Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Εγώ Βαγγέλη μιλάω με αριθμούς, χωρίς λόγια του αέρα. Σε τι είναι άκυρο δηλαδή? Μόνο στην χρονική απόσταση. Αφού υπάρχουν και ακόμα 5 σενάρια που υποστηρίζουν το κύριο σαν λογική...

για τοσο μακρια μιλαω παντα με μεσο ορο και παντα για διαταξη..και ειναι ακυρο δεν υπαρχει στην διαταξη ουτε σαν υποψια σκετος γροιλανδικος υπαρχει πολυ πιο εντονος υποτροπικος και αυλωνας ξεκαθαρα ιταλια πρωτα αντι για αγγλια και μετα ελλαδα..θες και αλλα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με βάση τα ανσαμπλ τζιφου..20 τοις εκατο κεντροβορεια ..35 δυτικη ελλαδα...25δυτικη μακεδονια και ημιορεινα ...20 τοις εκατο τιποτα...αντικειμενικα τα χω δει αυτο δειχνουν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

για τοσο μακρια μιλαω παντα με μεσο ορο και παντα για διαταξη..και ειναι ακυρο δεν υπαρχει στην διαταξη ουτε σαν υποψια σκετος γροιλανδικος υπαρχει πολυ πιο εντονος υποτροπικος και αυλωνας ξεκαθαρα ιταλια πρωτα αντι για αγγλια και μετα ελλαδα..θες και αλλα?

Εμένα ο μέσος όρος του τζίφου είναι άκυρος από μόνος του, όπως και του ευρωπαίου λόγω χρονικής απόστασης. Θα σταματήσει η ακυρότητα όταν κριθούν οι μεταβλητές που ανέφερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν σ αρεσε αλλα περιμενες μιχαηλ μου ..αλλα τι να κανουμε?ετσι ειναι η ζωη..αλλους του σηκωνει και αλλους τους χαντακωνει...😋..πιο ελλαδα πεθαινεις...😁gens-31-1-288.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Με βάση τα ανσαμπλ τζιφου..20 τοις εκατο κεντροβορεια ..35 δυτικη ελλαδα...25δυτικη μακεδονια και ημιορεινα ...20 τοις εκατο τιποτα...αντικειμενικα τα χω δει αυτο δειχνουν...

αρα ελλαδα 80% με καποιο τροπο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλο βραδυ μιχαηλ..σου χαλασε η σουπα δεν πειραζει ομως...😁😁😁..και κανονισε τωρα να πεταξεις κανα κουλο οτι σου κανω προσωπικη επιθεση γιατι μετα δεν προκειτε ουτε παραθεση να σου κανω σε ποστ...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

αρα ελλαδα 80% με καποιο τροπο...

Ε αμα δεις τα σεναρια βαγγελη 30 εχει ο τζιφος τα 5 είναι πανω απο το μηδέν στις 11  ε 12

Εντωμεταξυ εδω γινεται χαμος απο βροχη και το βουνό θαβεται

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

καλο βραδυ μιχαηλ..σου χαλασε η σουπα δεν πειραζει ομως...😁😁😁..και κανονισε τωρα να πεταξεις κανα κουλο οτι σου κανω προσωπικη επιθεση γιατι μετα δεν προκειτε ουτε παραθεση να σου κανω σε ποστ...🤣

Καλό βράδυ επίσης.😂 Δεν μου χάλασε η σούπα, έγινε ακριβώς αυτό που ήθελα , και πίστεψέ με, ο Μιχαήλ ξέρει καλύτερα από κάθε άλλον για το τι θέλουμε για δυτικό χιονιά. Δεν είχα σκοπό να ασχοληθώ με αυτόν τον τρόπο στον αυλώνα ατό, αλλά για τα κεντροβόρεια, αλλά τώρα που αρχίζουμε σιγά σιγά να παίζουμε δυνατά, είμαι έτοιμος να σου φαω ΚΑΙ ΑΥΤΟ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Καλό βράδυ επίσης.😂 Δεν μου χάλασε η σούπα, έγινε ακριβώς αυτό που ήθελα , και πίστεψέ με, ο Μιχαήλ ξέρει καλύτερα από κάθε άλλον για το τι θέλουμε για δυτικό χιονιά. Δεν είχα σκοπό να ασχοληθώ με αυτόν τον τρόπο στον αυλώνα ατό, αλλά για τα κεντροβόρεια, αλλά τώρα που αρχίζουμε σιγά σιγά να παίζουμε δυνατά, είμαι έτοιμος να σου φαω ΚΑΙ ΑΥΤΟ

