Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές μακράς ασταθειo-καιρίας 7-13/6/2021....Mέρος Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παρεπιπτοντως το gfs  επιασε περιπου την κινηση των καταιγιδων εξ υμηττου. δεν ειδε τις καταιγιδες που επιασαν τα δυτικα προαστια ομως 
 

3-779GR.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

συγνωμη ας διαγραψει  την προηγουμενη αναρτηση,,,, που μυιαλο...με τετοια βροχα  το ξαναβαζω εδω τα αλλα απο αυριο γιατι δεν απο την χαρα μου 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

μεχρι ποτε υπαρχει περιπτωση να βγουν καταιγιδες γενικα; οι θερμικες στη ναττικη σταματανε πριν το βραδυ; η μπορει και το βραδυ;

Μπορουν να βγουν θερμικες λογω ασταθειας κυριως εως το σουρουπο και λιγο μετα. Οσο νυχτωνει οι πιθανοτητες μειωνονται. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Eρχεται 2ος γύρος από Αλεποχώρι.....τα πιο ΒΔ φαίνεται να επηρεάζονται....αν απλώσει θα πιάσει κι εμάς βόρεια και ΒΑ......

Πέρασε και Αγρίνιο ένα μπορίδι των 6mm.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ενας μικρογυρος ακομα ερχεται απο τον υμηττο σε ιδια πορεια οπως βλεπω στα βορεια απο εμενα.
15.2μμ εδω με ψιχαλες τωρα. βλεπω προς πειραια πρεπει να βρεχει τωρα καλα αν ειναι κανεις ας μας πει.
 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Μπορουν να βγουν θερμικες λογω ασταθειας κυριως εως το σουρουπο και λιγο μετα. Οσο νυχτωνει οι πιθανοτητες μειωνονται. 

εγινε ευχαριστω!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει παρεί μπορστά και ο Ηλειακός κάμπος παίδες!!!! Το κάνε κι εκεί ναιιι!!!! Σε Αθήνα Πύργο την ίδια ημέρα!!!!!!!

14.6 mm βλέπω γράφει ο σταθμός στον Πύργο... έχουμε και κεραυνική δραστηριότητα στο κάμπο και τώρα και γύρω απ' το Πύργο, βάση blitz...

Αν ήμουν Πύργο τώρα, θα γλένταγα κι εκεί......... εδώ Χρυσούπολη Περιστερίου νταν στα 15 mm έχουμε μείνει....... στο Πύργο συνεχίζει.......

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... τώρα από  την πλατεία Θανοπούλου στη Νέα Κηφισιά προς Πεντέλη ..... ( Κ. Κυριαζίδη ) .....

Μπορεί να είναι εικόνα δρόμος και σύννεφο

Μπορεί να είναι εικόνα ουρανός

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μου κάνει εντύπωση πως ο σταθμός στο Περιστέρι χαμηλά , στον Κηφισό λογικά του EAA δείχνει να έχει ρίξει 0.4 mm, και ειδικά αυτός της Πετρούπολης σε απόσταση 1 χιλιομέτρου πιο πάνω από εμένα περίπου, 4.2 mm .... τοπικότητες? Με αυτόν του Χαιδαρίου τα ίδια χιλιοστά έχουμε βάλει (14.6 mm)..... άρε Στράβωνα που είσαι... να έχουμε μια γενική εικόνα χωρίς να το πολυψάχνουμε......

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Μουφαρα η Ήπειρος και σήμερα..... 0-3

Δεν είστε οι μόνοι …. μουφαρα και η δυτική Ημαθία … ηλιοφάνεια και πολύ ζέστη όλη μέρα σήμερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...