Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ο τζίφος κάνει το λεγόμενο χειρότερες μεταβλητές, καλύτερο αποτέλεσμα. ΕΝώ πριν είχε αρχικά αποκόψει μεγάλο μέρος του αυλώνα δεν τον πέρασε στην κυκλοφορία, τώρα έκοψε μικρότερο, αλλά μπόρεσε να τον περάσει. Στο επόμενο βήμα, θα κόψει το ίδιο μέγεθος αυλώνα, μικρότερο δηλαδή, ο οποίος πάλι θα χωριστεί στην μέση, και εκεί θα φανεί το κακό βήμα.

Δεν εχω χρονο και ειμαι στη δουλεια.Ειναι φουλ αντιεπιστημονικο αυτο που λες.Αν το αποτελεσμα ειναι καλυτερο,τοτε ειναι και καλυτερες και οι μεταβλητες.Απλα ειναι διαφορετικες απο αυτο που ειχες στο μυαλο σου και τις ονομαζεις κακες.Επισης είναι ατοπο να λες τι θα κανει το 18αρι.Αν εχεις βρει τον τροπο να προ-βλεπεις τα τρεξιματα,πες το μου να βγαλω λεφτα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δεν εχω χρονο και ειμαι στη δουλεια.Ειναι φουλ αντιεπιστημονικο αυτο που λες.Αν το αποτελεσμα ειναι καλυτερο,τοτε ειναι και καλυτερες και οι μεταβλητες.Απλα ειναι διαφορετικες απο αυτο που ειχες στο μυαλο σου και τις ονομαζεις κακες.Επισης είναι ατοπο να λες τι θα κανει το 18αρι.Αν εχεις βρει τον τροπο να προ-βλεπεις τα τρεξιματα,πες το μου να βγαλω λεφτα.

Κατ αρχάς Τζορτζ αν θες να βάλεις λεφτα πηγαινε καψέ τα κεντρικά του τζιφου το ξαναπάμε,, θα σου δώσουμε όλοι μερίδιο από τις δουλειές μας καθώς θα έχει βελτιωθεί η ψυχική μας υγεία,, 900 άτομα ειμαστε τα 899 θα σου δώσουμε,, ο ένας δε θα σου δώσει..😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παει να βγαλει ο τζιφος πανω κατω τον μ.ο. τυου ευρωπαικου... εχει να πεσει ξενυχτι αν κατσει ετσι η κυκλοφορια πολυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Κατ αρχάς Τζορτζ αν θες να βάλεις λεφτα πηγαινε καψέ τα κεντρικά του τζιφου το ξαναπάμε,, θα σου δώσουμε όλοι μερίδιο από τις δουλειές μας καθώς θα έχει βελτιωθεί η ψυχική μας υγεία,, 900 άτομα ειμαστε τα 899 θα σου δώσουμε,, ο ένας δε θα σου δώσει..😂😂😂😂

Σε π.μ οι προσφορες,να δω τι θα κανω..🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας λέει ο Μιχάλης... Καλός είναι ο τζίφος... Κλειστό, οργανωμένο, εκτεταμένο χαμηλο στις 10...μπορει να μην πάει τόσο νότια τελικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δεν εχω χρονο και ειμαι στη δουλεια.Ειναι φουλ αντιεπιστημονικο αυτο που λες.Αν το αποτελεσμα ειναι καλυτερο,τοτε ειναι και καλυτερες και οι μεταβλητες.Απλα ειναι διαφορετικες απο αυτο που ειχες στο μυαλο σου και τις ονομαζεις κακες.Επισης είναι ατοπο να λες τι θα κανει το 18αρι.Αν εχεις βρει τον τροπο να προ-βλεπεις τα τρεξιματα,πες το μου να βγαλω λεφτα.

Ναι αλλά αυτό λες ισχύει μόνο αν τα χρονικά διαστήματα πρόγνωσης είναι πάρα πολύ μικρά. Για μεγάλα χρονικά διαστήματα όμως όχι  και αυτό σημαίνει χειρότερες μεταβλητές.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τέλος πάντων αφού δεν γίνομαι κατανοητός όσο προσεχτικά και να τα λέω δεν έχω λόγο να γράφω και να χάνω το σάλιο μου. Οπότε καταπληκτικός ο τζίφος καταπληκτικό το ούκμο θα θαφτώ σε 5 μέρες. τέλεια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Τέλος πάντων αφού δεν γίνομαι κατανοητός όσο προσεχτικά και να τα λέω δεν έχω λόγο να γράφω και να χάνω το σάλιο μου. Οπότε καταπληκτικός ο τζίφος καταπληκτικό το ούκμο θα θαφτώ σε 5 μέρες. τέλεια.

Η μεταβλητη γραφω και χαλαω σαλιο δεν υπαρχει να ξερεις χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Τέλος πάντων αφού δεν γίνομαι κατανοητός όσο προσεχτικά και να τα λέω δεν έχω λόγο να γράφω και να χάνω το σάλιο μου. Οπότε καταπληκτικός ο τζίφος καταπληκτικό το ούκμο θα θαφτώ σε 5 μέρες. τέλεια.

Μιχαηλ ο λογος που δεν γίνεσαι κατανοητός ειναι οτι άλλους χαρτες βλεπουμε εμεις και εσυ τους μελετάς τοσο βαθιά που βλέπεις άλλους με άλλους παραμέτρους,  δε μπορούμε να ακολουθήσουμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Τέλος πάντων αφού δεν γίνομαι κατανοητός όσο προσεχτικά και να τα λέω δεν έχω λόγο να γράφω και να χάνω το σάλιο μου. Οπότε καταπληκτικός ο τζίφος καταπληκτικό το ούκμο θα θαφτώ σε 5 μέρες. τέλεια.

Με τη γλωσσα γραφεις;;;;Μην τρελαινεσαι ρε.Ψυχραιμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιο πιθανό είναι να δούμε χιονι με αυτό το μικρό μπακ ντορ στη βόρεια Ουκρανία που θα υπάρχουν χαμηλες πιέσεις δυτικα μας παρα με τον δήθεν αυλωνα που αμφιβάλλω αν θα κατέβει και που

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Snowjunky said:

Κοιταξτε να δείτε που θα βγεί ο αζορ τούμπανο και εκεί που πρέπει και δεν θα υπάρχει κρύο

Δεν υπάρχει σοβαρο κρύο μέχρι τις 15/1.Ας ελπισουμε να κρατήσει ο αζόρ για να έρθει μετά το πεδινό χιόνι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...