Jump to content
Κώστας.

Aναφορές καυσωνικής περιόδου 27/7-4/8 - Ο καυσων των καυσωνων προ των πυλων

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφησαν την Ευβοια να καει...Φωτια που καιει για εβδομη μερα...Να το βρειτε μπροστα σας και να το πληρωσετε με το ιδιο νομισμα...Οσοι εχετε μεριδιο ευθυνης...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Πάρνηθα είναι καταδικασμένη λόγω κλιματικής αλλαγής. Φέτος; Σε 2χρονια; Σε 10? Τα έλατα της ήδη βρίσκονται σε οριακό θερμοκρασιακό εύρος για τα δεδομένα τους. Νότια Ελλάδα, χαμηλό υψόμετρο, ξηρασία το θέρος.

Αν λοιπόν έχουμε τέτοιους καύσωνες κάθε 5-10 χρόνια, κάποια στιγμή θα κάει ολόκληρη και θα τελειώσει το παραμύθι. 

Τα λέω και κλαίω. Αλλά έτσι είναι.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, olaficent είπε:

δηλαδη τι επιδιωκουν με την ευβοια;;; ειναι εξωφρενικο να καιγεται ετσι το πανεμορφο αυτο νησι για τοσες μερες!!!!

Να κάψουν και ανθρώπους ζωντανούς μήπως? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Βγήκαν στη φόρα τα ονόματα δυό εμπρηστων στήν Αθήνα. 

 

Που το είπαν αυτό ρε μπιλαρε!? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Που το είπαν αυτό ρε μπιλαρε!? 

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Να κάψουν και ανθρώπους ζωντανούς μήπως? 

ελπιζω να μην το ζησουμε παλι αυτο

εντωμεταξυ απο οτι φαινεται ολον τον υπολοιπο αυγουστο μας πανε τρενο οι υψηλες θερμοκρασιες!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν παίζει να είναι αυτός. Άσχετος είναι. Δεν μπορεί να βγήκε έτσι φωτογραφία του στη φόρα και μάλιστα μια άκυρη από διακοπές ξέρω γω, χωρίς εισαγγελική παρέμβαση. Υπάρχουν διαδικασίες για αυτά. Κράζει από χιλιόμετρα ότι είναι μουφα η φωτογραφία..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε σεις καίγεται αυτή την στιγμή ο δρυμός της παρνηθας? 

Μα τόσο ξεφτιλικια? 🤬

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδες συμβουλευτικα..Μην ανεβαζετε φωτο ανθρωπων εαν δεν εχει επισημοποιηθει απο αστυνομια και εαν δεν εχει δοθει εισαγγελικη αδεια...Αφενος γιατι μπορει να εκτεθει ο ανθρωπος εαν δεν φταιει και αφετερου γιατι θετουμε σε κινδυνους νομικους και το φορουμ...Φιλικα και μονο...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, vasilis-evia είπε:

Το καντηλι καιγεται απο την πλευρα του Ευβοικου.

Μεχρι το βραδυ θα εχει φτασει η φωτια να απειλει την Δαφνη Νεροτριβιας αν δεν αναχαιτιστει αμεσα.....

Η συνεχεια ειναι γνωστη για οσους ξερουν το μερος.

Εννοειται δεν πεταει ουτε αεροπλανο ουτε ελικοπτερο, τπτ απολυτως

Βασίλη,  έχει περάσει το Γαλατάκι ; Έχει μια χαράδρα λίγο νοτιοτερα ( ουσιαστικά ξεκινάει η  κορυφή από εκεί) που είναι δύσκολο η φωτιά να τη περάσει. Γενικά έχει όλο γκρεμούς νοτιότερα  . Νομίζω πιο πιθανό είναι να πάρει πάλι την ανηφόρα από εκεί το βράδυ που θα κόψει ο αέρας  .Δεν βλέπω τίποτα από εδώ με την κάπνα που έχουμε.

Βλέπεις συγχρόνως την φωτογραφία από την Ιστιαία και τρελαίνεσαι. Εχει συμβεί όλο αυτό από μια φωτιά ;;;;; Φοβερή καταστροφή ρε ******  .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Παιδες συμβουλευτικα..Μην ανεβαζετε φωτο ανθρωπων εαν δεν εχει επισημοποιηθει απο αστυνομια και εαν δεν εχει δοθει εισαγγελικη αδεια...Αφενος γιατι μπορει να εκτεθει ο ανθρωπος εαν δεν φταιει και αφετερου γιατι θετουμε σε κινδυνους νομικους και το φορουμ...Φιλικα και μονο...

πολυ σωστα. οι διαχειριστες του φορουμ να κατεβασουν τις σχετικες αναρτησεις αμεσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντάξει παιδιά την διέγραψα την φωτογραφία. 

Έχετε δίκιο ακόμα είναι νωρίς για να μάθουμε ποιος το έκανε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Ρε σεις καίγεται αυτή την στιγμή ο δρυμός της παρνηθας? 

Μα τόσο ξεφτιλικια? 🤬

Πες μου οτι δεν ισχυει αυτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Γιάννης χωρίς το κασκόλ αλλά με τα Ray Ban εμπρηστής ; Και ελεγα που χάνεται το καλοκαίρι .ΜΟΥΦΑΑΑ!  Με κάνατε να χαμογελάσω ρε παιδιά .Να είστε καλά . 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πατε καλα μωρε;Οτι ******** βλεπετε στο ιντερνετ το διακινειτε εδω μεσα;;;Διαχειριστες μοντς που ειστε ρε;;;;Πρεπει να κανω ακομα και τωρα τον μπατσο;;;Διαλυμενος ειμαι Γ... την ******* μου,δεννεχω σπιτι να μεινω. 

@teo_73 

@sotos*snow 

@notios_polos

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Πατε καλα μωρε;Οτι ******** βλεπετε στο ιντερνετ το διακινειτε εδω μεσα;;;Διαχειριστες μοντς που ειστε ρε;;;;Πρεπει να κανω ακομα και τωρα τον μπατσο;;;Διαλυμενος ειμαι Γ... την ******* μου,δεννεχω σπιτι να μεινω. 

@teo_73 

@sotos*snow 

@notios_polos

Εντάξει την διέγραψα. Χίλια συγνώμη Γιώργο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά το γίνεται στη βόρεια Εύβοια,από Λαμία φαίνεται λες και έχει σκάσει ηφαίστειο προς τα εκεί,για τέτοια πυκνότητα καπνού μιλάμε..

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακόμα και τα εναέρια μέσα, δεν είναι "πανάκεια". Κάποια στιγμή θα ανεβάσω σχετικά άρθρα

Ο Ευθύμιος Λέκκας εξηγεί πώς εξατμίζεται το νερό πριν φτάσει στις φλόγες
 

https://www.iefimerida.gr/ellada/lekkas-aygoystos-tha-einai-enas-efialtikos-minas

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Πες μου οτι δεν ισχυει αυτο

Είδα μια φωτογραφία τώρα από ομάδα στο fb. Και φωνάζουν τα παιδιά εκεί να έρθει ένα αεροπλάνο να την σβησει την εστία γρήγορα που είναι μια ανάσα απ τον δρυμό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, geornik είπε:

Επιβαρυνθηκε πολυ η ατμοσφαιρα εδω στον Πειραια την τελευταια ωρα...δεν πανε καλα τα πραγματα στην Ευβοια...

Νικήτα έχεις καθόλου,  καλή εικόνα από παρνηθα από εκεί που είσαι? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...