Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Χιονόνερο στα 15χιλ.απο εδω προς τα βορεια ανατ μου χιονιζει πυκνα οπως εγραψε ο φιλος Γιαννιώτης. 

Στο Κεφαλοβρυσο που έχω φίλους ποιος ξέρει? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, geopithis είπε:

Ευτυχώς σταμάτησα να βλέπω τις υετοτρυπες του τζίφου χχαχα. Κ ο παιος δε θα δείξει κάτι πολυ διαφορετικό από πριν (θα παραμείνει δλδ καλύτερος) αλλά ούτε ξέρω πόσο μπορεί το μετεολοτζικ πχ να πιάσει την τόσο τοπικότητα. Αυτα θ είναι κ καλά τεστ εντέλει για τα μοντέλα, βέβαια καλό θα ήταν να τα είχαμε αποφύγει κ να μην είχαμε τέτοιες ανησυχίες χχαχα. Το θέμα πάντως δεν είναι θερμοκρασίας. Επταπύργιο έχω αρνητικές όλη μέρα από το πρωί αλλά βάζει μόνο στις εύκολες. Η φάση μέχρι τώρα θυμίζει Λέανδρο όπου με παρόμοιο άνεμο, κ ένταση πλέον, αρχικά έστρωνε μόνο εκεί πάλι μέχρι να γίνει το καλό ντου κ να πάμε εδώ στην ολική. Είμαι σχετικά λίγο πιο αισιόδοξος από το πρωί κ βλέπουμε.

καμια σχεση με λεανδρο για εδω. ναι μεν εριχνε πιο μεγαλες νιφαδες αλλα ειχε ξεκινισει με Τ 2.8 κ δν εριξε κ πολλα μμ. τωρα οτι πεφτει μενει. κ με το ντου το βραδινο οσα βαλουμε 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 minutes ago, loknta said:

Εχει ωρα που ριχνει καρεκλες;

Μια ώρα σίγουρα. Τώρα έχει κόψει λίγο. 

Αλλά αργότερα αναμένονται ακόμα εντονότερες βροχοπτώσεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα παρακαλέσω ξανά σε κάποιους (μάλλον καινούργια μέλη),στην αναφορά τους να μπαίνει και η τοποθεσία από όπου την κάνουνε.

Κηφισιά Θεσσαλονίκης στο -0,5 με τη πυκνή νιφαδοπτωση που έριχνε και πρίν.Ερχεται,λίγο υπομονή..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Στο Κεφαλοβρυσο που έχω φίλους ποιος ξέρει? 

Ε αφού χιονιζει Βησσανη Πωγωνιανη σίγουρα και Κεφαλόβρυσο,χοντρικά στο Πωγωνι χιονιζει μέχρι τα 700+τωρα,αρά παμε καλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

περνανε αμαξια απτο δρομο κ κατω δν φαινεται ασφαλτος.... ολα παγος !!! χιονια μεχρι να σβησει ο ηλιοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

να δωσω κ εγω την αναφορα μου απο εδω αξιουπολη κιλκις χιονιζει πολυ ψηλα κ πυκνα  κατα διαστηματα απο τις 10 το πρωι με αρνητικη ολη μερα γυρω στους -2 τη μερα τωρα στους -3 κ εχει στρωσει μια πετσα σχεδον παντου πιστευω παιος ειναι μεσα στον υετο που εδινε μεχρι τωρα κ πιστευω να πεσει μεσα κ μεχρι αυριο το βραδυ για εδω μιλαω παντα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζει το αχνισμα ...εχει στρώσει παντού.....για να δούμε αν θα έχουμε και πατσαβουρια η θα το πάει με αχνη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα ορεινα της Λημνου χιονιζει κανονικα απο τισ 5-6, στα πεδινα χιονονερο με ταση να γυρισει οπου ναναι, Τ στους 1.8 διπλα στη θαλασσα! Παμε 3 στα 3 φετος! 🙆‍♂️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Harry031 είπε:

Στα ορεινα της Λημνου χιονιζει κανονικα απο τισ 5-6, στα πεδινα χιονονερο με ταση να γυρισει οπου ναναι, Τ στους 1.8 διπλα στη θαλασσα! Παμε 3 στα 3 φετος! 🙆‍♂️

Εδώ που είμαι εγώ, χιονίζει από τις 6 περίπου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατερίνη 1-2 ποντοι πετσα μέχρι στιγμής σε όλες τις επιφάνειες πλην δρόμων, με την χιονόπτωση αρκετά εξασθενημένη τις τελευταίες ωρες και την θερμοκρασία αυτή την ώρα στους -1.7 βαθμους... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι κανουν τα 60 μετρα ε! 🤣 Πρεπει να το γυρισε βασικα, η λαμπα δειχνει μια θυελλα σκονης δε καταλαβαινω χαχα. Περιμενουμε να πεσει κιαλλο η Τ που παει καταπληκτικα και βεβαια την εξαρση απο ξημερωματα μεχρι μεσημερι! Λημνος χιονομανα 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...