Jump to content
Canadathens13

Ανάλυση χαρτών Μαρτίου 2021!!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ακριβώς. είπα ΜΑΛΛΟΝ ΜΑΛΛΛΟΝΝΝΝΝΝΝ🤣

καλό το αικον.

ααα μιχαηλ να γινεις πιο συγκεκριμενος παρακαλω..2 μερες εισαι ο μονος ανθρωπος που εδω και 14 χρονια καταφερε να με φιμωσει...χαχαχαχα..δεν εχω αλλες αντοχες😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι κρίμα, 2 φίλοι και σύμμαχοι (Βαγγέλης και Μιχάλης) να τσακώνονται για έναν αυλώνα. Ας έρθει προσηνεμα για να κρατηθεί σε στερεα βάση μια δυνατή φιλία!! Κι ας πέσουν και 10 δέντρα μωρέ. Ήμαστε στωικες προσωπικότητες εδώ κάτω....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

ααα μιχαηλ να γινεις πιο συγκεκριμενος παρακαλω..2 μερες εισαι ο μονος ανθρωπος που εδω και 14 χρονια καταφερε να με φιμωσει...χαχαχαχα..δεν εχω αλλες αντοχες😋

Μεγάλη μου τιμή Βαγγέλη χαχαχαχα. Και με την ακτίνα ατυχίας φιμώνω όποιον θες. Κάτσε να κάνω ένα τουρ, με τα κτελ, όταν τελείωσει ο κορωνοιός, κάτσε να συναντηθώ τυχαία με τον Μητσοτάκη μια μέρα, εκεί να δεις τι έχει να γίνει. χαχαχαχα🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Είναι κρίμα, 2 φίλοι και σύμμαχοι (Βαγγέλης και Μιχάλης) να τσακώνονται για έναν αυλώνα. Ας έρθει προσηνεμα για να κρατηθεί σε στερεα βάση μια δυνατή φιλία!! Κι ας πέσουν και 10 δέντρα μωρέ. Ήμαστε στωικες προσωπικότητες εδώ κάτω....

εε δεν τον θες. ο αυλώνας που ψάχνω έτσι και αλλιώς είναι ένας που δεν τον απασχολεί κανένας, αφού μαξ -2 στα 850 μπορεί να φέρει😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Μεγάλη μου τιμή Βαγγέλη χαχαχαχα. Και με την ακτίνα ατυχίας φιμώνω όποιον θες. Κάτσε να κάνω ένα τουρ, με τα κτελ, όταν τελείωσει ο κορωνοιός, κάτσε να συναντηθώ τυχαία με τον Μητσοτάκη μια μέρα, εκεί να δεις τι έχει να γίνει. χαχαχαχα🤣🤣

ωραια..παμε να φερουμε σαν ταση την μωβ μπαλλα κατω και οποιος απο τους δυο την παρει...αλλα μονο οι δυο μας..κανενας θανασης δεν θα πεταχτει απο δω και απ εκει ν αρπαξει...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυτός ο τζίφος πάντα ήταν που μου έδειχνε τους δυτικούς χιονιάδες, και πάντα τουμπιαζε στους αλλους. Αλλά τώρα που γίνεται το αντίθετο δεν τουμπιάζει την τρέλα μου!!!  Έστω μια πρόσκαιρη παπλαμούδα ρε! αντιθέτως, μου φαίνεται ότι χαλάει και άλλο, λες και ήταν καλό σενάριο...🤬

 

τρελαίνομαι.. και χειροτερεύει, και χειροτερεύει πολύ ρε φίλε. Θα με τρελάνει ο χαζοτζίφος!! τι να πω πραγματικά. μια ελπίδα ρε..

χαλάει και τπο παράλληλο πλέον.. υπέροχα!🤬

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λοιπόν ένα πράγμα που έμαθα από το blog του ζιακό και μου έκανε εντύπωση είναι οτι ο Αζορικός ως ένδειξη ψυχρής κατάβασης δεν είναι με τπτ αξιόπιστος.....αντίθετα πλέον αξιόπιστο δείγμα είναι η ύπαρξη ισχυρού νότιου  ρεύματος (εδώ δεν κατάλαβα τι εννούσε μάλλον αεροχειμάρου) στον αντλαντικό δυτικά της αγγλίας χοντρικά....αν όμως αυτό το ρεύμα είναι στην ΒΑ Αμερική όπως συμβαίνει τώρα ,,,ψυχρή κατάβαση στην Ευρώπη γιοκ!.Για να το καταλάβω καλύτερα το έψαξα και βρήκα αυτήν την κίνιση και στον Κολυδά.Φανταστείτε απλά τον αεροχείμαρο να διπλώνει σαν ζώνη και κάθε κορύφωση της να έχει και μια κάθοδο...ε τώρα η κορύφωση της δεν γίνεται εκεί που θέλουμε.Ετσι απλά παίρνουμε μάτι τον αυλώνα της ΒΑ ευρώπης και ξεροσταλιάζουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απίστευτο συσσωρευμενο ψύχος βα.. Καλό βράδυ σε όλους καλή δύναμη στους σεισμοπληκτους πάνω από όλα και σε όλους εμάς για όλα τα υπολοιπα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παντως αυτη η διαφαινομενη βλακεια 9-11 με λιγο καλυτερη κλιση αυλωνα και λιγο δυνατοτερο εμποδισμο θα ειχε τα φοντα να βγαλει μια πολυ καλη καμηλα!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδια οχι πολιτικα σχολια η παρα-πολιτικα σχολια οτι κι αν πιστευει ο καθενας οτι κι αν περναει ας μην το φερουμε εδω μεσα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παραξενη κυκλοφορια και ισως μια παραξενη συγκρουση να ερχεται...αυτο ατλαντικο χαμηλο που ερχεται με πολυ φορα λογω αζορικου φαινεται να εισχωρει πολυ μεσα στην ευρωπη και να συγκρουεται με τον αυλωνα στα β.ανατολικα ...2 ψυχρες μαζες με διαφορετικα ποιοτικα χαρακτηριστικα δηλαδη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