Χαχα γιατί βρε ποιο αλλο του έφαγες χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Καλό βράδυ επίσης.😂 Δεν μου χάλασε η σούπα, έγινε ακριβώς αυτό που ήθελα , και πίστεψέ με, ο Μιχαήλ ξέρει καλύτερα από κάθε άλλον για το τι θέλουμε για δυτικό χιονιά. Δεν είχα σκοπό να ασχοληθώ με αυτόν τον τρόπο στον αυλώνα ατό, αλλά για τα κεντροβόρεια, αλλά τώρα που αρχίζουμε σιγά σιγά να παίζουμε δυνατά, είμαι έτοιμος να σου φαω ΚΑΙ ΑΥΤΟ

γιατι μου εφαγες κατι και δεν το καταλαβα?στο λεστερ μενεις?η μηοως στη γενοβα?...χαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Το Χ και ειναι πιο κοντά στο Ψ από ότι το Α κοντά στο Ψ. Αυτά.🤪

τι Ψ και Ψιψινες...χιονι ειδες?οχι...0 εσυ 0 εγω..κανονισε να σε καλο παιδι γιατι πριν τον μεγαλο εχεις και κατι αλλο 3-4 γεναρη...χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

τι Ψ και Ψιψινες...χιονι ειδες?οχι...0 εσυ 0 εγω..κανονισε να σε καλο παιδι γιατι πριν τον μεγαλο εχεις και κατι αλλο 3-4 γεναρη...χαχαχαχαχαχα

Κοιμήσου ρεε Πασχαλίτσα χαχα. Όλα είναι μέρος του μεγάλου σχεδίου. κοιμησου να επιστρέψω στην χ.στρα επιτέλους χαχαχα. 

Αν μείνει αυτό στις 4 του μήνα, θα πάω δεν το χάνω με τίποτα. Πόσο ωραίο θα ήταν να ερχόταν και αυτό του τζίφου, και αφού γινόταν αυτό γυρνούσα Λάρισα και γιατρό. Μια χαρά θα μου καθόταν και θα σταματούσα και το πρήξιμο μετά.

Μην σου πω ότι θα έψαχνα τρόπο πως αποδυτικό χιόνια θα στον έκανα κέντροβορειο. Χααχαχαα τόσο καλόκαρδος είμαι. 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Κοιμήσου ρεε Πασχαλίτσα χαχα. Όλα είναι μέρος του μεγάλου σχεδίου. κοιμησου να επιστρέψω στην χ.στρα επιτέλους χαχαχα. 

Αν μείνει αυτό στις 4 του μήνα, θα πάω δεν το χάνω με τίποτα. Πόσο ωραίο θα ήταν να ερχόταν και αυτό του τζίφου, και αφού γινόταν αυτό γυρνούσα Λάρισα και γιατρό. Μια χαρά θα μου καθόταν και θα σταματούσα και το πρήξιμο μετά.

Μην σου πω ότι θα έψαχνα τρόπο πως αποδυτικό χιόνια θα στον έκανα κέντροβορειο. Χααχαχαα τόσο καλόκαρδος είμαι. 

