Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Έντωμεταξυ άκυρο, αλλά κάθε φορά όταν έρχεται η σειρά μου να γράψω την πρόγνωση του πανεπιστημίου, τυχαίνει να έχει μεγάλες κακοκαιρίες στην Ήπειρο. Έτσι και τώρα φαίνεται να έρχεται η σειρά μου σε πολύ ενδιαφέρον διάστημα. Το καλό που του θέλω του καιρούχ είναι με αναγκάσει να γράψω στην πρόγνωση, "κακοκαιρία το Σάββατο στο λεκανοπέδιο των Ιωαννίνων με χιονοπτώσεις κατά περιόδους ισχυρές".

Μακάρι να αξιωθώ να το ζήσω και αυτό!

και να την ποσταρεις μιχαηλ στο θεμα προγνωσεων και εδω να την δουμε ολοι να σε καμαρωσουμε...τι μας το κρυβεις?εμεις δεν θα σε κριιτικαρουμε ..χαχαχα..οι γιαννιωτες δεν ξερω αν εχεις καποια αστοχια...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Ρε τεο και συ??Καινουργια ειναι ο καινουρια...Το καινουργιο δεν εχει σχεση με την ουρα για να γραφεται καινοριο...Με **** ρε αδερφακο...😜Πλακιτσα κανω...

Ο Χρηστακος ειναι καλο παιδι..Ολοι εχουμε υποπεσει σε σφαλματα..Αλιμονο..Καιρικα και οχι μονο ειναι και τα νευρα μας λιγο στην τσιτα...

Δικηγόρε μου εσυ. χαχαχαχ
Γνωρίζόμαστε ρε σε με τον τρελό τεο και συμπαθιόμαστε αλλά σαν mod έπραξε σωστά και του το αναγνωρίζω!
Το λοιπόν, πάμε γερά να σιγουρέψουμε τη γεροπάρνηθα και βήμα βήμα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Έντωμεταξυ άκυρο, αλλά κάθε φορά όταν έρχεται η σειρά μου να γράψω την πρόγνωση του πανεπιστημίου, τυχαίνει να έχει μεγάλες κακοκαιρίες στην Ήπειρο. Έτσι και τώρα φαίνεται να έρχεται η σειρά μου σε πολύ ενδιαφέρον διάστημα. Το καλό που του θέλω του καιρούχ είναι με αναγκάσει να γράψω στην πρόγνωση, "κακοκαιρία το Σάββατο στο λεκανοπέδιο των Ιωαννίνων με χιονοπτώσεις κατά περιόδους ισχυρές".

Μακάρι να αξιωθώ να το ζήσω και αυτό!

φιλαρακι σου το ευχομαι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ είπε:

Δικηγόρε μου εσυ. χαχαχαχ
Γνωρίζόμαστε ρε σε με τον τρελό τεο και συμπαθιόμαστε αλλά σαν mod έπραξε σωστά και του το αναγνωρίζω!
Το λοιπόν, πάμε γερά να σιγουρέψουμε τη γεροπάρνηθα και βήμα βήμα!

Το ξερω μωρε Χρηστο..Υπαρχει καλυτερο απο παιδι απο τον θοδωρη στον Περαια..??Ε δεν υπαρχει..Εγω στο λεω...Τον ξερω λιγο παραπανω τον μπαγασα..Πιστεψε με...Υποδειγμα ειναι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κ αν το καλοσκεφτουμε ειναι πολυ νωρις να δειξει το ιδανικο σεναριο!!! ας το δειξει κατω απο τις 100 ωρες.θα αλλαζουν συνεχως τα τρεξιματα στις λεπτομεριες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

και να την ποσταρεις μιχαηλ στο θεμα προγνωσεων και εδω να την δουμε ολοι να σε καμαρωσουμε...τι μας το κρυβεις?εμεις δεν θα σε κριιτικαρουμε ..χαχαχα..οι γιαννιωτες δεν ξερω αν εχεις καποια αστοχια...😋

Θα το κάνω φίλε, εννοείται! Ελπίζω να είμαι όσο λιγότερο εκτός γίνεται χαχα. Πάντως σκέψου ότι και από καθηγητές του πανεπιστημίου έχουν γίνει λάθη, όπως στην Σόφια που έπεσαν 25 εκατοστά, και η πρόγνωση έδειχνε 2-3 εκεί την ημέρα. Μακάρι να φανώ άξιος στα δύσκολα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για ποια νησιά μιλάτε βρε παλικάρια,εγώ ΒΌΡΕΙΕΣ Σποράδες είμαι κ θέλω ένα -9 στεγνά για μέχρι τη θάλασσα

