Jump to content
[weathermaniac]

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Severe_Lover είπε:

Το 13 σενάριο ενσεμπλς? Τα περισσότερα τι δείχνουν Τουρκία?

Ναι.Εννοειται οτι στο τελος απλα θα ερθει λιγο κρυο και καποια φαινομενα στα αν.προσηνεμα κατι το οποιο πιστευα απο τις 3 Νοεμβρη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νικολα το εχω και σε χιονουετο.140μμ σε χιονι για Χαλκιδα-Θηβα.Αποθηκευσε το Νικολα,δεν θα το δεις ποτε στ'αληθειαχαχαχ

xx_model-en-308-0_modez_2021110900_234_5017_294_m13.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Νικολα το εχω και σε χιονουετο.140μμ σε χιονι για Χαλκιδα-Θηβα.Αποθηκευσε το Νικολα,δεν θα το δεις ποτε στ'αληθειαχαχαχ

xx_model-en-308-0_modez_2021110900_234_5017_294_m13.png

Ούτε σε εικονικό δε θα το ξαναδεί...Δεν έχω δει ποτέ σε αττικη τωρα 3 χρονια το πορτοκαλί χρωμα χιονιου του μετεολοτζιξ χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντι να ασχολουμαστε με χαμηλαρες και βροχαρες μετα απο ενα μηνα ξεραίλας,τρωμε στη μαπα αντικυκλωνες και πιθανα ξεροκρυα.Απλα δε θελει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ούτε σε εικονικό δε θα το ξαναδεί...Δεν έχω δει ποτέ σε αττικη τωρα 3 χρονια το πορτοκαλί χρωμα χιονιου του μετεολοτζιξ χαχαχα

Ισχυει.Ουτε σε εικονικο δεν το εχω ξαναδει.Καποιο bug ειναι 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πληθαίνουν τα σενάρια για medicane στην δυτική Μεσόγειο

Πληθαινουν και τα σεναρια και για μας..Για φαπαcane...Κολαση θα γινει...🤣Ερχεται φιλαρακι μου...Προστατεψτε σβερκους..

αρχείο λήψης.jpeg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι κανει το αικον ρε ....θα πάει ακομα πικ δυτικα η δε θα κατέβει καθολου χαχχα

Πιο δυτικα θα πηγαινε μαλλον

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τι κανει το αικον ρε ....θα πάει ακομα πικ δυτικα η δε θα κατέβει καθολου χαχχα

Πιο δυτικα θα πηγαινε μαλλον

Ειλικρινά δεν ξέρω χαχαχα.  Μάλλον πιο ανατολικά επειδή θα κατέβαζε πολύ  πράγμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Ειλικρινά δεν ξέρω χαχαχα.  Μάλλον πιο ανατολικά επειδή θα κατέβαζε πολύ  πράγμα

Μπα πιο δυτικα εγω λεω αμα δεις τους χαρτες lcc ετσι φαινεται...το καλό είναι ότι κράτει τη ταση για καλη θεση αζορικου,, καμια σχεση με ευρωπαιο δεν εχει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μπα πιο δυτικα εγω λεω αμα δεις τους χαρτες lcc ετσι φαινεται...το καλό είναι ότι κράτει τη ταση για καλη θεση αζορικου,, καμια σχεση με ευρωπαιο δεν εχει

Τι να σου πω ρε φίλε, επειδή έχει πιο βαριά μαζα ακόμα και με αρχική δυτίκιση πιστεύω θα έμενε ανατολικότερα.. Δεν θα το μαθουμε ποτέ όμως. Και η αλήθεια είναι ότι άνετα αλλάζει σο 12αρι, είναι γνωστό ότι το 6αρι του αικον έχει την μικρότερη αξιοπιστία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τι να σου πω ρε φίλε, επειδή έχει πιο βαριά μαζα ακόμα και με αρχική δυτίκιση πιστεύω θα έμενε ανατολικότερα.. Δεν θα το μαθουμε ποτέ όμως. Και η αλήθεια είναι ότι άνετα αλλάζει σο 12αρι, είναι γνωστό ότι το 6αρι του αικον έχει την μικρότερη αξιοπιστία