δεν κοιμαμε μεχρι να βγει το διαγραμμα...δελεαστικη προσφορα...δεν σου πειραζω το 3-4 και κανεις κρατει για 2-3  μερες για το αλλο χωρις να εισαι αναφανδον υπερ σεναριων παιου...μονο ετσι😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το μόνο καλό είναι ότι διαφαίνονται καλά χιόνια στα ορεινά του ηπειρωτικού κορμού,  ιδίως αν κάτσει καλύτερα το κρύο... Κι όλα αυτά με ρεταλια κρύου από Ιταλία... μιλάμε όμως για υψόμετρα μίνιμουμ 1.000μ ΒΔ Ελλάδα , έως 1.300μ δυτική Πελοπόννησο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτη τη στιγμη αυτοι που εχουν πραγματικο προβλημα και οπως δειχνουν τα πραγματα  θα συνεχισουν να εχουν οσο αφορα το χιονι ειναι οι νοτιοι και κατ επεκταση τα προσηνεμα...απο λαμια και πανω υπαρχουν λιγες ελπιδες και θα τις παλεψουμε...τα δυτικα βασικα τα γιαννενα οχι τιποτα αλλο σε καλυτερη μοιρα αλλα και αυτα οχι κανα γκραν φαβορι..

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, [weathermaniac] said:

Κοιμήσου ρεε Πασχαλίτσα χαχα. Όλα είναι μέρος του μεγάλου σχεδίου. κοιμησου να επιστρέψω στην χ.στρα επιτέλους χαχαχα. 

Αν μείνει αυτό στις 4 του μήνα, θα πάω δεν το χάνω με τίποτα. Πόσο ωραίο θα ήταν να ερχόταν και αυτό του τζίφου, και αφού γινόταν αυτό γυρνούσα Λάρισα και γιατρό. Μια χαρά θα μου καθόταν και θα σταματούσα και το πρήξιμο μετά.

Μην σου πω ότι θα έψαχνα τρόπο πως αποδυτικό χιόνια θα στον έκανα κέντροβορειο. Χααχαχαα τόσο καλόκαρδος είμαι. 

Μείνε χ.εστρα, ρίξε δέστρα. 

Babyono Tap-on Φωτάκι Νυκτός Πασχαλίτσα 0Μ+

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, τελικά όπως αναμενόταν ο Τζιφός δεν άντεξε ούτε 2 ρανς, μίκρυνε το χαμηλό του Τέξας. Βέβαια ώρα έχουμε και το αικον που παραμένει τελείως διαφορετικό. Όλα τα υπόλοιπα μας πάνε από Αυλώνα από τα βορειοδυτικά., Χωρίς να είναι απαραίτητα καλό αυτό ο έτσι όπως τον φέρνουν 

Το πέρασμα της κυριακοδευτερας ακόμα παίζεται σε ένταση διάρκεια και υφή.

 

Καληνύχτα και πάλι.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Καλημέρα, τελικά όπως αναμενόταν ο Τζιφός δεν άντεξε ούτε 2 ρανς, μίκρυνε το χαμηλό του Τέξας. Βέβαια ώρα έχουμε και το αικον που παραμένει τελείως διαφορετικό. Όλα τα υπόλοιπα μας πάνε από Αυλώνα από τα βορειοδυτικά., Χωρίς να είναι απαραίτητα καλό αυτό ο έτσι όπως τον φέρνουν 

 

 

Καληνύχτα και πάλι.

 Δες τις 96 ωρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, billipiros12 είπε:

 Δες τις 96 ωρες

Το είδα φίλε έκανα edit αμέσως μέρα . Ακόμα έχουμε δρόμο. Θα τα δω αναλυτικότερα όταν σηκωθώ οριστικα. Σε αρκετές ωρίτσες,χεχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα! δε βλεπω καμια κακη εξελιξη ισα ισα στα ενσεμπλ του τζιφου εκει στις 200+ εχει πολλα σεναρια με καλο αζορικο μονο 2-3 με σκετο γροιλανδικο κ σε πολλα εμφανιζεται η μυτουλα του υποτροπικου κατα ιβηρικη μερια, εν αναμονη του ευρωπαικου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Το είδα φίλε έκανα edit αμέσως μέρα . Ακόμα έχουμε δρόμο. Θα τα δω αναλυτικότερα όταν σηκωθώ οριστικα. Σε αρκετές ωρίτσες,χεχε

Νομιζω χάλασε για τη δευτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...