Jump to content

Recommended Posts

Κοιτάξτε ολα τα καλα του τζιφου εχουν ξεκινήσει από αυτη τη καρτέλα στις 144 κοιταξτε που είναι ο αζορικος και που σε όλα τα μεγάλα υπόλοιπα 

gfs-0-144.png

ECM1-144.gif

gem-0-144.png

UW144-21.gif

Edited by Galanto

Ο υετός μέχρι τα τέλη του μήνα

144-777GR.GIF?25-0

Οι πλημμύρες στα δυτικά έχουν κλειδώσει.

Χαλια μαυρα,χανουμε το μετωπο της Παρασκευης.

8 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ναι αλλά οι καλές διατάξεις του τζίφου έχουν ξεκινήσει απο το πώς σηκώνεται ο αζορικος στις 144 ωρες , σε κάνενα άλλο μοντέλο δε σηκώνεται έτσι...

Ο τζίφος συνηθίζει να πιάνει τα μακρινά πρώτος από όλα ...στα κοντινά ΔΕΝ τα πάει καλά σχετικά... Ο παιος έχει εξαιρετική πρόβλεψη την καλύτερη μαζί με τον Ιάπωνα μέχρι  τα Χριστούγεννα+  για εμάς στα μέσο μακροπροθεσμα όσο αφορά τον αζορ κτλ διατάξεις στην Ευρώπη... θα προσαρμοστεί στα επόμενα τρεξίματα δεν θέλει και πολύ ο παιος....

Αφηστε τα μπλα μπλα...Κατεβαινουμε...Θα κανουμε την Ελλαδα,δευτερο σπιτι μας...Δεν κοιμαται καμια αρκουδα φετος...😂

Αρκτικη-Ελλαδα..Συμφωνο φιλιας και αμοιβαιας καιρικης συνεργασιας...

259471158_4920212394689667_4115866762099799601_n.jpg

Edited by sakis13

1 ώρα πριν, Galanto είπε:

Κοιτάξτε ολα τα καλα του τζιφου εχουν ξεκινήσει από αυτη τη καρτέλα στις 144 κοιταξτε που είναι ο αζορικος και που σε όλα τα μεγάλα υπόλοιπα

Στα σηνερινα τρεξιματα αυτο ακριβως ειναι το προβλημα οτι ειναι σε ωρες που το ευρωπαικο και το ουκμο αλλα και το τζεμ περαν οτι ειναι καλυτερα εχουν σχεδον ιδια φιλοσοφια για την συνεχεια..θα δουμε στα 12αρια που θα παει...

Πείτε ρε παληκάρια για Κυριακή Ναύπλιο...τι βλέπετε ?

Εγώ πάντως με τα λίγα που σκαμπαζω βλέπω βροχή αλλά για λίγο 

μια χαρα θα βρεξει

μη γκρινιαζετε

αυριο θα ριξει καλη βροχη

23 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Πείτε ρε παληκάρια για Κυριακή Ναύπλιο...τι βλέπετε ?

Εγώ πάντως με τα λίγα που σκαμπαζω βλέπω βροχή αλλά για λίγο 

Δεν φαίνεται κάτι Γιώργο!! Αν βγει βροχή μετά το απόγευμα! 

58 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Στα σηνερινα τρεξιματα αυτο ακριβως ειναι το προβλημα οτι ειναι σε ωρες που το ευρωπαικο και το ουκμο αλλα και το τζεμ περαν οτι ειναι καλυτερα εχουν σχεδον ιδια φιλοσοφια για την συνεχεια..θα δουμε στα 12αρια που θα παει...

Πάντως τα ανσάμπλ δε χάλασαν του ευρώπαιου για 4 με 7 του μηνα είναι πολύ ωραία ...

13 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Δεν φαίνεται κάτι Γιώργο!! Αν βγει βροχή μετά το απόγευμα! 

Μακαρι

Πλέον ξεκίνησε η κατάβαση, κάθε τρέξιμο μετράει! Μου αρέσει πολύ το 6αρι!

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πλέον ξεκίνησε η κατάβαση, κάθε τρέξιμο μετράει! Μου αρέσει πολύ το 6αρι!

μιχαηλ θεωρεις πιθανη την χιονοπτωση μεσα στα γιαννενα σε αυτη την κακοκαιρια? η στην καλυτερη με καμια χλαπατσα ?

3 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

μιχαηλ θεωρεις πιθανη την χιονοπτωση μεσα στα γιαννενα σε αυτη την κακοκαιρια? η στην καλυτερη με καμια χλαπατσα ?

