Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει και τα καλά του το 6αρι. Χιονίζει οριακά τα Γιάννενα στις 144 ώρες!

θαψιματάκι τα ορεινά της Ηπείρου.. Κουκλί. Τουλάχιστον αναπτέρωσε αυτό το ηθικό

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Αζορικοκαναδογροιλανδοσκανδιναβοσιβηρικός αντικυκλώνας🤪

gfsnh-0-186.png?6

Θα φάει καλα η δυτικη ευρωπη ερχεται το τερας😂

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Αζορικοκαναδογροιλανδοσκανδιναβοσιβηρικός αντικυκλώνας🤪

gfsnh-0-186.png?6

Ζωγράφος πιο πιθανό είναι να βγάζει τα δεδομένα. 😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Έχει και τα καλά του το 6αρι. Χιονίζει οριακά τα Γιάννενα στις 144 ώρες!

θαψιματάκι τα ορεινά της Ηπείρου.. Κουκλί. Τουλάχιστον αναπτέρωσε αυτό το ηθικό

εχω μια απορια ρε μιχαηλ....τι ειδους ευχαριστηση σου προσφερει να χιονιζει σε μια περιοχη που οχι απλα δεν θα εισαι εκει....αλλα δεν θα μπορεις ουτε να πας 😛 ?? εγω προσωπικα δεν μπορω να χαρω αν πχ χιονισει  γιαννενα τις επομενες μερες πολυ απλα γιατι δεν γινεται να ειμαι εκει....ο μονος λογος που θα χαρω ειναι απλα και μονο επειδη θα χειμωνιαει καπου στην ελλαδα 

Επεξεργάστηκε από Γιάννης μασ
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν βλέπω τίποτα το θετικό για εδώ στο 6αρι,το μόνο καλό είναι τα χιόνια στην Πίνδο στο διάστημα 120-170 ωρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Γιάννης μασ είπε:

εχω μια απορια ρε μιχαηλ....τι ειδους ευχαριστηση σου προσφερει να χιονιζει σε μια περιοχη που οχι απλα δεν θα εισαι εκει....αλλα δεν θα μπορεις ουτε να πας 😛 ?? εγω προσωπικα δεν μπορω να χαρω αν πχ χιονισει  γιαννενα τις επομενες μςες πολυ απλα γιατι δεν γινεται να ειμαι εκει....ο μονος λογος που θα χαρω ειναι απλα και μονο επειδη θα χειμωνιαει καπου στην ελλαδα 

Ε καλά αν το σιγουρέψω θα πάω αστυνομία και θα πω το γιατί θέλω να πάω Γιάννενα με ΚΤΕΛ Και ένας αληθινός λόγος είναι ότι αν δεν πάω, η διπλωματική μου εργασία μένει πίσω. Μπίσνα αληθινή είναι αυτό.😜 Ε σίγουρα χαίρομαι που θα κάνει χειμώνα στην Ήπειρο, και λόγω τόσης γκαντεμιάς, έχω πάθει μια ανοσία πλέον..Εκτός φυσικά αν έβλεπα κανένα ιστορικό χάρτη όπου θα έβγαζα αφρούς αν δεν ήμουν εκεί

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 hours ago, [weathermaniac] said:

σενάριο 26. χωρίς σχόλια

gens-26-1-372.pnggens-26-1-384.pnggens-26-0-384.pnggens-26-2-384.png

το σενάριο 26 το έχει βάλει Γιαννιωτης που δουλεύει στο GFS, δεν παίζει μην ασχολείσαι καν. Εστίασε σε ρεαλιστικά σενάρια 

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Ε καλά αν το σιγουρέψω θα πάω αστυνομία και θα πω το γιατί θέλω να πάω Γιάννενα με ΚΤΕΛ Και ένας αληθινός λόγος είναι ότι αν δεν πάω, η διπλωματική μου εργασία μένει πίσω. Μπίσνα αληθινή είναι αυτό.😜 Ε σίγουρα χαίρομαι που θα κάνει χειμώνα στην Ήπειρο, και λόγω τόσης γκαντεμιάς, έχω πάθει μια ανοσία πλέον..Εκτός φυσικά αν έβλεπα κανένα ιστορικό χάρτη όπου θα έβγαζα αφρούς αν δεν ήμουν εκεί

