Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, isnow είπε:

H μύξα έφτασε στις αζόρες...πως γίνεται αυτό και δεν σπάει μόνο αυτό ξέρει...

Άστο εχει χασει τη κυκλοφορία το συγκεκριμένο μοντέλο εδω και 2 μερες ...κοίτα που ήταν το πρωί και που τωρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν νομίζω τελικά να κατέβει όο το τέρας από το αικον... γ@μ΄.... πφφ ελπίζω να κρατήσει όσο γίνεται ο τζίφος ώστε η μέση λύση να είναι καλή.. Πάντως τούμπαρε και το cfs πλέον και βγάζει τον επόμενο αυλώνα σχεδον όπως τον θέλω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Μια μερα να καθυστερουσε ο αζορ το υπερχαμηλο μια μερα

Μια μέρα δε ξερω αλλα πιστευω οτι μπορει να το καθυστερήσει θα φανεί τις επόμενες μέρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια ερώτηση..αν βαθύνει και άλλο το μεγάλο χαμηλό που καπελώνει τον αζόρ δεν θα μπορούσε να ωφελήσει στην πρώτη φάση σηκώνοντας τον πιο ψηλά ..δεν θα κινούνταν πιο αργά στον ατλαντικό?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παει να φτιαξει ενα πολικο τερας απο πολυ ανατολικα και καμια σχεση με ατλαντικο.ενωση πολικου αυλωνα με σιβηρικο ψυχος πανω απο σκανδιναβια ομως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω ακομα δε μπορω να καταλαβω τι κοιτατε στη δευτερη φαση ..οτι κι αν γίνει δε θα χει χιονια εκτος απο ημιορεινά...Αφού για να βγει οπως τη θελουμε εμεις και όχι ο μιχαηλ ο αζορικος δε μπορεί να σηκωθεί αρα δε θα χει ψυχος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αλλαγη φιλοσσοφιας απο αικον για την δευτερη φαση η οποια ομως προηλθε επειδη καθυστερησε λιγο τον μεγαλο αυλωνα του καναδα.οποτε η πρωτη φαση παιζει χοντρα και αν υπαρχει ακομη λιγο καθυστερηση παμε για τεραστιο παιχνιδι μετεπειτα...μ αρεσε το αικον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Εγω ακομα δε μπορω να καταλαβω τι κοιτατε στη δευτερη φαση ..οτι κι αν γίνει δε θα χει χιονια εκτος απο ημιορεινά...Αφού για να βγει οπως τη θελουμε εμεις και όχι ο μιχαηλ ο αζορικος δε μπορεί να σηκωθεί αρα δε θα χει ψυχος

Εμα αυτό λέω και εγώ. Αν χαλάσει ο δυτικός υπεραυλώναρος, σε πρώτη φάση δεν είναι ότι θα χιονίσει απλού.. Απλά θα χάσουμε στα δυτικά ακόμα μια καλή ευκαιρία για νέο 2005

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αντε επιτελους να γυρισει και ο τζιφος σε φυσιολογικα σεναρια για να μπορεσουμε να τον κοιταμε και αυτον και να του δινουμε σημασια..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λογικά τώρα έρχεται η τούμπα του τζίφου, ήδη φαίνεται από την μεταβλητή που κοιτάω.. Στην κόψη του ξυραφιού η φάση για τα δυτικά..  Η μεγαλύτερη ευκαιρία από τον Γενάρη του 2019 πλέον [και δυστυχώς τότε χάσαμε για λίγο ασύλληπτα πράγματα] .. Και πρέπει να κερδηθεί. 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω μιχαηλ θα πω οτι ευκαιριες χανονται κατω απο τις 90 ωρες και οχι σε διαφορα τρεξιματα των μοντελων...επισης τα γιαννενα μπορουν να χιονιστουν με παρα πολλους ποντους με διαφορους τροπους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ξεκινησε δυναμικα ο τζιφος και αν γυρισει θα τρεχει να προλαβει χωρις φρενα οποτε μην ξαφνιαστουμε εαν μεχρι αυριο ενα ολοκληρο φορουμ απο το αναθεμα παρακαλαμε να βγει αυτος..χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω μιχαηλ θα πω οτι ευκαιριες χανονται κατω απο τις 90 ωρες και οχι σε διαφορα τρεξιματα των μοντελων...επισης τα γιαννενα μπορουν να χιονιστουν με παρα πολλους ποντους με διαφορους τροπους

Εμα τα έχω γράψει χίλιες φορές.. δεν θα το ξαναγράψω πάλι.. Εϊπαμε θέλουμε την μέγιστη παπλαμούδα, χιόνι με Γιαννιώτικο τρόπο. Ο μόνος τρόπος για την υπογραφή μου. Κανένας άλλος τρόπος δεν είναι τόσο αποτελεσματικός, αλλά είναι πιο εύκολος. Η μεταβλητή που κοιτάω και ατα καθορίζει όλα σε 24 ώρες αρχίζει να μπαίνει σε αρχικές συνθήκες. Όλα τα άλλα είναι να χαμε να λέγαμε

 

τελικά ο τζίφος μένει σχεδόν ίδιος με πριν εκεί. ώρε μπράβο.