Χλαπάτσα εννοείς υγρό χιόνι? ή χιονόνερο πχ? Πλέον με τα δεδομένα που έχουμε μπορούμε να δούμε και κανονική χιονόπτωση, στο τέλος ης κακοκαιρίας. Μην φανταστείς όμως. Εγώ ενθουσιάζομαι που λογικά θα θαφτούν τα βουνά, καθώς πχ σε μια κακοκαιρία όπως η Αριάδνη έριξε πολύ χιόνι μέσα στα Γιάννενα, αλλά και στα ορεινά, ωστόσο τώρα τα ορεινά θα ρίξει περισσότερο από ότι τότε λόγω διάταξης, λεπτομέρειες για υψόμετρα από αύριο μεθαύριο

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Χλαπάτσα εννοείς υγρό χιόνι? ή χιονόνερο πχ? Πλέον με τα δεδομένα που έχουμε μπορούμε να δούμε και κανονική χιονόπτωση, στο τέλος ης κακοκαιρίας. Μην φανταστείς όμως. Εγώ ενθουσιάζομαι που λογικά θα θαφτούν τα βουνά, καθώς πχ σε μια κακοκαιρία όπως η Αριάδνη έριξε πολύ χιόνι μέσα στα Γιάννενα, αλλά και στα ορεινά, ωστόσο τώρα τα ορεινά θα ρίξει περισσότερο από ότι τότε λόγω διάταξης, λεπτομέρειες για υψόμετρα από αύριο μεθαύριο

εε υγρο χιονι εννοω κυριως ......ναι καταλαβα , καλα και εμενα δεν με καιει τοσο η χιονοπτωση μεσα στην πολη   αφου λογικα θα εχω την δυνατοτητα να παω μετσοβο

1 λεπτό πριν, Γιάννης μασ είπε:

εε υγρο χιονι εννοω κυριως ......ναι καταλαβα , καλα και εμενα δεν με καιει τοσο η χιονοπτωση μεσα στην πολη   αφου λογικα θα εχω την δυνατοτητα να παω μετσοβο

Ωραίος ρε, να το ευχαριστηθείς.. Θα έχει τρομερή παπλαμούδα λογικά εκεί.. Καλά τα αλπικά σημεία της Πίνδου που θα έχουν σχεδόν συνέχεια χιονοθερμοκρασίες πάνε για μέτρο+

Στο Δημοτικό ήμουν μέτριος στην ζωγραφική...😬😁🙏✌️

Screenshot_2021-11-25-12-28-14-851.jpg

Screenshot_2021-11-25-12-29-23-094.jpg

Screenshot_2021-11-25-12-30-31-031.jpg

Screenshot_2021-11-25-12-38-13-892.jpg

Screenshot_2021-11-25-12-39-21-608.jpg

Screenshot_2021-11-25-12-48-30-848.jpg

Edited by Severe_Lover

ε, ρε τι δείχνει πάλι !

Ο άτιμος αλλο ενα ραν που βρίσκει τρόπους πολλούς να μας Χίονισει εδω 

8 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ο άτιμος αλλο ενα ραν που βρίσκει τρόπους πολλούς να μας Χίονισει εδω 

Κοιτα βαση mjo και τζετ στριμ ο τζιφος εχει το πιο πιθανο σεναριο τα αλλα ειναι εκτος στα κυρια τα 00z

Ιστορικό τρέξιμο διπλή εισβολή με αποκοπή η Δευτέρη......

animlds6.gif

για να βοηθήσω όσον αφορά τα τρεξίματα του ευρωπαικού κλπ πόσο πιθανόν είναι η Μεσόγειος ολόκληρη να μην πάρει χαμπάρι από την κάθοδο των ψυχρών μαζών στην κεντρικοανατολική Ευρώπη?...χμμ μικρές οι πιθανότητες......ετσι ως πρωταγωνιστής είναι τα βαλκάνια και με λιιιιιιίγη μικρή βοηθεια και η χώρα μας.

Οχι τπτ άλλο για δυο χειμώνες βλέπαμε τα γατάκια λυών Μασσαλία....κλπ να χιονίζονται.....ε φέτος σειρά πέρνουν Βελιγράδι Σόφια ................Κιλκίςς(μπάφαλο είπαμε)...

Για την πατρίδα δυτική Μακεδονία δεν λέω τιποτα και αναποδα να γυριστούν οι χάρτες παλι χιονίζεται.

Αναμενουμε χιονοφωτος απο Δυτικη Μακεδονια soon δηλαδη!

24 λεπτά πριν, LosAlimos είπε:

Αναμενουμε χιονοφωτος απο Δυτικη Μακεδονια soon δηλαδη!

αν βοηθήσει ο τεμπελης, τσιπουρόβιος, ξύδιας ,γείτονας στην κοπή των ξύλων ναι.!..αλλιώς φώτο από το επταπύργιο.....(γιατί όχι?)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...