Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν μιλάω γιατί με βλέπω να τρώω ξύλο🤣

αν ειχες 7-8 μαζι σου να μιλουσες..τωρα νιετ😋..κοιτα κι εγω δεν το παραταω το ραν ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Μιχαήλ δεν βγάζει χιόνι αυτό το πράγμα. Δλδ να χιονίσει στα 1500 Μ. Γενάρη μήνα θα πούμε μπράβο ? Τώρα σοβαρά ρε φίλε ? ,😂

Κάτσε να δεις, ποια 1500, να δω τις υπόλοιπες ώρες, υπολογίζω 258 ώρες θα το βγάλει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

αν ειχες 7-8 μαζι σου να μιλουσες..τωρα νιετ😋..κοιτα κι εγω δεν το παραταω το ραν ...

ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ ΛΕΜΕ ΤΟ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

ΤΟ ΘΕΛΩΩΩΩΩ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τουλαχιστον φετος χαλαει απο νωρις δε μας κανει να ασχοληθουμε .....Αύριο στα 12 Ρια ο μεσος ορος του τζιφου θα είναι συν απο μειον 1 ,2 και ολα θα χουν τελειωσει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Άαααα για εικονικό μιλάμε. Οκ τότε. Γτ στις 258 μιλάμε για 11 μέρες 

Ε καλά στο 12αρι ο εικονικός ήταν πιο μακριά🤣 Αύριο δεν θα υπάρχει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μιλάμε για κυκλοφορία εμετό που στο τέλος δεν δίνει τίποτα. Φτάνει πια γ@.. μώ τη τύχη μου. Φτάνει με αυτή την @@@κια φέτος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

αν ειχες 7-8 μαζι σου να μιλουσες..τωρα νιετ😋..κοιτα κι εγω δεν το παραταω το ραν ...

Α και κάτι άλλο. 7-8 δεν έχω γιατί δεν υπάρχουν τόσα μέλη από την δυτική χώρα. cheaterrr

 

Από τα καλύτερα εικονικά φέτος!

gfs-0-264.png?18

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγω παντως με τετοιο ατλαντικο και με τετοιο σιβηρικο και με τετοιο εγκλωβισμενο ψυχος παντου στην ευρωπη δεν το παραταω το ραν ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το 12αρι ουτε καν εικονικο μας εβγαλε με αυτο τον σουπερ ντουπερ αυλωνα-ρουφηχτρα να δεις το 18αρι θα το  βγαλει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Α και κάτι άλλο. 7-8 δεν έχω γιατί δεν υπάρχουν τόσα μέλη από την δυτική χώρα. cheaterrr

 

Από τα καλύτερα εικονικά φέτος!

gfs-0-264.png?18

Όλα για τη δύση δουλεύουν φετος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Όλα για τη δύση δουλεύουν φετος

Ρε ΜΙΑ καταραμμένη φορά να έβγαινε ένα τέτοιο σενάριο για τα δυτικά!! 2-3 μέτρα στα ψηλά, 30 ποντάκια στα Γιάννενα, με χιονοκαταιγίδα... 

 

και νιφάδες σαν ροδάκιναααα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ειναι τοσο αδειος ο καναδας και ο ατλαντικος που ο αζορικος με κιτρινακια σουλατσαρει προς καναδα ανενοχλητος!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Τα ανσαμπλ θα είναι απίστευτα χειρότερα...θα γίνουν γιαννιωτικα αφου φαινεται ολα να πηγαίνουν σε δυτικη ευρωπη

μη το λες μη το λες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και σε οχτώ  μέρες με την ίδια @@@@ριά θα σιχτιρίζουμε Ισπανία Γαλλία που θα θάβονται και εμείς θα Ψάχνουμε τον ιστορικό τέλη Γενάρη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τα ανσαμπλ θα είναι απίστευτα χειρότερα...θα γίνουν γιαννιωτικα αφου φαινεται ολα να πηγαίνουν σε δυτικη ευρωπη

Ναι γιατί τόσο καιρό που είναι όλα δυτική Ευρώπη τα Γιάννενα είναι αποκλεισμένα και κάνουν πατινάζ στη λίμνη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Εντ μεταξυ γιαννενα χιονι ασταμάτητο απο τις 258 μέχρι τις 294...Και κάποια διαστήματα με μειον 2 και βάλε στα 850 χαχα

Αυτό πάντως μακάρι να γινει. Το εύχομαι ειλικρινα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...