Jump to content
THUNDERSNOW1965

Αναφορές Ιουλίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Σωτήρη που μπαίνεις για να βάζεις λνκ ώστε να βάλω και εγώ βίντεο? Μπορείς να βάλεις και μεγάλα έτσι?

Προσπαθησε τωρα Mike.Τι λογο σου αναφερει που δε μπορεις να ανεβασεις?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Προσπαθησε τωρα Mike.Τι λογο σου αναφερει που δε μπορεις να ανεβασεις?

α μια χαρά. Τώρα μπορώ να ανεβάσω τα περισσοτερα βιντεο φίλε, μόνο ένα που είναι πολύ μεγάλο δεν μπορώ, αλλά δεν πειράζει, σε ευχαριστώ!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

55 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

..... Σώτο πολύ ωραίο .... αλλά λίγο πιο αργές τις κινήσεις στην κάμερα γιατί θα πάρουμε δραμαμίνη 😁....(.... πάντα φιλικά και καλοπροαίρετα .... )  ..... 👍

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

α μια χαρά. Τώρα μπορώ να ανεβάσω τα περισσοτερα βιντεο φίλε, μόνο ένα που είναι πολύ μεγάλο δεν μπορώ, αλλά δεν πειράζει, σε ευαχριστώ!

Μιχαήλ τώρα πες τον αδερφό σου να βγάλει καμιά φώτο, έχει βγει μεγάλη καταιγίδα

1hQVrbK.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, MeteoTirnavos είπε:

Μιχαήλ τώρα πες τον αδερφό σου να βγάλει καμιά φώτο, έχει βγει μεγάλη καταιγίδα

1hQVrbK.png

χαχα μόλις τώρα μιλάω, την χειρότερη στιγμή βρήκε να του έρθει να πάει για μπάνιο.. χαχαχαχα...

 

εσύ νότια πως είναι η εικόνα?

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ δείτε χαμό που έκανε.. τέτοια βροχή έχω να δω χρόνια! Αφού πάντα είμαι στο λάθος μέρος. Εδώ στο σπίτι μου στα Γιάννενα δεν είχα τέτοια βροχή το Σάββατο που πέρασε αφού κλασικά με απέφυγε η καταιγίδα. Δείτε όμως τώρα στο σπίτι μου στην Λάρισα που κάθε φορά μας περνούσαν ξυστά τι έγινε τώρα...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ριχνει πραμα ακομα 18.7c η θερμοκρασια.φωτο απο πιο πριν σε ξεσπασμα βγηκα για δευτερολεπτα μπαλκονι δυο κλικ κ μεσα.περασαμε την 1 ωρα κ 10 λεπτα ενω εδω κ 5 λεπτα ριχνει ταντερα του με χαλαζι πανικοοοςςςς

IB3LDoD.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο κακος χαμοςςςς ριχνει ταντερα του εχει κολλησει εδω και δεν σταματαει  πολυ νερο με χαλαζακι.φωτο απο πριν 40 λεπτα τωρα ριχνει πολυ πιο πολυ 

δεν κοβει συνεχως δυναμωνει 

S1oyho8.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ένα μακρόσυρτο μπουμπουνητό ακούγεται πλέον, γιατί να μην έχουμε κάποιο σταθμό εκεί μεταξύ Λάρισα-Τρίκαλα να βλέπαμε τους χαμούς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μακεδονια και Ηπειρος ΕΓΓΥΗΣΗ για το φετινο καλοκαιρι συνεχως βροχες και καυαιγιδες....μπραβο μαγκες χαρειτε το !!!!

Πυργος οαση εστω και χωρις καταιγιδες 27.5 ηδη με δυνατο μαιστρο....αμα.δεν καταφερει και αυριο πρωι ελαχιστη 18αρακι ε τι να πω πια...

Ερχεται ερχεται η δροσια κατακα(η)μμενα αδερφια μου στα Ανατολικα !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

από ότι είδα στο ταιμ λαπς που έστειλε ο αδερφός μου, μάλλον δεν θα επηρεαστεί η Λάρισα από την καταιγίδα. έχει όμως η μέρα δρόμο ακόμα..

εδώ βροντάει αλλά πάλι σε λάθος μέρος είναι

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχω φρικαρει με αυτες τις εικονες.Ζηλευω αφανταστα.Το χειροτερο ειναι οτι ξερω οτι θα παει αλλο ενα διμηνο τουλαχιστον ετσι εδω.Δεν παλευεται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...