary είπε:

Καλησπέρα στη παρέα. Τελικά θα το δω το τιμημένο στις 27?

Αυτό το τελικά μου αρέσει γκαρυ χαχαχα. Δεν έχουμε την παραμικρή ιδέα για τότε, μπορεί ακόμα και στις 27 το αρνί να αρμόζει περισσότερο από την γαλοπούλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Gary είπε:

Καλησπέρα στη παρέα. Τελικά θα το δω το τιμημένο στις 27?

για τελικα θα πρεπει να περιμενουμε λιγο ακομη 🙂.....αλλα πιθανοτητες  εχεις  πολλες  ισως και 25 ξημερωματα  !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το σενάριο 1 ήταν το μόνο που δεν έβγαζε ψυχρή εισβολή στις νοτιοανατολικές ΗΠΑ για αυτό βγήκε έτσι. Οπότε όσο πιο νότια φτάνει η ισχυρή ψυχρή εισβολή, τόσο πιο δυτικά θα πηγαίνει ο αυλωνας στην δεύτερη φαση. Οπότε οι ανατολικοί προσεύχονται να μην φτάσει νοτιότερα της Νέας Υόρκης και εγώ προσεύχομαι να χιονίσει μέχρι τα ψάρια της Φλόριντας. Χαχαχα

αυτα σε πολύ γενικό βαθμό εννοείται.

 

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, INUIT είπε:

για τελικα θα πρεπει να περιμενουμε λιγο ακομη 🙂.....αλλα πιθανοτητες  εχεις  πολλες  ισως και 25 ξημερωματα  !!!

Χρήστο σε ευχαριστώ γιουπιιιι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...