Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

μιχαηλ η Αμερικη πως παει?

Σορυ δεν βλέπω μοντέλα, παίζω Μάριο καρτ χαχα. Πάντως μπορώ να πω ότι το αικον δεν με χαλάει . Αυτό. Νομίζω ότι όπως κοίταξα, στον Τζιφο δεν μου πολυαρεσε η φάση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τζιφος κανει την αποκοπη νωριτερα απο ολα τα υπολοιπα μοντελα και απο το ιδιο το 12αρι του μεχρι στιγμης στισ 66 ωρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Θα το κάνω φίλε, εννοείται! Ελπίζω να είμαι όσο λιγότερο εκτός γίνεται χαχα. Πάντως σκέψου ότι και από καθηγητές του πανεπιστημίου έχουν γίνει λάθη, όπως στην Σόφια που έπεσαν 25 εκατοστά, και η πρόγνωση έδειχνε 2-3 εκεί την ημέρα. Μακάρι να φανώ άξιος στα δύσκολα!

Μα και τα λαθη των προγνωσεων στο προγραμμα ειναι Μιχαηλ.Θυμαμαι απο παλια πολλες αστοχιες εδω απο το πανεπιστημιο αλλα αυτη που μου εχει μεινει απο εναν καθηγητη σου ηταν το 1999 αν θυμαμαι καλα που ειχε βγει στα τοπικα καναλια εδω για μια κακοκαιρια και ελεγε δεν θα πεσουν πολυ οι θερμοκρασιες για χιονοπτωσεις και στα Γιαννενα και θα εχουμε μονο βροχες και την επομενη μερα ολη η πολη ηταν κατασπρη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowjunky είπε:

Συγνώμη αλλά αυτά που λέτε ποιους αφορανε τα βόρεια  η τα νότια?

Ο καθένας μιλάει για την περιοχή του φίλε μου. Ειδικά την ώρα των τρεξιμάτων 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Παιρνει τώρα θέση στους κρίκους ο Λευτέρης Πετρούνιας. Απόλυτη σιωπή στη σάλα.........

Περιμενουμε που θα βγαλει τον ΄΄κρικο΄΄😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θετικότατη εξέλιξη η μυτούλα του αυλωνα στα δυτικά της νορβηγίας που ειναι σχεδον 300 χλμ δυτικότερα! Άρα στον στροβιλισμό θα σκασει δυτικότερα μετα και μαλλον αδριατικη-ιονιο!

 

gfs-0-96.png?12

gfs-0-90.png?18

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowjunky είπε:

Συγνώμη αλλά αυτά που λέτε ποιους αφορανε τα βόρεια  η τα νότια?

προς τα που πάει ο αυλώνας στην πρώτη φάση λέμε....αν έρθει κι αλλο πιο δυτικά θα έχουν πιθανότητες τα κεντροβόρεια...η τάση είναι με κάθε ανανέωση να τον δείχνουν όλο και πιο δυτικά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα έλεγα ότι αικονιζει ουκμιαζει ο Τζιφός παραδοξως.. 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

παιρνει αλλη κλιση η καθοδος του αυλωνα πιο δυτικη ελαφρα

Βαγγέλη προσωπικά παλεύω την πρώτη φάση το πιστεύω πολύ...αλλο ένα βημα και στα αυριανα και μπαινουμε σε σωστο μονοπατι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, giannis_salonica είπε:

Βαγγέλη προσωπικά παλεύω την πρώτη φάση το πιστεύω πολύ...αλλο ένα βημα και στα αυριανα και μπαινουμε σε σωστο μονοπατι

μακαρι γιαννη..ποιος δεν το θελει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...