Jump to content
Κώστας.

Aναφορές καυσωνικής περιόδου 27/7-4/8 - Ο καυσων των καυσωνων προ των πυλων

Προτεινόμενες αναρτήσεις

40άρι η Ελευσίνα από ΕΜΥ με ΝΔ. Απίστευτη μάχη μεταξύ αύρας/δυτικού στο Θριάσιο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39.7 εφτασε η καλλιθεα εν τελει..Περιμενα παραπανω με βαση το πρωινο φοενιασμα..Αλλα υπαρχει ακομα χρονος..Απο αυριο κορυφωνεται ο καυσωνας.

Φιλαρακι απο Αντιπαρο με ξεσηκωσε μεσημεριατικα..Α ρε Ελλαδαρα..respect..

105033871_152142643135825_8032017655421436342_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αυτον εδω βλεπω Αντουαν 

http://penteli.meteo.gr/stations/megalopoli-psathi/

 

Εχω κυκλωσει το Ψαθί,εγω ειμαι βορεια στο σημαιακι στη νεα εκκλησουλα Αντουαν

IMG_20210801_150246.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Μιλάμε για τον πιο ζεστό Ιούλιο ever....

8 μέρες με μέγιστες πάνω από 35 βαθμούς 

..... αυτός ο Ιούλιος ξεπλένεται μόνο με ένα χειμώνα τύπου 1992 ..... και ένα Μάρτιο 1987 με την ένταση του 2004 και την ποιότητα του 2002 ..... 😁 ......

...... πρέπει να έχω πάθει θερμοπληξία ..... τόσες μ@λ@kίες μαζεμένες δεν εξηγείται .....!!!!!  .....😂🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39.6 τώρα το Θησείο και δίνει μάχη για το 40άρι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Davis Φιλοθέη δίνει στρογγυλοποιημένο 42 μέχρι τώρα. Δέκατα δεν μπορώ να δω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα σπάει η Ηλεία σήμερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Καλησπερα...Επιστροφη στο Κοκκινο..Τρεις μουσακαδες,μπανιο και ξαπλα μεσημεριανη με κλιματιστικο...Καλυτερη μερα απο την χθεσινη παντως...Ηδη αρχισε να φυσα..Ενω εχθες το αερακι ξεκινησε αργα το απογευμα..Το μπανιο στη θαλασσα ηταν οτι επρεπε..Στεκοσουν κι εξω ανετα..Η μεγιστη που φτασαμε στη βλυχαδα Μαλεσινας ηταν οι 35 βαθμοι..

Την ιδια ωρα καποιοι τυχεροι βρισκονται στον Αραχθο ποταμο...Οαση απλα!!Του Κωστα Σουτεμενιδη..Αντε παιδες μου..Καλη μεσημεριανη ξεκουραση σε ολους..

226368092_1178959152584561_7694460983891779780_n.jpg

Μιας και γυρνας προς τα κει αξιζει  μια βουτια αν δεν εχεις παει και στη βουγιουκλακη..τη παραλια😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εχω κυκλωσει το Ψαθί,εγω ειμαι βορεια στο σημαιακι στη νεα εκκλησουλα Αντουαν

IMG_20210801_150246.jpg

Μια χαρά Γιώργο, αφού έχει και αναστροφές σούπερ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, South Athens είπε:

40άρι η Ελευσίνα από ΕΜΥ με ΝΔ. Απίστευτη μάχη μεταξύ αύρας/δυτικού στο Θριάσιο 

πιστεύω ότι αν δεν υπήρχε η Σαλαμίνα, πάντα θα κέρδιζε η αύρα καθώς θα ήταν πιο ισχυρή και θα έφτανε μέχρι και τα βορειότερα σημεία του Θριάσιου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39.8 τώρα το Θησείο και απο το διάγραμμα του σταθμού το έπιασε το 40άρι λίγο νωρίτερα το Θησείο!!!

4η συνεχόμενη μέρα με 40άρι στο κέντρο της Αθήνας!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Ζερίκιος said:

πιστεύω ότι αν δεν υπήρχε η Σαλαμίνα, πάντα θα κέρδιζε η αύρα καθώς θα ήταν πιο ισχυρή και θα έφτανε μέχρι και τα βορειότερα σημεία του Θριάσιου.

Ναι, ναι στάνταρντ. Στην ανάλυση που θα κάνω για το Θριάσιο μετά τον καύσωνα κάνω ειδική μνεία στη Σαλαμίνα και τον ρόλο της. Συμφωνώ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κυπαρισσία γύρισε μισή ώρα περίπου ο άνεμος Α-ΒΑ και πρόλαβε να γράψει 39,3 ισοφαρίζοντας την επίδοση που είχε κάνει 01/07/2017. 

Ωστόσο, το ρεκόρ του σταθμού από το 2012 που λειτουργεί έγινε τον προηγούμενο μήνα 01/07 με 40,7!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, geornik said:

40,7 Βλυχαδα..Το Μεγαλο Πευκο τελικα απο τις παραθαλασσιες υπερδυναμεις της χωρας

Αν ήμουν διευθυντής ΕΑΑ ή ΕΜΥ θα έδινα εντολή όλο το Θριάσιο και Δυτική Αττική να γεμίσει σταθμούς κάθε 500 μέτρα χαχαχα

Από Κινέτα μέχρι Σκαραμαγκά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40άρι νταν και από την ανανέωση το Θησείο

1156268717_Screenshot2021-08-01at3_26_32PM.png.a9bebb11d14008503467e19e3dd3bcfd.png

Screenshot 2021-08-01 at 3.19.42 PM.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...