Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για προσηνεμα ειναι τραγωδια...Δεν υπαρχουν θερμοκρασιες...Κριμα να χαθει τετοια ευκαιρια..Ευτυχως εχουμε χρονο...Αλλα σαν τρεξιμο ειναι αθλιο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

+2 βαθμούς πιο ζεστό το GFS για απόγευμα 14/2. Παραμύθια για κέντρο, και δεν έχει και δυτικό. min 2 βαθμούς θα έχει, δεν παίζει παρακάτω..

Και βάλε..2 βαθμούς θα έχει δυτική θεσσαλία..ούτε εμένα μαρέσει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

μια κουβεντα μονο, βαση εμπειριας ..οταν 5 μερες πριν εναν σαλονικιο τον χιονιζουν ειτε λιγο ειτε πολυ ολα τα μοντελα απλα καθετε αναπαυτηκα στον καναπε του και απολαμβανει...οταν δηλαδη του δινουν αυτο που αλλες φορες πασχιζει να φτασει μια μερα πριν για να το δειξουν τα μοντελα πινει την καφεδαρα του και χαζολογαει..αυτα παω να κανω φαγητο...τα λεμε στον παιο😀

εγώ πάλι το αντίθετο θα λεγα 😂🤣 οι περισσότεροι χιονιάδες μας φάνηκαν 48-72 ώρες πριν απλά τώρα είναι ελπιδοφόρα η διάταξη αλλά δεν πείθομαι ακόμα η φόλα παραμονεύει😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όπως και να έχει καταλήγουμε όπως πάντα ότι πρέπει να περιμένουμε κι άλλο. Ας είμαστε μέσα στο παιχνίδι κ το all in αν είναι να γίνει θα γίνει στις 60-84 ώρες. Τα μοντέλα όπως είναι λογικό ψάχνονται κ βλέπουμε διάφορα σενάρια. Βλέπουμε κ πολλά μοντέλα κ καλά κάνουμε αλλά έτσι προφανώς κ δε γίνεται να βγει άκρη ακόμα. Πάμε ρε Γάλλε κάνε το θαύμα σου πάλι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, giannis_salonica είπε:

εγώ πάλι το αντίθετο θα λεγα 😂🤣 οι περισσότεροι χιονιάδες μας φάνηκαν 48-72 ώρες πριν απλά τώρα είναι ελπιδοφόρα η διάταξη αλλά δεν πείθομαι ακόμα η φόλα παραμονεύει😋

στα λογια μου ερχεσαι..στις 48 με 72 θα φανει ο χιονιας ο κανονικος εχοντας την καβαντζα που αλλες φορες την ψαχναμε στις 48-72...δεν ξερω αν με καταλαβαινεις...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, MenNaousa11 είπε:

Εμενα μου αρεσαν οι αλλαγες που πηγε να κανει ο τζιφος στις κοντινοτερες ωρες. Το ουκμο απο την αλλη δινει πολυ δυνατο εμποδισμο, μακαρι να το δουμε και στα αλλα αυτο,ανεξαρτητως αποτελεσματος. Το γαλλικο που ανεβηκε πιο πανω ειναι επικο. 

Το Γαλλικό λογικά μιάζει πολύ τον πρωινό ευρωπαίο που ανεβάζει χαμηλό από τη Σύρτη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μου αρέσει ο τζίφος... Την ώρα των φαινομένων δεν έχουν κατέβει οι καλές Τ... Μετά είναι αργά. Το χαμηλο πάει Τουρκία και εκεί βαθαίνει και οργανώνεται καλύτερα... Πολύ καλό για Τουρκία θα ελεγα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

στα λογια μου ερχεσαι..στις 48 με 72 θα φανει ο χιονιας ο κανονικος...δεν ξερω αν με καταλαβαινεις...χαχαχα

χαχαχα άμα το θέτεις έτσι πάω πάσο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, george-kozanh είπε:

Κακά ράν. Όλα γρήγορα. Στο όριο της ύφεσης, πιό πολύ με μέτωπα και συγκλίσεις, τίποτα το τρομερό πέραν του κρύου.

Κάτι σαν τον λεανδρο θυμίζει η κίνηση του Χ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

μια κουβεντα μονο, βαση εμπειριας ..οταν 5 μερες πριν εναν σαλονικιο τον χιονιζουν ειτε λιγο ειτε πολυ ολα τα μοντελα απλα καθετε αναπαυτηκα στον καναπε του και απολαμβανει...οταν δηλαδη του δινουν αυτο που αλλες φορες πασχιζει να φτασει μια μερα πριν για να το δειξουν τα μοντελα πινει την καφεδαρα του και χαζολογαει..αυτα παω να κανω φαγητο...τα λεμε στον παιο😀

Αποτέλεσμα εικόνας για εικόνες κράτα μικρό καλάθι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

+2 βαθμούς πιο ζεστό το GFS για απόγευμα 14/2. Παραμύθια για κέντρο, και δεν έχει και δυτικό. min 2 βαθμούς θα έχει, δεν παίζει παρακάτω..

Με το 12αρι ίσως παίξουμε με συγκλίσεις αφού περάσει το Χ στο Αιγαίο καθώς θα πέφτει και η Τ.. Αρκεί να μην γίνει σχετικά εξπρές.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sotos*snow είπε:

Αποτέλεσμα εικόνας για εικόνες κράτα μικρό καλάθι

α αυτη την φορα σωτο μου εχω στο καλαθι τα λιγα..αν ερθουν και τα πολλα καλως να ερθουν...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν σηκώθηκε και δεν σηκώθηκε . Α, ρε  Τρύφωνα!

Πήραμε κουράγιο από το Ukmo βεβαίως. Άντε να δούμε και το GEM που χρωστάει ένα καλό σενάριο  .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...