Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Ο αζορ κατα πασα πιθανοτητα  θα ειναι τουμπανιασμενος εως και τις 10 15 γεναρη

Αυτό είναι θετικό. Θα έχουμε όλοι ευκαιρίες. Στα ψηλά τι γίνεται. Θα πέσουν οι άνεμοι; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Επίσης όμορφες εικόνες στο βόρειο ημισφαίριο επιστρέφουν. 

gfsnh-13-252.png

gfsnh-1-252.png

Αυτοί είναι χάρτες που έχουν ενδιαφέρον για εμάς . Βέβαια είναι μακριά αλλά αυτά είναι καλά νέα . Προσθέτω την πινελιά μου . 

gfsnh-10-270.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιτέλους παντως μπηκαν και τα παιδια απο τα νότια λιγο....Μετά την έκσταση της τελευταίας κακοκαιρίας που πέρασε 😁😁και ειμαστε παλι ολοι μαζι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Κώστας. είπε:

Να σκασεις να πλανταξεις. Χαχαχα.. Ηρθε η σειρα μας για τη δικη μας Αριαδνη

Βρε ουστ που θες και αριαδνη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μ αρέσει που είχα γράψει που είναι τα παλιά 18αρια. Μπορεί προς το τέλος του 18αριου να θυμηθούμε παλιές καλές εποχές  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, oldboy332 είπε:

Αυτοί είναι χάρτες που έχουν ενδιαφέρον για εμάς . Βέβαια είναι μακριά αλλά αυτά είναι καλά νέα . Προσθέτω την πινελιά μου . 

gfsnh-10-270.png

Μετά την πρωτοχρονιά επιχειρείται διάσπαση του στροβιλου. Μένει να φανεί η τάση αυτή και στο 18αρι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να καταλήξει ο τζιφης θα περασουμε απο μυρια κυματα....ο παιος κ ο εγγλεζος παρουσιαζονται σε κσλυτερη φορμα και πιο μακρια....η θεση του αζορ σταδιακα εξ ορισμου, εκ δεικτων και εξ ανεμου ψηλα, θα βρεθει αρκετα χλμ ανστολικοτερα και μια μικρη βαρομετρικη λεπτομερεια να διευθετηθει λιγες ωρες πριν τα Χριστουγεννα βδ της Ισλανδιας, θα φτιαξει τον τελικο γυρο του μαραθωνιου....υπομονή λοιπον και θα δουμε εκπληξεις....ισως και το βραδυ των Χριστουγέννων....καλη μας τυχη.....

Στοχος φετος το μισο+ μετρο στα Μελισσια και μια νεα Αριαδνη για ολους....καλο βραδυ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Αυτό είναι θετικό. Θα έχουμε όλοι ευκαιρίες. Στα ψηλά τι γίνεται. Θα πέσουν οι άνεμοι; 

Καλα μην τρελενεσαι με τους ανεμους δν παιζουν τοσο μεγαλο ρολο αλλα θα πεσουν και αυτοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, nikolas 2365 said:

Μ αρέσει που είχα γράψει που είναι τα παλιά 18αρια. Μπορεί προς το τέλος του 18αριου να θυμηθούμε παλιές καλές εποχές  

Σίγουρα....

Θα θυμηθουμε τις γλώσσες του υποτροπικόυ.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Κώστας. είπε:

Ηρθε η ωρα του easterly!

τι λες μωρε που ξυπνησες κι εσυ απο τον ληθαργο και μου θες και ιστερλι...🤬🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, giannis.mar είπε:

Μετά την πρωτοχρονιά επιχειρείται διάσπαση του στροβιλου. Μένει να φανεί η τάση αυτή και στο 18αρι..

Μπορεί να πάει πιο πίσω,προς 10/1  αλλά για εμάς στην Ελλάδα δεν είναι απαραίτητο ,ίσως δεν είναι και η καλύτερη μας να έχουμε ισχυρή διάσπαση.  Λίγο να φρενάρει θέλουμε και είμαστε ΟΚ, ,μην τα στέλνει στην Αγγλία . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποτε δεν κοιμαμαι. Παντα βλεπω χαρτες. Ειμαι σαν το φιδι που νομιζεις οτι κοιμαται.  Μολις μυριστω χιονι γινομαι κομπρα που σηκωνομαι. Χαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Κώστας. είπε:

Χμμμμμμ

 Και ξανα μανα χμμμμμμ

θα σε βρισω!!!στο βαιπερ στο φεισ μπουκ στο μεσεντζερ ....ιστερλι και στα μουτρα σου...δεν εχει ιστερλι καρδια μου γιατι δεν εχει γροιλανδικο ...φαε τα μουτρα σου τωρα😗😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε παμε ολοι μαζι να το φερουμε. Πιανουμε δουλεια απο αυριο. Καφεδακι και μοντελινγκ το πρωι!!😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, notios_polos said:

θα σε βρισω!!!στο βαιπερ στο φεισ μπουκ στο μεσεντζερ ....ιστερλι και στα μουτρα σου...δεν εχει ιστερλι καρδια μου γιατι δεν εχει γροιλανδικο ...φαε τα μουτρα σου τωρα😗😆

 

King Cobra snake pictures (14).jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αποκομμένη και μικρότερη λίμνη στον Ατλαντικό, Αυλώνας στην Αμερική και υπεραυλωνας στα βόρεια μας. Ετοιμάζει εικονικό τέρας πάλι στο τέλος του τρεξίματος 

 

Αχ πολύ αποκομμένη μένει η λίμνη. Έλα Κάντο αγόρι μου

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Κώστας. είπε:

Ποτε δεν κοιμαμαι. Παντα βλεπω χαρτες. Ειμαι σαν το φιδι που νομιζεις οτι κοιμαται.  Μολις μυριστω χιονι γινομαι κομπρα που σηκωνομαι. Χαχαχα 

εγω βλεπω σημερα πολλα..."φιδακια" ξυπνησαν...με την καλη εννοια..χαχαχα..να μη λεμε ονοματα 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...