Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, teopap7 said:

ME THN ΓΡΑΜΜΗ ΤΟΥ -10 ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ 500ΑΡΙΑ ΔΕ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ

εννοειται......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, tzelilis είπε:

τρεχει κ το γαλλικο κ μαλλομ λιγο καλυτερο θα βγει απο το 12ρι

Και με λιγότερες κολοτουμπεσ απ' ότι ο τζιφοσ θεωρώ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ε τότε τι το κουράζουμε; Βάλτε link εκείνο το site με τα λαχανάκια Βρυξελλών και τις πατάτες να δούμε τι θα φάμε αύριο. Να χρησιμεύσει σε κάτι και εκείνο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Weather xanthi είπε:

Και η θρακη ευνοείται αν πλησιάσει το χαμηλο κεντρική Μακεδονία; 

φιλε μου εσυ στους χαρτες που βλεπεις το χαμηλο το θες και αυτο να βλεπεις να πηγαινει απο κεντρικο αιγαιο με πορεια προς μαυρη θαλασσα...αυτο να βλεπεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυτη την δευτερα που περασε ειχαμε +16 στα 850...και την αλλη Δευτερα μπορει και -9......μονο και μονο εαν βγει το λες επιτυχια....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

απο ποτε φαινοταν σε γενικες γραμμες οτι θα εβγαινε ψυχρη καταβαση στην ανατολικη ευρωπη; απο την 2η καρτελα φαινοταν και ειχε σχολιαστει. δες τωρα τι παιζει ατλαντικο  και θα συμφωνησεις πιστευω

Δεν με απασχολει ρε φιλε τι μου δειχνει απο τωρα η δευτερη καρτελα

Ενα σεναριο βλεπεις απο τα 500 π.χ που σου βγαζουν οι αλγοριθμοι

Εγω προσπαθω για το καλυτερο που μπορω να παρω, απο αυτη την χαμηλη προγνωσιμοτητα των μοντελων

Αστο να ξημερωσει και η αυριανη ημερα 

 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ktas είπε:

Κουράσατε όλοι οι μίρλες Αθηναίοι. Και  μάλιστα τόση κλάψα για ένα 18αρι. Και αύριο το πρωί θα αρχίσετε πάλι να μετράτε εκατοστά. Και είστε και έμπειροι υποτίθεται οι περισσότεροι. 

Ρε ασε τους χαρακτηρισμους και αν κουραστηκες παρε ρεπο.Εγω για την παρτη μου μιλαω.Αυτα που ΗΘΕΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ.Πως αλλιως να το εξηγησω;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα βάζω μόνο για κάτι που συζητούσαμε πριν (00 κ τώρα). Εξακολουθώ να μην είμαι καθόλου σίγουρος για την περιοχή μου γιατί είναι πολύ οριακά κ βλέπουμε (μιλάω για κάτι κάπως παραπάνω από ένα ασπρισματάκι που ούτε αυτό για μένα είναι δεδομένο). Απλά είχε φανεί ότι ο τζίφος γενικά έτρεχε από πίσω πάλι κ τα ενσεμπλς είναι σαν να πηγαίνουν απλά δίπλα δίπλα με το κύριο κ τίποτα παραπάνω. Είναι σαν να μην προσφέρουν κάτι ιδιαίτερο. Αυτό το συζητούσαμε κ πριν 2 χρόνια στη Σοφία νομίζω.

ens_image (1).png

ens_image.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

εκανε διορθωση απο το 12ζ που και αυτο καλουτσικο ηταν..

Βαγγελη αν συνέχιζαν οι ώρες θα βγαζε υποτροπη κι αυτο τη κυριακη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Ας περιμενουμε μεχρι τα αυριανα 12αρια να δουμε τι μπορουμε να κανουμε υετικα Τζορτζ.Δε τα χουμε παρατησει ποτε 3 μερες πριν,με καλες θερμοκρασιες καθ υψος και με ενα Χ φτερο στον ανεμο.Δε θα το κανουμε και τωρα.

Υετος μπορει αν δημιουργηθει στο λεκανοπεδιο και χωρις Χ. Η τραφ των Σποραδων με μια μικρη μετατοπιση μπορει να μας δωσει κατι,μια ψιλουφεσουλα σε Σαρωνικο,Αργολικο,Κυκλαδες δεν πρεπει να αποκλειστει.Ολα αυτα σε περιπτωση μη χαμηλου.Αφου φτασαμε ως εδω θα πρεπει να επιμεινουμε.

Λαχεια πουλας Βασιλακη Καιλα;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Hlioupolitis98 είπε:

ωραια τωρα θα πεισμωσω  γιατι νταξει.

θελω το χαμηλο να μην ανεβει βορειοτερα απο αργοσαρωνικο 🙂  οσο νοτιοτερα τοσο καλυτερα

Εγώ αν δεν είχε καραντίνα πήγαινα Λάρισα για καφεδάρα και χιονάρες..  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tzelilis είπε:

το γαλλικο αν συνεχιζε θα ηταν τρομερο!!!! 

παίζει να βγαινε καλύτερο και από τζεμ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυριο παμε στα 00 καλο βραδυ τα πάντα ανοιχτά καλο Χίονι σε Καρδίτσα λαμια οι μόνοι ψιλοσιγουροι..οι άλλοι περιμενουμε το χαμηλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

Πιστεύεις στον βολο θα έχουμε μεγάλο θέμα με τις θερμοκρασίες?

Ο καλός ο υετός πάντως είναι με -4 το πολύ -5 οπότε ψιλομετρια, δεν νομίζω να κάνει κάτι ποιοτικό. Πάνω από περιφερειακό και προς τα πάνω θα είναι καλά λογικά..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Εγώ αν δεν είχε καραντίνα πήγαινα Λάρισα για καφεδάρα και χιονάρες..  

Αν θες πολλα εκατοστα σταματα καρδιτσα η τρικαλα χαχχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Αν θες πολλα εκατοστα σταματα καρδιτσα η τρικαλα χαχχα

Τρίκαλα ότι πρέπει θα ήταν. Αλλά μπλέξαμε.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Παπλαμουδας είπε:

Λαχεια πουλας Βασιλακη Καιλα;

Ειχαμε διαφορα λαχεια παπλαμουδακο στον νομο τα περασμενα χρονια.Καποια απο αυτα μας αφησαν με καμια 20αρια ποντους.😉 Αν θα σου κατσει ενα απο τα παραπανω  ''λαχεια'' να δω τι θα λες.😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...