Κατσε να δουμε τζιφο μηπως ακολουθησει...γιατι ακομα δε μπορω να καταλαβω γιατι δε βγαζει αυλωνα ο τζιφος να μπαινει μεσα στην ευρωπη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ ισχυροι δυτικοι άνέμοι στον πολικό Στρόβιλο προσεχώς ΔΕΝ θα υπάρχουν οπότε πιθανό να ανέβει ο αζορ ψηλά να κάνει αναδιπλώσεις ....,προς Δεκέμβριο φαίνεται να ισχυροποιείται...εκτός αν προκύψει κάποια ΑΣΘ τότε....

Screenshot_2021-11-09-11-31-12-795.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Κατσε να δουμε τζιφο μηπως ακολουθησει...γιατι ακομα δε μπορω να καταλαβω γιατι δε βγαζει αυλωνα ο τζιφος να μπαινει μεσα στην ευρωπη

Γιατι αυτο ειναι το προβλημα της προγνωσιμοτητας απο εκει που μιλαγαμε για αυτουσιο αυλωνα μιλαμε πλεον για ψυχρη λιμνη οποτε δεν ξερεις πως θα κινηθει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Κατσε να δουμε τζιφο μηπως ακολουθησει...γιατι ακομα δε μπορω να καταλαβω γιατι δε βγαζει αυλωνα ο τζιφος να μπαινει μεσα στην ευρωπη

Ο τζίφος είναι και στον ατλαντικό μόνο τους από εχθές στο 18αρι, θα πάει προς τα άλλα τώρα Εντωμεταξύ με καίει η συνέχεια, που βρέθηκε τρόπος από πολλά μοντέλα να χαλάσει.. Ελπίζω όχι για είναι ευκαιρία για δυτ.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Γιατι αυτο ειναι το προβλημα της προγνωσιμοτητας απο εκει που μιλαγαμε για αυτουσιο αυλωνα μιλαμε πλεον για ψυχρη λιμνη οποτε δεν ξερεις πως θα κινηθει

Ναι ρε Κώστα αλλα αμα δεις το πρωινό τρεξιμο εκει οπως παει το χαμηλο δεν είναι παράλογο ν αμη μπορει να φέρνει μεσα στην ευρωπη τον αυλωνα οπως το αικον;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

Θα τον ανοιξω αν δεις τι εχει να γινει...χαχα πλακα κανω εγω θελω απο τωρα να κλεισω τον ιανουριο αν θελουν και οι μοντς

Εννοείται κανένα πρόβλημα αν είναι να κάνει ιστορικά πράγματα….😉 αλλά αν βγει μούφα μπαν για ένα μήνα τουλάχιστον …. Χαχαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ναι ρε Κώστα αλλα αμα δεις το πρωινό τρεξιμο εκει οπως παει το χαμηλο δεν είναι παράλογο ν αμη μπορει να φέρνει μεσα στην ευρωπη τον αυλωνα οπως το αικον;;;

Και στο αικον αποκοπη θα εβγαζε και βοηθα παναγια αν ερχοταν πανω μας η δυτικα..δεν νομιζω οτι χαθηκε τιποτα με τα 00 ειδικα για βροχοκακοκαιρια που ηταν εξ αρχης το ζητουμενο μικρες αλλαγες στο παγκοσμιο χαρτη θα φερουν εκ νεου κακοκαιρια..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς αλλά εγώ άρχισα να ανησυχώ για τον φετινό Νοέμβρη... Μου μοιάζει καρμπόν με τους προηγούμενους... Τι να τα κάνω τα ξεροκρυα τέτοια εποχή και τη μεσημβρινη κυκλοφορία? Νοτιάδες και βροχες θελουμε

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο τζίφος μοιάζει πολύ περισσότερο στον ευρωπαίο μέχρι στιγμής παρά στο αικον πάντως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...