Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, ilovesmow είπε:

Θα φτιάξει νομίζω για αργότερα 

Θα σου πω ψέματα αν σου πω ότι ξέρω τι θα κάνει μετά. Το μόνο που βλέπω σίγουρο είναι ότι και πάλι θα φέρει την ψυχρόμπαλα από τον βόρειο πόλο, και θα την ενώσει με τον αυλώνα βορειοανατολικά μας προκαλώντας το easterly στην Αγγλία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ilovesmow είπε:

Θα φτιάξει νομίζω για αργότερα 

Μετά θα χαλάσει ξανά θα φτιάξει για πιο μετα … μετα θα ξανά χαλάσει ….αλλά θα φτιάξει για πιο πιο μετα και πάει λέγοντας …. Χαχαχα στο ίδιο έργο θεατές 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν υπαρχει τιποτα σοβαρο για αττικη πλεον για μεθαυριο.Παρομοιος καιρος με προχθες.Βροχουλα,χλαπατσα για λιγο στα ημιορεινα και λιγο χιονι στην Παρνηθα.Παμε γι αλλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν παίδες μην ανησυχείτε ..Με ενημέρωσαν τα ''δικά μας'' τα παιδιά που δουλεύουν νυχθημερόν στον Τζίφο οτι απο Σάββατο θα βλέπουμε άλλους χάρτες..Αντε καληνύχτα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, sotos*snow said:

Ανάποδα το είπες φίλε! Χαχα θα έχουμε εμείς το 10λεπτο μας και αυτό ούτε στη μισή χώρα και ξανά μανα η δυτική Ευρώπη … γιατί πριν λίγες μέρες όλα εκεί πήγαιναν και από τα μέσα Νοέμβρη άσχετα αν είδαν λίγα η πολλα ανάλογα την περιοχή …  

Πηγαιναν ολα εκει το Φθινοπωρο αλλα αισθανομαι οτι το χειμωνα θα πρωταγωνιστησουμε 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχαχα γροιλανδικος ....Ο πιο άχρηστος αντικυκλωνας της Ευρώπης γελάνε και οι πέτρες οταν μα2 το δείχνετε για καλο...το 2010 που είναι ευαγγέλιο δεν υπήρχε γροιλανδικος οταν κατέβαινε ο αυλωνας μετά προέκυψε....Όσοι ψάχνετε γροιλανδικο και τον έχετε ναι καλο είστε σαν το μιχαηλ που ψάχνει δυτικο χιονια ....βασικά ο χιονιας του μιχαηλ είναι πολύ πιο πιθανός 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οσο αφορα τον γροιλανδικο το εχουμε εξηγηση οπως ειπε και ο μιχαηλ..απο εκει και περα αυτα που βλεπουμε σημερα μην ειστε τοσο σιγουρη οτι θα συμβουν κιολας η προγνωσιμοτητα ειναι πολυ κακη καθως υπαρχει και η ασθενικη ασθ και το λανινα το πικ του και πολλοι ακομα παραγοντες που δεν μπορουν να προσδιορισουν την εξελιξη στο επομενο 10ημερο 15νθημερο πραγματικα ειναι χαοτικη η κατασταση στην μεσοπροθεσμη εξελιξη οποτε αυτα που βλεπουμε μην ειστε σιγουροι οτι θα συμβουν κιολας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το σκ υποβαθμίστηκε ακόμα περισσότερο για εδώ είναι η τέλεια διάταξη με τον λάθος Αυλώνα...αυτό στις 21 φεύγει ΒΑ αφού το Ατλαντικό χαμηλό δυτικά της Ισπανίας και βάθυνε και πήγε πιο ανατολικά...δεν μας ήθελε δεν πειράζει συνεχίζουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο εκει και περα οσο αφορα ρον αζορικο τα εχει γραψει και ο ζιακοπουλος οτι δεν ειναι ευαγγελιο για καλους χιοναδες στη χωρα ακριβως το αντιθετο μαλιστα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 18 Άρι ίσως βγάλει την φαντασία μου που είχα περιγράψει νωρίτερα σήμερα για να δουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μιχαήλ σου ρχεται

Χαχαχα. Στις 300 ώρες μόνο χαχα βέβαια ακόμα και έτσι δείχνει ότι το σενάριο μου μπορεί να γίνει με πολύ τύχη βέβαια

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοιτάξτε έπος πως μεταφράζεται οι σελίδα στα ανσαμπλ τζιφου....Μας το λένε οι Έλληνες χάκερ όσον αφορά το τζιφο αλλλα δε το καταλαβαίνουμε 😂😂😂😂😂

 

 

20211217_004412.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Κοιτάξτε έπος πως μεταφράζεται οι σελίδα στα ανσαμπλ τζιφου....Μας το λένε οι Έλληνες χάκερ όσον αφορά το τζιφο αλλλα δε το καταλαβαίνουμε 😂😂😂😂😂

 

 

20211217_004412.jpg

Έκλαψαααααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

.......εγώ βλέπω απλά να επανέρχεται η κυκλοφορία σταδιακά που είχαμε...ενα κλικ ανατολικότερα)χαμηλά από τα δυτικά)..πράγμα που είναι πολύ καλο κατ αρχήν για τα κεντροβόρεια.....και μετά γισ τα προσήνεμα....δλδ πριν η μετά την πρωτοχρονιά.....σε μια κακοκαιρία σαν αυτήν της 13-16 τουτουνου....καλυνηχτα λεβέντες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε νομίζω κανείς να ήθελε αυτό το Γροιλανδικό, αλλά απλώς τις γνωστές προσωρινές υψηλές πιέσεις που συγκρατούν το κέντρο του Αζορικού από το να μας καταπιεί. Τώρα με αυτό το έκτρωμα το ερώτημα δεν είναι αν, αλλά πότε θα έρθουν οι νοτιάδες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 λεπτά πριν, menidi είπε:

Τσάμπα ονόματα βγάζουν για κακοκαιρίες της πλάκας. 

 

Πού το είδες ότι είναι της πλάκας? Εξελίχθηκε και δεν το έμαθα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετά το Κ/Δευτερο να δούμε τι θα ξαναλέτε μερικοί....βιάζεστε κι ο Ιάπωνας θα σας δαγκώσει.....λίγο υπομονη δεν βλάπτει....οι χάρτες που βλέπουμε ανα 6ωρο τώρα, είτε δείχνουν χιονια, είτε μπανια, δεν εχουν καμία σημασία, είναι εκτός τοπου και χρόνου και δεν θα ισορροπήσουν συνολικά πριν τις 20.....μπορεί να βγάλουν ή το ένα ή το άλλο σενάριο, αλλά οκ, τότε θα είμαστε και πιο κοντά....τώρα δεν αξίζει να κοιτάμε πλην των ανσάμπλς κι εκεί δεν....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...