Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που με κάνει απαισιόδοξο για το Φλεβάρη είναι ότι το ψύχος στα ΒΑ έχει ήδη διαρκέσει αρκετά και θ είναι εκεί για ακόμα 10 ημέρες τουλάχιστον. Αλλά κάποια στιγμή, λογικά θα την κάνει για Σιβηρία μεριά. Επομενως θα οπισθοχωρήσει. Αρα,, ακόμα κι αν ανέβει ο Αζορικος, φοβάμαι μήπως δεν υπάρχει καλό ψύχος για να κατέβει! 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Αυτό που με κάνει απαισιόδοξο για το Φλεβάρη είναι ότι το ψύχος στα ΒΑ έχει ήδη διαρκέσει αρκετά και θ είναι εκεί για ακόμα 10 ημέρες τουλάχιστον. Αλλά κάποια στιγμή, λογικά θα την κάνει για Σιβηρία μεριά. Επομενως θα οπισθοχωρήσει. Αρα,, ακόμα κι αν ανέβει ο Αζορικος, φοβάμαι μήπως δεν υπάρχει καλό ψύχος για να κατέβει! 

Μην ανσυχείς Θαναση,δεν προκειται να ανεβει κανενας αζορικος και να κατεβει κανενα κρυο!Ξε-αγχωσου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Αυτό που με κάνει απαισιόδοξο για το Φλεβάρη είναι ότι το ψύχος στα ΒΑ έχει ήδη διαρκέσει αρκετά και θ είναι εκεί για ακόμα 10 ημέρες τουλάχιστον. Αλλά κάποια στιγμή, λογικά θα την κάνει για Σιβηρία μεριά. Επομενως θα οπισθοχωρήσει. Αρα,, ακόμα κι αν ανέβει ο Αζορικος, φοβάμαι μήπως δεν υπάρχει καλό ψύχος για να κατέβει! 

Με βαση τα μεσοπροθεσμα στοιχεια  το ψυχος  στα  βα θα μεινει μεχρι 20-25 γεναρη περιπου..καθως και στη κεντρικη ευρωπη κατα διαστηματα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάλιστα, τελειώσαμε τον Φεβρουάριο πριν καν αρχίσει. 
Τοτε ας κλείσει ρε παιδιά το θέμα με τον σχολιασμό  χαρτών Φεβρουαρίου και να ανοίξει κατευθείαν για τον Μαρτη. 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, menidi είπε:

Αυτό που με κάνει απαισιόδοξο για το Φλεβάρη είναι ότι το ψύχος στα ΒΑ έχει ήδη διαρκέσει αρκετά και θ είναι εκεί για ακόμα 10 ημέρες τουλάχιστον. Αλλά κάποια στιγμή, λογικά θα την κάνει για Σιβηρία μεριά. Επομενως θα οπισθοχωρήσει. Αρα,, ακόμα κι αν ανέβει ο Αζορικος, φοβάμαι μήπως δεν υπάρχει καλό ψύχος για να κατέβει! 

Δεν πειράζει ας ανέβει ο Αζορικος και το ψύχος το βρίσκουμε. Άλλωστε εδώ δεν θέλουμε και κάτι τρελό. Και αν χρειαστεί ανεβαίνουμε και στα 500-600μ δεν πειράζει. Το θέμα είναι ο Αζορικος..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν είναι να ανέβουμε στα 500-600 τι να το κάνουμε; Το θέμα είναι να πίνεις καφέ και να χαζεύεις τα άσπρα δέντρα και κτίρια πίσω από τα τζάμια του παραθύρου σου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, menidi είπε:

Αν είναι να ανέβουμε στα 500-600 τι να το κάνουμε; Το θέμα είναι να πίνεις καφέ και να χαζεύεις τα άσπρα δέντρα και κτίρια πίσω από τα τζάμια του παραθύρου σου. 

Σίγουρα αυτό είναι το ιδανικό αλλά αν κάνει για παράδειγμα μία εισβολή που δεν φτάνει για Βόλο αλλά στην Πορταριά που είναι 20 λεπτά με το αυτοκίνητο ρίχνει πράμα ε δεν θα κάτσω με σταυρωμένα χέρια. Αν ήταν αρχές Δεκέμβρη εντάξει δεν θα έδινα σημασία αλλά τώρα φτάσαμε Φλεβάρη, θέλω να το δω..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Με βαση τα μεσοπροθεσμα στοιχεια  το ψυχος  στα  βα θα μεινει μεχρι 20-25 γεναρη περιπου..καθως και στη κεντρικη ευρωπη κατα διαστηματα...

20-25 Γενάρη? Θα μείνει μέχρι προχθές? 😜😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, k _ SABBAK είπε:

Παλληκάρια Έχουμε τίποτα καλό????  

Φαίνεται τίποτες??? 

Τίποτα. Υπομονή 10 μέρες να περάσουν οι θερμές εισβολές και να δούμε μετά που θα πάει το πράμα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Παλληκάρια Έχουμε τίποτα καλό????  

Φαίνεται τίποτες??? 

αναπαυση...βαζουμε τις γατες για υπνο..μολις μπει ο φλεβαρης τις ξαμολαμε...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Τίποτα. Υπομονή 10 μέρες να περάσουν οι θερμές εισβολές και να δούμε μετά που θα πάει το πράμα..

χμμμμ..υποπτος τροπος γραφης.🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, k _ SABBAK said:

Παλληκάρια Έχουμε τίποτα καλό????  

Φαίνεται τίποτες??? 

Kώστα είχαμε 4λεπτα χιονοχαλαζο εδώ σήμερα μεσημερι. Σπάσαμε καραντινα και το γιορταζουμε με φιλους απόψε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Kώστα είχαμε 4λεπτα χιονοχαλαζο εδώ σήμερα μεσημερι. Σπάσαμε καραντινα και το γιορταζουμε με φιλους απόψε.

Γιετι μου καλό.. Εγώ κυνηγούσα τρεις νυφαδες το πρωί με το αυτοκίνητο... Χαχαχαχα 😂😂😂😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, yiannis_volos είπε:

Χαχαχα τι εννοείς; Δεν υπονοούσα κάτι πάντως..

θα τον ελεγα και υπεραισιοδοξο τον τροπο γραφης...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, k _ SABBAK είπε:

Γιετι μου καλό.. Εγώ κυνηγούσα τρεις νυφαδες το πρωί με το αυτοκίνητο... Χαχαχαχα 😂😂😂😂😂😂😂

γιατι δεν μου ειπες να σου στειλω εγω μερικες?..πανω απο 100 ειχα...🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...