Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, yiannis_volos said:

E εντάξει και 10cm να ρίξει μια χαρά είναι. Δεν είναι ανάγκη να είναι ιστορικός πάντα.

10 εκατοστά στην Αγία Παρασκευή με ολική έχουμε τις περιπτώσεις του 2ου χιονιά του 2006 μια εβδομάδα μετά τον ιστορικό και τον Τηλέμαχο το 2019, άντε να βάλω μέσα και αυτό στις 29 Δεκεμβρίου 2016 που το γύρισε το πρωί σε χιονόνερο. 2-3 περιπτώσεις από το 1980 δηλαδή εδώ και 40 χρόνια+. Τα υπόλοιπα καλά χιόνια ιστορικού τύπου ξεκινάνε με ταρίφα 20εκ+. Απλώς είναι σπάνιο να έχει χιονοθερμοκρασίες ολικής και να το στρώσει κάτω από 10εκ, τέτοια μόνη περίπτωση στη πρόσφατη ιστορία ήταν η ιδιότυπη Αριάδνη το 2017. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, giannis.mar said:

Διαφήμιση με πολιμπριζα πάνω στην έναρξη του εξαριου. Τυχαίο? 😂😂Screenshot-20220109-112648-com-android-c

 

Εμένα εντομοκτονα βγάζει χαχαχαχαχα 

Δεν ξέρω κατά πόσο καλό είναι αυτό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Dusterakos είπε:

Εμένα εντομοκτονα βγάζει χαχαχαχαχα 

Δεν ξέρω κατά πόσο καλό είναι αυτό.

Το δικό σου μάλλον παίρνει στοιχεία απ' ευρωπαιο 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, salonikatasos είπε:

Απο τη στιγμη που το 00αρι δειχνει οτι μπορει να μπει στο παιχνιδι μεχρι και η ηγουμενιτσα με την πρεβεζα και η ανατολικη μακεδονια,θα το παλεψουμε κι εμεις. Ραν με ραν θα το φτιαξουμε ωστε η λιμνη να φτασει αλβανια και το χαμηλο κερκυρα

Η πλάκα είναι ότι ήρθα Πρέβεζα βγήκα μετά από 3 μέρες θετικός στον κοβιντ και ακόμα τώρα 10η μέρα με βγάζει θετικό...πλέον μήπως έχει αρχίσει να αποκτά αξία να μείνω Πρέβεζα μπας και δω για πρώτη φορά στην ζωή μου χιονόπτωση στην πόλη (έχασα για 2 μέρες την χιονόπτωση στις 6-7/1/2017) ή να πάω πιο σειφ στο Γέρακα...στον Γέρακα αν πάει καλά και μας κάτσει μπορεί να δω και ικανοποιητική χιονόστρωση, ενώ εδώ κυνηγάω το σπάνιο...αυτά είναι ωραία διλημματα μετά από τα 17αρια που φάγαμε τόσες μέρες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ποτάμι πίσω δεν γυρνάει . Φρέσκο . Gfs ukmo Cfs Nasa. Επιστήμονες. 

geoseu-0-102.png

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Dusterakos είπε:

Εμένα εντομοκτονα βγάζει χαχαχαχαχα 

Δεν ξέρω κατά πόσο καλό είναι αυτό.

Εμένα βιταμίνες για τον οργανισμό....Η για τα ξενυχτά που θα κάνουμε η για τη φολά για να μην εξασθενήσει ο οργανισμός απο τα νεύρα και τη στενοχώρια 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Εμένα εντομοκτονα βγάζει χαχαχαχαχα 

Δεν ξέρω κατά πόσο καλό είναι αυτό.

Το ψυχος του τζιφου προφανώς θα σκοτώσει τα έντομα 🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Το ποτάμι πίσω δεν γυρνάει . Φρέσκο . Gfs ukmo Cfs Nasa. Επιστήμονες. 

geoseu-0-102.png

Και οι Κινέζοι συντάσσονται για το καλο της ανθρωπότητας πάρα το εμπάργκο από το meteociel.

SmartSelect_20220109-113722_Samsung Internet.jpg

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

 

cfs-0-144.png

Ειναι το βραδινο το πρωινό είναι ίδιος ο παιος ...1 mois  ειναι το πρωινο

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το spread των ensembles του ευρωπαικου δειχνει την αβεβαιοτητα που υπαρχει στην Ελλαδα. Απο εκει και περα δεν θα εδινα παραπανω απο 15% για το σεναριο τζιφου που ως συνηθως θα τα παρει πισω σε ενα τρεξιμο

ECMSPREU00_120_1.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, johnagp είπε:

η κακοκαιρια θα ειναι 13-14-15;

14-15 αν μας πιάσει.αν και παίζει και αυτό αναλογος πόσο γρήγορα και που θα πάει η ψυχρομπαλα.αν τελικά βγεί έτσι όπως το δείχνει ο τζιφος

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, sarris said:

Το spread των ensembles του ευρωπαικου δειχνει την αβεβαιοτητα που υπαρχει στην Ελλαδα. Απο εκει και περα δεν θα εδινα παραπανω απο 15% για το σεναριο τζιφου που ως συνηθως θα τα παρει πισω σε ενα τρεξιμο

ECMSPREU00_120_1.png

Εχει δυνατό συμπαίκτη μαζί του όμως.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowjunky είπε:

Αν βλέπω καλά ακόμα και σε κοντινές ώρες σαν να τραβάει τον ψευτοσκανδικο λίγο προς τα δυτικά

Άστο δε καταλαβαίνουμε ακομα τι θα γινει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...