Jump to content
Canadathens13

Ανάλυση χαρτών Μαρτίου 2021!!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Icon arpege κάτι πήγαν να κάνουν για το σενάριο μου.. ο Τζιφός βλέπω μάλλον δεν πάει για βελτιώση και μου σπάει τα νεύρα.

Τώρα είδα ότι το παράλληλο δίνει παπλαμουδα μετά από squall line. Όσο ζούμε ελπιζουμε

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Χαίρετε Λάρισα καλά τα πράγματα αλλά όλοι σχεδόν με παιδιά έξω..μάλλον καλύτερα να πάω χωριό..Μιχαήλ εκεί καλά?

Όλα καλά φίλε. Κάτι πλακάκια στον κήπο που είχαν πρόβλημα βγήκαν από την θέση τους, ενώ μέσα στο σπίτι λίγες ζημιές, θα μπορούσε να είναι χειρότερα. Εγώ φίλε θα κοιμηθώ με ρούχα σήμερα, ώστε αν συμβεί σεισμός μέσα στην νύχτα να είμαι ετοιμος.

Προτείνω να κάνεις το ίδιο 

Α το νοσοκομειο έχει πρόβλημα, κάτι σπασμένο σωλήνες, με πλημμύρες σε διαδρόμους, κάτι πεσμένα ράφια , γενικότερα σαραβαλο . 

 

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Όλα καλά φίλε. Κάτι πλακάκια στον κήπο που είχαν πρόβλημα βγήκαν από την θέση τους, ενώ μέσα στο σπίτι λίγες ζημιές, θα μπορούσε να είναι χειρότερα. Εγώ φίλε θα κοιμηθώ με ρούχα σήμερα, ώστε αν συμβεί σεισμός μέσα στην νύχτα να είμαι ετοιμος.

Προτείνω να κάνεις το ίδιο 

 

 

ωχ..μιχαηλ ποσο ειναι η ατχινα δρασης σου σε ευθεια?😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

ωχ..μιχαηλ ποσο ειναι η ατχινα δρασης σου σε ευθεια?😋

Μεγάλη, λεπτομέρειες δεν ξέρω 😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μικρή βελτίωση ο Τζιφός, ελπιδοφόρο το ουκμο, αλλά θέλω να δω την συνέχεια του. Εννοείται δεν παίζει το ιστορικό σαν την τεράστια χαμένη ευκαιρία του 19 τώρα απλά ελπίζω για μια ολιγοωρη παπλαμουδα 

 

Χάλασε το ουκμο. Πφφφ

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΠΑΙΔΙΑ προσοχή σε όλους....τι γράφουμε και πως το γράφουμε....οκ είπαμε να είναι πιο χαλαρά εδώ στους χάρτες, αλλά πάνω στο χιούμορ, όχι να γίνεται τσατ ανταλλαγής "φιλοφρονήσεων".....Ξανά ΠΡΟΣΟΧΗ παρακαλώ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Μικρή βελτίωση ο Τζιφός, ελπιδοφόρο το ουκμο, αλλά θέλω να δω την συνέχεια του. Εννοείται δεν παίζει το ιστορικό σαν την τεράστια χαμένη ευκαιρία του 19 τώρα απλά ελπίζω για μια ολιγοωρη παπλαμουδα 

ο τζιφος ρε συ δεν ειναι καλος για σενα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

ο τζιφος ρε συ δεν ειναι καλος για σενα..

Βελτιώθηκε, απλά από το χειρότερο σενάριο, είναι πάλι χειρότερο με μικρή διαφορά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Βελτιώθηκε, απλά από το χειρότερο σενάριο, είναι πάλι χειρότερο με μικρή διαφορά.