 

Υς: σόρρυ,μόλις είδα ότι Τζιφος με δίνει -9 οριακά για μερικές ώρες,κ κύριο κοντά -10 για λίγες ώρες επίσης αργότερα ομως

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρατηρώ σιωπηλά το φορουμ μέχρι να δω το μπαμ άλλα έχω να πω για τώρα πως αύριο θα έχουν περαιτέρω βελτίωση τα γνωστά μοντέλα για Αν. προσίνεμα. Πολύ καλή βελτίωση του τζιφου, πάει να μπαλατζάρει και το ουκμο, υετο θα βρούμε μην αγχώνεστε από τώρα, εδώ οι αττικάριοι. Ο ΑΡΜΑΓΕΔΔΩΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΏΤΟ ΠΥΛΏΝ ναι μπορεί σε Β' φάση ή Γ θα μάθουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπον,τι εχουμε για σημερα. Καθοδο αυλωνα στα μερη μας,πιθανη μερικη η' ολικη αποκοπη.Καλυτερη αναβαση αζορικου με πιθανη(οσο και η αποκοπη) συνενωση με σκανδιναβικο. Πιθανος στροβιλισμος 'μπιλιας' στα Βαλκανια(δεν ξερουμε το υψος) και αναδιοργανωση του αζορικου εκ δυσμας με εκ νεου πιθανη ραχη!!! Καλο βραδυ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-7,2 βαθμούς στα 850 (και 300μ επ.παγοποιησης) το κυριο του ευρωπαικου στις 2 τα ξημερωματα την Πεμπτη και στο -4,7 ο μ.ο. για την Χαλκιδα, ο υετός ειναι το θεμα...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, fufutos είπε:

Για ποια νησιά μιλάτε βρε παλικάρια,εγώ ΒΌΡΕΙΕΣ Σποράδες είμαι κ θέλω ένα -9 στεγνά για μέχρι τη θάλασσα

 

Υς: σόρρυ,μόλις είδα ότι Τζιφος με δίνει -9 οριακά για μερικές ώρες,κ κύριο κοντά -10 για λίγες ώρες επίσης αργότερα ομως

 

Εαν εχει ΒΔ επιφανειας δεν θελεις -9 και με -6 εισαι κομπλε για χιονοπτωση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να ξεκαθαρισουμε καποια πραγματα τα ανσαμπλ για κεντεοβορεια ειναι καλυτερα εχουμε πει απο το πρωι οτι 14 μας νοιαζει πετσα και να χιονισει οσο πιο χαμηλα γινετε στην αττικη...το μετα ειναι καλυτερα και απο χθες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

-7,2 βαθμούς στα 850 (και 300μ επ.παγοποιησης) το κυριο του ευρωπαικου στις 2 τα ξημερωματα την Πεμπτη και στο -4,7 ο μ.ο. για την Χαλκιδα, ο υετός ειναι το θεμα...

 

Μυγακια ομως μητσακο..Οτι πεφτει θα ναι χιονι αλλα τι θα πεφτει ειναι το θεμα..Οπως σωστα ειπες..Απο υετο στερουμαστε δυνατοτητων...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

49 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Δε σας εχω αναγκη ρεεε...Ειδα διεξοδικα...Αυτα ειναι πιο μεθυσμενα απο μενα...😂😂Δε βγαινει ακρη...Ποσο χαιρομαι που ειμαι καταιγιδακιας...Ψεκαστε,σκουπιστε...Χαρα στο κουραγιο σας...

https://youtu.be/7R1tp8d6v6E σακηηηη ένα τετοιο θελουμε να βγουμε με τα χεγκ αγκαλια ξεβρακωτοι στην αλεξανδρας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Για να ξεκαθαρισουμε καποια πραγματα τα ανσαμπλ για κεντεοβορεια ειναι καλυτερα εχουμε πει απο το πρωι οτι 14 μας νοιαζει πετσα και να χιονισει οσο πιο χαμηλα γινετε στην αττικη...το μετα ειναι καλυτερα και απο χθες

Με σεναριο παιου στις 120 θα εβγαζε λακε? ( Σε εστειλα και προσωπικο αλλα με εχει πιασει μια αγωνια για λακε 😝 )

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Μυγακια ομως μητσακο..Οτι πεφτει θα ναι χιονι αλλα τι θα πεφτει ειναι το θεμα..Οπως σωστα ειπες..Απο υετο στερουμαστε δυνατοτητων...

