Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

59 minutes ago, CATHA said:

Μόλις άκουσα Σούζη... πολύ επιφυλακτική μου φάνηκε για την Αττική... ο,τι πέφτει θα είναι χιόνι αλλά ερωτηματικό ο υετός... Δευτέρα μεσημέρι έως Τετάρτη πρωί, μετά λήξη. Μου έκανε εντύπωση οτι για Χαλκίδα είπε οτι δεν περιμένει χιόνι...

 

Αν ειπε ετσι η Σουζη τοτε 100% παμε για ιστορικο! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω οτι κλειδώνει πέτσα όλο το λεκανοπέδιο για Δευτέρα απο απόγευμα για να ειμαστε και πιο σωστοι.... Πάμε να πάρουμε τα μέγιστα...

Πολύ πράγμα απο υετό η Αττική από τα ξημερώματα Δευτέρας!!

Επεξεργάστηκε από weatherforattica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, Seventower said:

Ένα θα σου πω νομίζω η νέα Υόρκη είναι στο ίδιο ύψος με Αθήνα χωρίς να βάζω το χέρι στην φωτιά. 

H N.Yόρκη είναι στον ίδιο παράλληλο με Θεσνίκη. Μάλιστα το JFK έχει ακριβώς το ίδιο γεωγρ. πλάτος με το κέντρο της Θεσσαλονίκης. Η Ουάσινγκτον είναι περίπου στο ίδιο ύψος με Αθήνα, βασικά λίγο βορειότερα από Αθήνα αλλά καμία σχέση τα χιόνια που κάνει η Ουάσιγκτον που σκίζεται κάθε χρόνο με τα αναιμικά χιόνια της Αθήνας.

Επεξεργάστηκε από South Athens
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ταφοπλακα ο τζιφος για τη δευτερη φαση ! Για να δουμε τωρα την Τριτη φαση 

Επεξεργάστηκε από Santa snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Santa snow είπε:

Ταφοπλακα ο τζιφος για τη δευτερη φαση ! Για να δουμε τωρα την Τριτη φαση 

Δεν υπάρχουν ταφόπλακες!!!! Συνέχεια έτσι θα το πάει... Πότε το ένα πότε το άλλο!!! Εχει τεράστεια αστάθεια η ατμόσφαιρα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το run δυστυχως ειναι χειροτερο για ολους. Τιποτα δεν εφτιαξε, εκτος και αν μιλαμε για μισο βαθμο διαφορα στα 500 για καποιες ωρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, weatherforattica είπε:

Δεν υπάρχουν ταφόπλακες!!!! Συνέχεια έτσι θα το πάει... Πότε το ένα πότε το άλλο!!! Εχει τεράστεια αστάθεια η ατμόσφαιρα!!

Το ότι όλα τα μεγάλα μοντέλα είναι ανατολικά τι ειναι; Μισώ να είμαι απαισιόδοξος αλλά πρέπει να λέμε αυτά που βλεπουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν άλλαξαν και πολλά για Κυριακή-δευτερα για Αττική ίσως μια πολύ μικρή βελτίωση...η τρίτη υποβαθμίστηκε ακόμα περισσότερο πήγε 200km ανατολικά  και με λιγότερο βάθος χαμηλου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατι κατωτερο απο Αριάδνη κσι ισως λιγο καλυτερο απο τηλεμαχο κυνηγαμε στην καλυτερη. 

Στην χειροτερη τηλεμαχο πιστευω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

ΔΕΥΤΕΑ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΛΕΥΚΗ Η ΑΘΗΝΑ!!

Με 400-500μ. επιπεδα παγοποιησης μονο ο αγιος στεφανος ξυπναει λευκος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως σε τόσες λίγες ώρες ηλπιζα να κρατήσει κάποια πράγματα σταθερά, αλλά συνεχώς καθε τρέξιμο έχει κι αλλαγέςμ τι να πω. Στηρίζομαι πλέον στο nowcast και σε τυχόν εκπλήξεις 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...