59 minutes ago, [weathermaniac] said:

Μεγάλη μου τιμή Βαγγέλη χαχαχαχα. Και με την ακτίνα ατυχίας φιμώνω όποιον θες. Κάτσε να κάνω ένα τουρ, με τα κτελ, όταν τελείωσει ο κορωνοιός, κάτσε να συναντηθώ τυχαία με τον Μητσοτάκη μια μέρα, εκεί να δεις τι έχει να γίνει. χαχαχαχα🤣🤣

Απαγορευμένη λέξη με 4 κεφάλαια γράμματα.

ΥΓ. Μασε ξύλα για το Μάρτη μην τα κάψεις τα παλούκια.

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν και δεν μου άρεσε αυτό που έκανε ο Τζιφός, οφείλω να ομολογήσω, ότι ανυπομονώ να δω το εικονικό που θα βγαλει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

παραξενη κυκλοφορια και ισως μια παραξενη συγκρουση να ερχεται...αυτο ατλαντικο χαμηλο που ερχεται με πολυ φορα λογω αζορικου φαινεται να εισχωρει πολυ μεσα στην ευρωπη και να συγκρουεται με τον αυλωνα στα β.ανατολικα ...2 ψυχρες μαζες με διαφορετικα ποιοτικα χαρακτηριστικα δηλαδη 

Βαγγέλη Αυτή τη σύγκρουση τη θέλω εδώ.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, menidi είπε:

Είναι κρίμα, 2 φίλοι και σύμμαχοι (Βαγγέλης και Μιχάλης) να τσακώνονται για έναν αυλώνα. Ας έρθει προσηνεμα για να κρατηθεί σε στερεα βάση μια δυνατή φιλία!! Κι ας πέσουν και 10 δέντρα μωρέ. Ήμαστε στωικες προσωπικότητες εδώ κάτω....

...... με συγκίνησες βρε συ .....

278177825_04032021.thumb.jpg.f70dbc759a8dcfa307e4451b9f8a5f49.jpg

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, bardaris είπε:

λοιπόν ένα πράγμα που έμαθα από το blog του ζιακό και μου έκανε εντύπωση είναι οτι ο Αζορικός ως ένδειξη ψυχρής κατάβασης δεν είναι με τπτ αξιόπιστος.....αντίθετα πλέον αξιόπιστο δείγμα είναι η ύπαρξη ισχυρού νότιου  ρεύματος (εδώ δεν κατάλαβα τι εννούσε μάλλον αεροχειμάρου) στον αντλαντικό δυτικά της αγγλίας χοντρικά....αν όμως αυτό το ρεύμα είναι στην ΒΑ Αμερική όπως συμβαίνει τώρα ,,,ψυχρή κατάβαση στην Ευρώπη γιοκ!.Για να το καταλάβω καλύτερα το έψαξα και βρήκα αυτήν την κίνιση και στον Κολυδά.Φανταστείτε απλά τον αεροχείμαρο να διπλώνει σαν ζώνη και κάθε κορύφωση της να έχει και μια κάθοδο...ε τώρα η κορύφωση της δεν γίνεται εκεί που θέλουμε.Ετσι απλά παίρνουμε μάτι τον αυλώνα της ΒΑ ευρώπης και ξεροσταλιάζουμε.

Άπιστε Θωμά που διάβαζεις και ζιακο και αμφισβητείς την κλιματική αλλαγη😊😊

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για τις 10 μαρτη ο τζιφος εχει εξαφανισει την οποια ευκαιρια ειχαμε για διαταραχη..Σε αντιθεση με το gem το οποιο εξακολουθει να δινει ωραια σεναρια αξιολογης κακοκαιριας..

Για το τελευταιο σκ της Αποκριας ο τζιφος δινει ψυχρη εισβολη με φαινομενα αρκετα ενω το τζεμ πεταει τον υποτροπικο στην κεφαλα μας..

Εν ολιγοις...

zito-i-trella-anazitisi-google-1132x670.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ανσάμπλ του τζίφου πάλι ψιλοχαλασαν για 10-11 του μήνα. Ενώ δίνουν μεγάλες ραγδαιοτητες, θερμοκρασιακά δεν είναι καλά. Κατ εμέ μιλάμε για χιόνια μόνο στα ορεινά πλέον, κ στα βουνά της Πελοποννήσου... Ευνοημένη φαίνεται η ήπειρος κ η δυτική Μακεδονία σε πρώτη φάση αλλά για ορεινά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...