Τι κτελ βρε να πάρεις για να δεις 2 ώρες χιονι κι άμα..Γιατί παραπανω με τέτοιες σάπιες διατάξεις δε θα δεις κι αυτο με βροχη αναμεσα ..Γιατί σαν το 2005 δε μοιάζει ουτε στο 1 δέκατο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, nikolas 2365 said:

Έρχεται έρεβος από το εξαρι

Όταν θα έρθει το έρεβος θα μιλήσει το Γιετι από τη φωλιά του 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ πάντως έχω παρατήσει τον δυτικό "αερόσακο" στον οποίο δεν έχουμε καμμία τύχη ..και βρίσκομαι στην ....στρατόσφαιρα...από τις κινήσεις της δε φαίνεται κίνηση ψυχρής μπάλλας προς την Τουρκία . ...η κίνηση  μάλιστα φαίνεται να λαμβάνει χώρα μετά τις 4 ,εντυπωσιακό το γεγονός ότι η κινήσεις στην στρατόσφαιρα στα μοντέλα τουλάχιστον δεν έχουν την μεταβλητότητα της ατμόσφαιρας .Ειμαι αισιόδοξος ότι η ανατροπή θα είναι απρόβλεπτη...και σημαντική...ξεκινώντας από Σκανδιναβία.. από δυτικά οπου και να καθίσει ο ΑΖΟΡ η ο γροιλανδικός δεν περιμένω τίποτα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Galanto said:

Τι κτελ βρε να πάρεις για να δεις 2 ώρες χιονι κι άμα..Γιατί παραπανω με τέτοιες σάπιες διατάξεις δε θα δεις κι αυτο με βροχη αναμεσα ..Γιατί σαν το 2005 δε μοιάζει ουτε στο 1 δέκατο 

Αντώνη παρακαλώ η λέξη ΚΤΕΛ να διαγραφεί από τα πρακτικά. Θα πάω απανω και θα τον συλλάβω. Στο τσακ είμαι 

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

το σενάριο 26 το έχει βάλει Γιαννιωτης που δουλεύει στο GFS, δεν παίζει μην ασχολείσαι καν. Εστίασε σε ρεαλιστικά σενάρια 

Κλαίω..Και πανω περιπου απο τα γιαννενα εχει μια κουκίδα του μειον 4 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μήπως θέλουμε και λίγο πιο ενεργό Ατλαντικό για να σπρώξει τον αζορικο ανατολικότερα;;Γιατί τον τελευταίο καιρό είναι τελείως νεκρός...δεν ξέρω τι να πω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Snow sick said:

Φέτος στα Θεοφανία που θα έχει καλοκαιράκι δεν θα βουτήξει κανεις για το Σταυρο. Το λες και γκαντεμιά 

Φέτος όπως και κάθε χρόνια όσοι βουτάμε ανεξαρτητως εποχής και καιρού πάλι θα βουτήξουμε. Απλά φέτος μπορεί να.κανουμε και ψαροντουφεκο μετά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Galanto said:

Κλαίω..Και πανω περιπου απο τα γιαννενα εχει μια κουκίδα του μειον 4 😂😂😂

ρε ψάχνει βελόνα στ άχυρα και μας έχει ζαλίσει και ξέρει.οτι τον αγαπάω ο μπαγασας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Σιγά το πάρτυ ρε συ. Γιατί; Έχει χιονίσει πουθενά; Παρίσι; Άμστερνταμ; Βρέμη; Βρυξέλλες; Κάπου εκεί τέλος πάντων

παρισι χιονιζε και χθες παντως....γενικα οντως θα μπορουσαν να τα πανε καλυτερα, αλλα  εκει εχουν χειμωνα τουλαχιστον απο αποψη θερμοκρασιων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...