Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Θέλουμε κι αλλη βελτιωση παμε για πιο βορεια το χαμηλο....Βαγγέλη να πονταρουμε σε τζεμ ουκμο η μπα...all in και απο μενα

Εγώ δεν ποντάρω απλά αλλά τα χαρίζω με την μία κιόλας στην τζεμάρα που αγαπιόμαστε γενικώς. Σε λίγο πιο βελτιωμένη ακόμα έκδοση χαχαχα. Καλό βράδυ. Που θα πάει κάποια στιγμή θα τελειώσει αυτός ο μοντελικός γολγοθάς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Μέχρι στιγμής μεγάλο φαβορί τα κεντρικά από Λαμία μέχρι Λάρισα να δουν κάτι πολύ μεγάλο. Μόνο εκεί βάζουν λουκέτο

Έτσι ακριβώς....οι κεντρικοί είναι οι μόνοι σίγουροι ....και αυτοί πρέπει να χαίρονται και να πανηγυρίζουν από τώρα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εγω αυτα που προσδοκουσα για Αθηνα χαθηκαν.Κοινως ΤΟΝ ΗΠΙΑ.Τελος το modeling,τσαμπα κουραση και αγωνια τοσες μερες.

Ποτέ και τίποτα δεν είναι τζάμπα Γιώργο..Εκτός του οτι δεν χάθηκε τίποτα ακόμα, όλα είναι εμπειρίες, πολύτιμα εφόδια στην ζωή γενικότερα και το ξέρεις ...καλο μας βράδυ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sotos*snow είπε:

Έτσι ακριβώς....οι κεντρικοί είναι οι μόνοι σίγουροι ....και αυτοί πρέπει να χαίρονται και να πανηγυρίζουν από τώρα....

Βλεπεις δεν πολυμιλαω χαχχαχα..επιασε και ο βασιλης και η ομαδα με ακριβεια ημερας απο τελος δεκεμβρη τη ψυχρη εισβολη ειμαστε ανεβασμενοι χαχα

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, geopithis είπε:

Εγώ δεν ποντάρω απλά αλλά τα χαρίζω με την μία κιόλας στην τζεμάρα που αγαπιόμαστε γενικώς. Σε λίγο πιο βελτιωμένη ακόμα έκδοση χαχαχα. Καλό βράδυ. Που θα πάει κάποια στιγμή θα τελειώσει αυτός ο μοντελικός γολγοθάς.

φιλε μου να συνεχισεις να γραφεις και ελπιζω να μην απογοιτευτεις ποτε απ αυτο τον χωρο..😀.πολυ καλες γνωσεις ωραιος λογος αψογος γενικα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε τόσο κοντινές ώρες και τα γ...  σιγά σιγά 

τεσπα εγώ δεν τα παρατάω, πλέον nowcasting και hopecasting γιατί από τα γρουσούζικα δεν βλέπουμε προκοπή, τέλος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για μένα τελειώνει το κυνήγι πλέον. Αν θέλει ας ρίξει καμία νιφάδα. Καλό θα μας κάνει. Κακό σίγουρα όχι. Κεντροελλαδίτες έρχεται μεγάλο χιόνι και ειλικρινά και μόνο για την στάση σας στο φόρουμ και τα λεγόμενά σας εύχομαι όλος ο υετός να πέσει στις περιοχές σας. Από Λαμία μέχει Λάρισα όλα κάτασπρα εύχομαι. Οι υόλοιποι τον ήπιαμε. Πάμε για άλλα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, BrainA said:

θα κατεβασει -8/850 στην αττικη μετά από καιρό και θα λεμε που ναι ο υετος οεο? αιντε και του χρονου 

δεν σου αρεσει ο ορογραφικος....;;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Βαγγελη το τζεμ δεν εχει 18αρι?

μπα αυτο νομιζω ειναι μονοκοματο..αλλα δεν ορκιζομαι κι ολας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Με τέτοιες θερμοκρασίες; Τόσο απίθανο είναι να έρθει ο υετος; 

Πρεπει να αλλαξουν πολλα Θαναση.Χρονος δεν υπαρχει.Η αθηνα εχει καταντησει σαπιο αλογο στα χιονια προς ικανοποιηση πολλων.Ασε μην αρχισω τωρα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Πρεπει να αλλαξουν πολλα Θαναση.Χρονος δεν υπαρχει.Η αθηνα εχει καταντησει σαπιο αλογο στα χιονια προς ικανοποιηση πολλων.Ασε μην αρχισω τωρα...

Κατσε ωρε γιωργη να δουμε και τα αυριανα

Καποιες μικρες ελπιδες υπαρχουν(οσο κραταει ο παιος)

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, gthomasandros είπε:

δεν σου αρεσει ο ορογραφικος....;;;;

δεν βγαζει ετσι απλα ορογραφικο και αυτος θα αφορα καθαρα περιοχες πλησιον παρνηθας/πεντελης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

θα κατεβασει -8/850 στην αττικη μετά από καιρό και θα λεμε που ναι ο υετος οεο? αιντε και του χρονου 

Το λουτρινο σου και για υπνο!

 

εγω την ατακα του Γιωργου περιμενα για να κλειδωσω τη χιονοπτωση. Τωρα περιμενω και την αντιστοιχη του Χελμου στο nowcast για να κλειδωσω τη χιονοστρωση!😜

αντε καληνυχτες!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Κατσε ωρε γιωργη να δουμε και τα αυριανα

Καποιες μικρες ελπιδες υπαρχουν(οσο κραταει ο παιος)

Τι μικρές ελπίδες ρε παιδιά? Επειδή χάλασε ένα 18αρι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μη βιάζεστε οι βορειοι εχει ακομα ανσαμπλ που περνάνε το χαμηλο Κρήτη εχω σε εμένα τα 18 με χιονιζουν τα αλλα 12 οχι αρα ενταξει η τάση εινια για πιο βορεια αλλα μπορει να παει και νοτια ...Όπως βλεπω καποια ξαναγίνουν υετο σαββατο βραδυ με κυριακη πρωι απο υφεση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Για μένα τελειώνει το κυνήγι πλέον. Αν θέλει ας ρίξει καμία νιφάδα. Καλό θα μας κάνει. Κακό σίγουρα όχι. Κεντροελλαδίτες έρχεται μεγάλο χιόνι και ειλικρινά και μόνο για την στάση σας στο φόρουμ και τα λεγόμενά σας εύχομαι όλος ο υετός να πέσει στις περιοχές σας. Από Λαμία μέχει Λάρισα όλα κάτασπρα εύχομαι. Οι υόλοιποι τον ήπιαμε. Πάμε για άλλα. 

Δεν θέλει απογοήτευση εμασ μας έφτασε στις 60 να μας δείξει κάτι.ξερω ότι είναι δύσκολο για τα νότια αλλά θεωρώ με τα λίγα που ξέρω ότι το συγκεκριμένο είναι πολύ δυνατό και μπορεί να δώσει κάτι σε δεύτερη φάση.και όπως μας έδειξαν τα .οντελα μικρά και μεγάλα πέρα από τις 72 ώρες όλα είναι χάος και όλα μπορεί να αλλάξουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snow sick είπε:

Τι μικρές ελπίδες ρε παιδιά? Επειδή χάλασε ένα 18αρι?

Ε τωρα τι θες να σου γραψω, οτι θα βαλουμε γκολ στο 90 για να το γρουσουζεψω?😂

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...