Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Barney-sal είπε:

Κώστα μην φάμε καμία βροχή χαχαχαχχαα

Με παίο μόνο χιόνι αλλά το χαμηλό μας αφήνει..ειλικρινά δεν ξέρω τι γίνεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσηνεμοι, παρτε ενα κρασακι, αραχτε καναπεδαρα και απολαυστε. Η μερα με την νυχτα ο τζιφος με το Παιο. @GEORGE SNOWMAN μπορεις να επανελθεις στην παρεα μας..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, geod said:

όταν βλεπω τετοιο σχολιο απο φιλο CATHA ΦΕΡΝΩ ΚΛΕΙΔΑΡΙΕΣ!!! ετσι ακριβως φιλε, αληθεια ειμστε μοναδικοι στο ειδος! αλλοι τα παρατησανε λεει για του χρονου...και αυριο παλι εδω θα ναι

Φίλε πάντα γράφω ο,τι βλέπω - καταλαβαίνω... δεν μου αρέσουν οι υπερβολές και είμαι γενικά μετρημένος... ίσως κάποιοι με έχετε παρεξηγήσει επειδή δεν μου αρέσουν οι κραυγές αλλά όταν όλα δείχνουν κανονικό χειμώνα γιατι να γκρινιάξεις? αν θα ρίξει 10 ή 15 ? θα ρίξει σίγουρα, μάλλον χάνεται η Κυριακή και καθυστερεί κάπως η Δευτέρα αλλά όλη η επόμενη εβδομάδα είναι για μένα ονειρική... άσε που δεν παίζουμε μόνο οι προσήνεμοι αλλά σχεδόν οι πάντες... πάω να τσεκάρω παίο... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σταθηκε στο υψος των περιστασεων ο Ευρωπαιος . Οπως και το παραλληλο του τζιφου ειναι πιο ψυχρο (αλλα χαλια για την 2η φαση) . Γενικα ερχεται η πραγματικοτητα , η φαπα καραδοκει ασχημα αλλα προς το παρον ειμαστε οκ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παραμενει κακος-μετριος ο παιος για εδω.. Ωστοσο ενα βημα το εκανε προς τους αλλους 

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Μια ανανέωση και από το windy συνεχίζει να με ικανοποιεί... Ο Τζιφος εχει χιονοπτώσεις στην Αθήνα από το πρωί της Δευτέρας μέχρι και την Πέμπτη απόγευμα ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ

Αύξησε τα cm από 23 σε 27 

Παιος άλλαξε και αυτός από 4.6 cm σε 5.8 

Όλα πάνε βάση σχεδίου

 

 

 

Αν το δειχνει  ετσι ΚΑΙ την Παρασκευη και δη το Σαββατο, θα ριχνω εγω πρωτος βεγγαλικα εδω μεσα! Το προς τα πισω ομως χρονικα 12-15ωρα καθε μερα, δεν μπορει να μη μας προβληματιζει. Δε λεω πως δεν θα γινει, θελω ομως να το δω στις 60 ωρες επιτελους κι οχι να γινομαι ο γαιδαρος με το καροτο δεμμενο μπροστα του....Μεχρι τα πρωινα ξεκινουσαμε να χιονιζομαστε Κυριακη μεσημερι-απογευμα, και τωρα χιονιζομαστε (αν) Δευτερα ξημερωματα. Ας φτασουμε επιτελους κοντα στην εναρξη της κακοκαιριας κι ας συνεχισει να το δειχνει χωρις να το τραβαει πιο πισω! Αυτο μονο. Αναμενουμε λοιπον....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντωμεταξυ ασχετο... αλλα καθε φορα που διαβαζω το ποστ του Ζιακοπουλου που λεγεται "Το λογο εχει ο Μπουραν" , νομιζω οτι διαβαζω "Το λογο εχει το ΜΠΟΥΦΑΝ"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, EVIA 1987!! said:

Αν το δειχνει  ετσι ΚΑΙ την Παρασκευη και δη το Σαββατο, θα ριχνω εγω πρωτος βεγγαλικα εδω μεσα! Το προς τα πισω ομως χρονικα 12-15ωρα καθε μερα, δεν μπορει να μη μας προβληματιζει. Δε λεω πως δεν θα γινει, θελω ομως να το δω στις 60 ωρες επιτελους κι οχι να γινομαι ο γαιδαρος με το καροτο δεμμενο μπροστα του....Μεχρι τα πρωινα ξεκινουσαμε να χιονιζομαστε Κυριακη μεσημερι-απογευμα, και τωρα χιονιζομαστε (αν) Δευτερα ξημερωματα. Ας φτασουμε επιτελους κοντα στην εναρξη της κακοκαιριας κι ας συνεχισει να το δειχνει χωρις να το τραβαει πιο πισω! Αυτο μονο. Αναμενουμε λοιπον....

Φίλε Εύβοια,τι τ θέλεις εκεί για χιόνι στα παραθαλάσσια στα 850?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όμως το χαμηλό θα πάει πιο βόρεια από αυτό που δείχνει.. δεν παίζει τόσο νότια..εμένα Μ αρέσει ο Αζορικος απο το ραν πολύ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο Ευρωπαίος θα επανέλθει στην πραγματικότητα αύριο .... δεν μπορεί με τόσο ωραία θέση στον αυλώνα να μην μπορέι να σχηματίσει σωστά  το χαμηλό ,... κάποιο bug θα είναι😜 .... συνεχίζουμε

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, fear777 είπε:

Κακώς μερικοί πιάνεστε από ένα run και βγάζετε συμπεράσματα. Περιμένετε να πέσει στις 72h για να δείτε κάποιες επιπλέον λεπτομέρειες για τα μέρη σας. Ακόμη είναι σχετικά μακριά, υπάρχει το 100% δεδομένο της κατάβασης του ψυχους. Υετους πάλι δεν κατάλαβα γιατί κοιτάτε κάποιοι 150h πριν ειδικά στα Αν. Προσηνεμα. Μην είστε σαν τον άσχετο Αμερικανό που βρίσκεται στην Lake Michigan και κοιτάει το "χιονοτοίχος" να ερχεται και νομίζει ότι απλά γυρίζουν σικουελ του The Mist.. 

Καλά χιόνια να έχετε Βόρεια, Δυτικά, Ανατολικά και Νότια! 

 

Για εδώ βλέπεις τίποτα καινούργιο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκτωσεις βεβαια στις θερμοκρασιες (μη χασει) αλλα χιονιζει απο απογευμα/βραδυ Κυριακης λογικα με χιονοστρωση ισως πανω απο τα 200-300 και προσκαιρα και χαμηλοτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...