Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 6/12-15/12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

29 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Βάλτε κάμερες της βασιλιτσας και απολαύστε υπευθυνα

Μετά από τόσο μπανιστηρι που έχω κάνει από το Σάββατο σε live web cam σε  Ιταλικές Ελβετικές και Αυστριακές Άλπεις τα δικά μας θα μου φαίνονται πετσες.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

....... 08 12 2020...... φωτογραφία από τη περιοχή της Ηπείρου με φόντο τα Τζουμέρκα Αν και λιγοστό το χιόνι (προς το παρόν), σίγουρα θα ανανεωθεί στη καινούργια κακοκαιρία που μας έρχεται.......Πηγή: Antonios G. Alifragkis.......

130253439_3502664859787758_5892322225894479226_o.jpg?_nc_cat=111&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=akIjSOHH8AwAX87-jUz&_nc_ht=scontent.fath2-1.fna&oh=a4713120e801bad3db8f1afec5cc7533&oe=5FF74400

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21.4mm ηδη στον Καταρρακτη Αρτας με 8 βαθμους στα 800 μετρα υψομετρο..Στα ψηλα τα Τζουμερκα θα χωνουν πραμα οχι αστεια..

Μητσακο..Σπαμε την καραντινα και ξαναπαμε??.Να πα να γα....θει..100 ευρω βενζινη,70 διοδια και 600 ευρω προστιμο..Αλλα εχουμε τον Χελμο...Γιωργαρε,σπρωξε την κατασταση..😂Βοηθα κυριε οργανο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα... Όχι κάτι ιδιαίτερο προς το παρόν, 10 με 20 χιλιοστά παίζουν οι περισσότεροι σταθμοί, on off μπορες όλη νυχτα, εκεί που δυναμώνει και λες ότι κάτι γίνεται, μετά από δευτερόλεπτα κόβει τελείως, σκωτσέζικο ντους δηλαδή, ίσως φταίει  ο ισχυρός νότιας δεν ξέρω.... Εν τω μεταξύ ούτε ένα ηλεκτρικό, ούτε ένα μπουμ, σαν ψόφιο μου φαινεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

21.4mm ηδη στον Καταρρακτη Αρτας με 8 βαθμους στα 800 μετρα υψομετρο..Στα ψηλα τα Τζουμερκα θα χωνουν πραμα οχι αστεια..

Μητσακο..Σπαμε την καραντινα και ξαναπαμε??.Να πα να γα....θει..100 ευρω βενζινη,70 διοδια και 600 ευρω προστιμο..Αλλα εχουμε τον Χελμο...Γιωργαρε,σπρωξε την κατασταση..😂Βοηθα κυριε οργανο...

Έτοιμος είμαι ! Σε 4 ώρες τσίπουρο στο Καταφύγιο! Βάλε στον λογαριασμό και 300 ευρώ για υπερβολική ταχύτητα!😄😄😄 Καλημέρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Καλημέρα... Όχι κάτι ιδιαίτερο προς το παρόν, 10 με 20 χιλιοστά παίζουν οι περισσότεροι σταθμοί, on off μπορες όλη νυχτα, εκεί που δυναμώνει και λες ότι κάτι γίνεται, μετά από δευτερόλεπτα κόβει τελείως, σκωτσέζικο ντους δηλαδή, ίσως φταίει  ο ισχυρός νότιας δεν ξέρω.... Εν τω μεταξύ ούτε ένα ηλεκτρικό, ούτε ένα μπουμ, σαν ψόφιο μου φαινεται

Για αυτη την ωρα τοσα οσα προβλεπόταν επεσαν απο τωρα μια στο εξής θα δυναμωνει..φαίνεται και από τα ηλεκτρικά στο Ιόνιο που γίνονται περισσοτερα

Ποοοοοο πετάει τρελό χιονι στη βασιλιτσα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειναι μια περιοχη εκει στη θαλασαα στη βοσνια απο χθες το βραδυ χτυπιεται αλλυπητα απο καταιγίδες ήθελα να ήξερα πόσο υετο εχει καταγραψει...υπαρχει σταθμος εκει τιποτα;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, dondinos είπε:

Άρχισε να βρέχει καλά στην Καρδίτσα, η θερμοκρασία στους 9 και εχουν πέσει 3,3 χιλ

Φαίνεται και στη δορυφορική εχει μια πολύ συμπαγή μείωση προς τα εσάς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ειναι μια περιοχη εκει στη θαλασαα στη βοσνια απο χθες το βραδυ χτυπιεται αλλυπητα απο καταιγίδες ήθελα να ήξερα πόσο υετο εχει καταγραψει...υπαρχει σταθμος εκει τιποτα;;

https://www.wunderground.com/wundermap

 

SmartSelect_20201209-083611_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...