ετσι ακριβώς αλλα και απλα να το δουμε να πεφτει ειναι μαγεια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Δήμος είπε:

https://youtu.be/7R1tp8d6v6E σακηηηη ένα τετοιο θελουμε να βγουμε με τα χεγκ αγκαλια ξεβρακωτοι στην αλεξανδρας

Θα μας κλεισουν μεσα αδερφε μου..Αλλα χαλαλι...Σκεψου team δυνατο στο ιδιο κελι..Δε βγαινουμε ποτε..😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Θα μας κλεισουν μεσα αδερφε μου..Αλλα χαλαλι...Σκεψου team δυνατο στο ιδιο κελι..Δε βγαινουμε ποτε..😂

Στα γκουλακ να μας στειλουνε στη Σιβηρία εκεί ειναι το σπιτι μας χχααχχαα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ είπε:

Δεκτό και απόδεκτο για τον συγκεκριμένο χαρακτήρισμό! Συμφωνω σε όλα. (μιλησα και σε πμ με mods) ότι συμφωνω, και το κανω παραθεση γιατι ολοι όσοι αγαπάμε τη τρέλα μας πρεπει να παραδεχόμαστε οταν κάνουμε λάθός η παρασυρόμαστε!
προχωραμε και αφήνουμε τον υετο για τις 2 μέρες.
Υ.Γ. Εσυ γιατι παρασύρθηκες βρε.. λες και δε με ξερεις? το χρηστάκο μαρέσει από παντα, το δασκαλάκος όμως απαιτώ δημόσια συγγνώμη παρουσία προέδρων!😂
 

Ξερω γω..σαν δασκαλος συστηθηκες,και ειπα να σε πω δασκαλακο.Δεν εισαι δασκαλος? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στην Μαδριτη φαινεται οτι τα παντα απο πλευρας χιονοπτωσης εχουν τελειωσει.....

στα δικα μας....

στατιστικα....αλλα και οποιο γερο η γρια θα ρωτησεις...θα σου πουν οτι γυρω στις 17 του μηνα δηλαδη του Αγιου Αντωνειου....συνηθως εχουμε μεγαλες κακοκαιριες που πολλες φορες ειναι και χιονιαδες.....

στις λεπτομερειες θα κριθουν πολλα......δυσκολο να εχουμε κατι το ιστορικο....ευκολο να δουμε τουλαχιστον νιφαδες στα βπ ειδικα με βορειοδυτικο.....

προσωπικα θεωρω ευνοημενες πολεις οπως η Λαμια,Λειβαδια.αλλα και πολεις τις θεσσαλιας που πιθανον να εχουν γερο περασμα.....

η θεσσαλονικη θα εχει τις Τ αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα εχει ο υετος μεγαλη διαρκεια.....

φυσικα μιλαμε για τις καθαρα πεδινες περιοχες.....μιας και τα ορεινα ημειορεινα θα πανε σιγουρα καλα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η πλακα ειναι οτι τα τρομολαγνικα site της Ελλαδας εαν μετα απο τις υψηλες Τ εχουμε την αλλη εβδομαδα χιονια θα τα ρηξουν και παλι στην κληματικη αλλαγη.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Ξερω γω..σαν δασκαλος συστηθηκες,και ειπα να σε πω δασκαλακο.Δεν εισαι δασκαλος? 

Γραπτός λόγος. Δάσκαλος της λάντζας στη Γεροπάρνηθα χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, gthomasandros είπε:

η πλακα ειναι οτι τα τρομολαγνικα site της Ελλαδας εαν μετα απο τις υψηλες Τ εχουμε την αλλη εβδομαδα χιονια θα τα ρηξουν και παλι στην κληματικη αλλαγη.....

Και τα γνωστά ο καιρός τρελάθηκε και άλλες τέτοιες βλακείες. Όπως λένε όταν έχει καταιγίδες το καλοκαίρι, ότι ο καιρός τρελάθηκε ενώ είναι απολύτως φυσιολογικό. Γενικά τα ελληνικά κανάλια είναι σκουπίδια πραγματικά..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, gthomasandros είπε:

η πλακα ειναι οτι τα τρομολαγνικα site της Ελλαδας εαν μετα απο τις υψηλες Τ εχουμε την αλλη εβδομαδα χιονια θα τα ρηξουν και παλι στην κληματικη αλλαγη.....

Ηδη το ρίξανε στα μμε κ αλλαξα κανάλι.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...