κοιτα εαν θεωρησουμε οτι οσο πιο καλο για λαρισα και θεσσαλονικη τοσο χειροτερο για γιαννενα τοτε νομιζω οτι θα ειναι καλυτερο για κεντροβορεια απ οτι το 06..αλλα ειναι μονος.δες το γιουκμο νομιζω οτι θα ηταν καλυτερο και απο αικον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

κοιτα εαν θεωρησουμε οτι οσο πιο καλο για λαρισα και θεσσαλονικη τοσο χειροτερο για γιαννενα τοτε νομιζω οτι θα ειναι καλυτερο για κεντροβορεια απ οτι το 06..αλλα ειναι μονος.δες το γιουκμο νομιζω οτι θα ηταν καλυτερο και απο αικον

Κοίτα το ουκμο χάλασε για άλλο λόγο . Ωστόσο σαν αποτέλεσμα δεν μπόρεσε να αφήσει αποκομμένη ψυχρή εισβολή στην ανατολική αμερική. Με αποτέλεσμα να μην υπάρχει λόγος να κατέβει νότια το σύστημα. Δυστυχώς με το ουκμο έτσι όπως είναι, δεν θα βλέπαμε τίποτα. Το γαλλικό είναι καλό από ότι είδα. Πάντως δεν τα παρατάω, οι αλλαγές είναι μικρού βεληνεκούς που πρέπει να γίνουν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ελα μιχαηλ δες το παραλελ του τζιφου...

Σε σχέση με πριν χαλαρό, αλλά παραμένει από τα καλά σενάρια. Νομίζω ότι όταν το παράλληλο αντικαταστήσει τον τζιφο, θα λυθεί το πρόβλημα υπερεκτίμηση των αυλώνων , έχει παντού από νωρίς πιο ήπια χρωματακια 

Ούτε το Τζεμ μου αρέσει μέχρι στιγμής....

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Σε σχέση με πριν χαλαρό, αλλά παραμένει από τα καλά σενάρια. Νομίζω ότι όταν το παράλληλο αντικαταστήσει τον τζιφο, θα λυθεί το πρόβλημα υπερεκτίμηση των αυλώνων , έχει παντού από νωρίς πιο ήπια χρωματακια 

χμμμ..εχεις δικιο βγαλει πιο φυσιολογικα γεωδυναμικα σε αυλωνες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μιχαηλ μαλλον ο μεγαλος σου εχθρος δεν θα ειναι ο τζιφος αλλα ισως να νε το τζεμ που το κοβω να βγαζει πετσα κεντροβορεια η σκετο βορεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και βεβαια το ματι θελει δεν θελει παει και στο μετα..ε λογικο οταν βλεπεις αζορικο εν δραση και τετοια χρωματα βορεια και ανατολικα και να εχουν και καλα 850 μεσα, το κοιτας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

μιχαηλ μαλλον ο μεγαλος σου εχθρος δεν θα ειναι ο τζιφος αλλα ισως να νε το τζεμ που το κοβω να βγαζει πετσα κεντροβορεια η σκετο βορεια

Και τα δύο δεν είναι καλά γιατί ζητούμενο.. βέβαια τουλάχιστον βγάζουν κακοκαιρίες και όχι ηλιο. Εντωμεταξυ μπες δες Τζιφο στα 500αρια στις 222 ώρες ο πολικος στροβιλος στο μέρος μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Και τα δύο δεν είναι καλά γιατί ζητούμενο.. βέβαια τουλάχιστον βγάζουν κακοκαιρίες και όχι ηλιο. Εντωμεταξυ μπες δες Τζιφο στα 500αρια στις 222 ώρες ο πολικος στροβιλος στο μέρος μας

εχει και 850 καλα..δεν ειναι τζουφια χρωματα..χμμμ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ουφφ..αφου δεν μου καθετε ο μαρτιος ειπα μετα απ αυτο το τιποτα που ισως κανει οτι θα ηρεμουσα ισως και να πετουσα λευκη πετσετα..αλλα τωρα παλι τα διαβολακια με χτυπανε..μ αρεσουν αυτα τα χρωματα...!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

και βεβαια το ματι θελει δεν θελει παει και στο μετα..ε λογικο οταν βλεπεις αζορικο εν δραση και τετοια χρωματα βορεια και ανατολικα και να εχουν και καλα 850 μεσα, το κοιτας.

Βαγγέλη φτάσαμε προγνωστικά μέσα Μαρτη δεν το πήρες ακόμη απόφαση;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Βαγγέλη φτάσαμε προγνωστικά μέσα Μαρτη δεν το πήρες ακόμη απόφαση;

δεν μπορω ρε σωτο..δεν μπορω!!!το προσπαθω φιλε μου!!με νικα συνεχεια...ΣΟΣ!!!!🤣🤣...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...