 

Για να μην παρεξηγηθώ το αποτέλεσμα του αικον, προφανώς είναι πολύ καλύτερο από του τζίφου. Εγώ απλά θέλω να αποφύγω στα σίγουρα βαρετές διατάξεις. Μιλάμε στην ουσία για την αγαπημένη μου κυκλοφορία...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, ORESIVIOS είπε:

Μισοβεζικοι χαρτες, αλλοπροσαλλα τρεξίματα μοντέλων ενός χειμώνα που δεν ήρθε ποτέ...

Μια χαρά έχουμε είσοδο χειμώνα, όπως αρμόζει.....Ελλάδα είμαστε όχι Καναδάς....τα περισσότερα βουνά με καλό χιονι κι έπεσαν απίστευτες βροχές....και πλέον η ύση μόλις σφύριξε έναρξη....βιάζεστε μερικοί πολλοί....απολαύστε κι αυτές τις χειμωνιάτικες ημέρες που έχουμε ως προπαραμονή Χριστουγέννων....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Εμα τα έχω γράψει χίλιες φορές.. δεν θα το ξαναγράψω πάλι.. Εϊπαμε θέλουμε την μέγιστη παπλαμούδα, χιόνι με Γιαννιώτικο τρόπο. Ο μόνος τρόπος για την υπογραφή μου. Κανένας άλλος τρόπος δεν είναι τόσο αποτελεσματικός, αλλά είναι πιο εύκολος. Η μεταβλητή που κοιτάω και ατα καθορίζει όλα σε 24 ώρες αρχίζει να μπαίνει σε αρχικές συνθήκες. Όλα τα άλλα είναι να χαμε να λέγαμε

 

 

τελικά ο τζίφος μένει σχεδόν ίδιος με πριν εκεί. ώρε μπράβο.

αρα θεωρεις οτι θα βγαλει ιδιο τρεξιμο...δεν ξερω τι κανει στην αμερικη μιχαηλ αλλα στην ευρωπη εχει διαφορες σημαντικες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Εμα τα έχω γράψει χίλιες φορές.. δεν θα το ξαναγράψω πάλι.. Εϊπαμε θέλουμε την μέγιστη παπλαμούδα, χιόνι με Γιαννιώτικο τρόπο. Ο μόνος τρόπος για την υπογραφή μου. Κανένας άλλος τρόπος δεν είναι τόσο αποτελεσματικός, αλλά είναι πιο εύκολος. Η μεταβλητή που κοιτάω και ατα καθορίζει όλα σε 24 ώρες αρχίζει να μπαίνει σε αρχικές συνθήκες. Όλα τα άλλα είναι να χαμε να λέγαμε

 

τελικά ο τζίφος μένει σχεδόν ίδιος με πριν εκεί. ώρε μπράβο.

 

Για να μην παρεξηγηθώ το αποτέλεσμα του αικον, προφανώς είναι πολύ καλύτερο από του τζίφου. Εγώ απλά θέλω να αποφύγω στα σίγουρα βαρετές διατάξεις. Μιλάμε στην ουσία για την αγαπημένη μου κυκλοφορία...

Μιχαήλ το να σκανε οι Αυλώνες Ισπανία δεν μπορώ να καταλάβω γτ σου αρέσει. Δεν βλέπει χιόνι ΚΑΝΈΝΑΣ ΕΤΣΙ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγω βλεπω οτι θα δυσκολευτει ο υπερ αυλωνας να περασει και αν περασει θα περασει απο αρκετα πιο βορεια αρα θα καταληξει σαφεστατα πιο ανατολικα ενω αυτο θα βολεψει και την πρωτη φαση στην οποια ο τζιφος οπως και να χει ηταν καλος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

αρα θεωρεις οτι θα βγαλει ιδιο τρεξιμο...δεν ξερω τι κανει στην αμερικη μιχαηλ αλλα στην ευρωπη εχει διαφορες σημαντικες

ίδιο όχι. αυτό είναι αδύνατο όσο μικρές και να είναι οι αλλαγές. Λογικά δεν θα αλλάξει πάρα πολύ. Όσο πιο μεγάλες οι αποκοπές στον ατλαντικό πάντως και κυρίως η δυτική τόσο πιο πολύ βοηθάνε τον Αζορικό να φτάσει στον θεό. Απλά κοιτάω αυτό που με εδνιαφέρει περισσότερο να κλείσει.

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Μιχαήλ το να σκανε οι Αυλώνες Ισπανία δεν μπορώ να καταλάβω γτ σου αρέσει. Δεν βλέπει χιόνι ΚΑΝΈΝΑΣ ΕΤΣΙ

Ρε, στο μήνυμα που παρέθεσες, από κάτω έγραψα ότι προτιμώ το αποτέλεσμα του αικον από ότι του τζίφου. εννοείται δεν θέλω να βγει ο τζίφος, απλά αντίβαρο θέλω σε σενάριο όπως το ναβτζεμ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...