Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 minutes ago, Παπλαμουδας said:

Οπωσδηποτε πολυ μακρυα.

ομως ισως προκειται για καταστασεις ή μαλλον, ισως κοιταμε χαρτες που δεν εχουμε ξαναδει, σε ωρες τουλαχιστον που χριζουν σχολιασμου.

Στο δια ταυτα, αυτο που θελω να πω ειναι οτι υπαρχουν καποια δεδομενα τα οποια θα σου επιτρεψουν να μην εισαι με μοιρογνωμονια και παχυμετρα προκειμενου να οδηγησουν στο πολυποθητο.

Και επισης, ισως -ετεροχρονισμενα- να μην υπαρξουν εδω διλημματα του στυλ, βοριοι-νοτιοι, Ελλαδα-Ιταλια, Ελλαδα-Τουρκια, αλλα παμε ολοι μαζι!

Eξυπακούεται, αυτο θα κριθεί από την εκταση της πολικης μαζας που θα κατεβει ΠΙΟ νοτια. Δες τι έγραψα και το πρωϊ γι αυτό.  Απλά ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ προς το παρον. Τα μοντέλα ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑΚΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ότι στις 7 και 8 μερες ειναι ΜΟΝΟΝ ΓΙΑ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΥΤΡΟ. Μπορεί να έχουμε από Αρμαγεδώνα μέχρι τίποτα απολύτως.

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχω παθει κριση, δεν μπορω να διαβασω σημερα για εξεταστικη ολο σκεφτομαι αυτα που εδειχναν τα 18αρια.... 

Αρρωστησα, ισως αυτο που εχω παθει ειναι χειροτερο απο κορονοιο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έγραφα σήμερα κάτι εξετάσεις ιελτς αγγλικών για τους γνώστες ...και με ρώτησε στα προφορικά αν μαρεσει το χιόνι...ήθελα να της πω άκουσε να δεις τι δινει  ο Αμερικανός οπότε δώσε και εσύ τον κατάλληλο βαθμό. Μάγκες έρχεται

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, snowjohn said:

Έγραφα σήμερα κάτι εξετάσεις ιελτς αγγλικών για τους γνώστες ...και με ρώτησε στα προφορικά αν μαρεσει το χιόνι...ήθελα να της πω άκουσε να δεις τι δινει  ο Αμερικανός οπότε δώσε και εσύ τον κατάλληλο βαθμό. Μάγκες έρχεται

 

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ το ξερουμε το ielts.. Τι της ειπες;;; χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Εχω παθει κριση, δεν μπορω να διαβασω σημερα για εξεταστικη ολο σκεφτομαι αυτα που εδειχναν τα 18αρια.... 

Αρρωστησα, ισως αυτο που εχω παθει ειναι χειροτερο απο κορονοιο. 

Σε καταλαβαίνω απολύτως.... Δύσκολες οι μέρες... Αν επιτρέπεται τι σπουδάζεις;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, Dusterakos said:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ το ξερουμε το ielts.. Τι της ειπες;;; χαχαχα

Ε καλά είχα άγχος ότι μπορούσα να πω είπα 

Και αύριο δίνω προφορικά για το πανεπιστήμιο...τόσο σεξ που έχουμε φάει ο ιστορικός είναι η μόνη λύση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειδα να μπω πάνω από μια βδομάδα στα μοντέλα κα μπαίνω σήμερα κια βλέπω διαγράμματα να πιάνουν το _9 στο μεσο όρο!!!!!!!Απίστευτο,ελπίζω τώρα που είμαι Αθήνα να έρθει το τέρας επιτελους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν νομίζετε ότι το πιο δύσκολο πράγμα με τέτοιους χάρτες ειναι αν γράφετε εξετάσεις, προφανώς δεν είστε παντρεμένοι....Αυτή η ερώτηση τι φαγητό θες και να περιμένει απο πανω σου να της απαντήσεις την ώρα που ανανεώνει ο τζίρφος η ο ευρωπαιος μου στοιχίζει πραγματικά σε πολλά θεματα😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Galanto said:

Αν νομίζετε ότι το πιο δύσκολο πράγμα με τέτοιους χάρτες ειναι αν γράφετε εξετάσεις, προφανώς δεν είστε παντρεμένοι....Αυτή η ερώτηση τι φαγητό θες και να περιμένει απο πανω σου να της απαντήσεις την ώρα που ανανεώνει ο τζίρφος η ο ευρωπαιος μου στοιχίζει πραγματικά σε πολλά θεματα😂😂😂

Εγω παρακαλω καποιος mod να με κανει ban απο εδω για να μη βλεπω το forum και γιατι πρεπει να διαβασω (ειμαι τελευταιο ετος)  🙂

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Αν νομίζετε ότι το πιο δύσκολο πράγμα με τέτοιους χάρτες ειναι αν γράφετε εξετάσεις, προφανώς δεν είστε παντρεμένοι....Αυτή η ερώτηση τι φαγητό θες και να περιμένει απο πανω σου να της απαντήσεις την ώρα που ανανεώνει ο τζίρφος η ο ευρωπαιος μου στοιχίζει πραγματικά σε πολλά θεματα😂😂😂

Αχαχχαχαα έπος,έλεος μ αυτούς τους χάρτες σου δεν μου είπες ότι τέλος πριν λίγο καιρό.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Αν νομίζετε ότι το πιο δύσκολο πράγμα με τέτοιους χάρτες ειναι αν γράφετε εξετάσεις, προφανώς δεν είστε παντρεμένοι....Αυτή η ερώτηση τι φαγητό θες και να περιμένει απο πανω σου να της απαντήσεις την ώρα που ανανεώνει ο τζίρφος η ο ευρωπαιος μου στοιχίζει πραγματικά σε πολλά θεματα😂😂😂

Η το μωρο θελει αλλαγμα κλπ κλπ χαχαχ η παλι τα μοντελα κοιτας μην σωσει και χιονισει ποτε χαχχαχα αδιαφορεις για ολους χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Η το μωρο θελει αλλαγμα κλπ κλπ χαχαχ η παλι τα μοντελα κοιτας μην σωσει και χιονισει ποτε χαχχαχα αδιαφορεις για ολους χαχαχ

Υπάρχουν και χειροτερα δηλαδη 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Η το μωρο θελει αλλαγμα κλπ κλπ χαχαχ η παλι τα μοντελα κοιτας μην σωσει και χιονισει ποτε χαχχαχα αδιαφορεις για ολους χαχαχ

Γιατί δεν το δίνετε;;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαφως καλυτερο το αικον απτο 00αρι του.. φυγαμε για τζιφο

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...