Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

37 λεπτά πριν, casperakos είπε:

Άρχισες το κλάμα πάλι??? 

Εγω φταιω ρε μλκα δηλαδη ...

Παλι στο αιγαιο θα κανουμε επικλησεις...

Θα δουλεψει δεν λεω με τετοια 500αρια και συγκλισεις αλλα ΓΙΑΤΙ να μην εχεις ΚΑΘΑΡΟ ΥΕΤΟ ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παμε εξαιρετικα...Υπο αλλες συνθηκες με τετοιους χαρτες θα ζητωκραυγαζατε...Μην ειμαστε απληστοι φιλαρακια..Ερχεται παλιακο κρυο και χιονια..Τι αλλο να ζητησουμε..??

Ευχη μου απλα να επηρεαστουν και τα φιλαρακια μου τα καρντασια...Βορεια και οχι μονο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα παιδιά...Ωραια τρεξίματα για προσηνεμα ...εμςι εδώ ότι προλάβουμε...

Οι κεντροβορειοι μην απογοητεύεστε θα φανεί χιόνια από το πουθενά στις 27 με 29 έχουμε μεγάλες πιθανότητες πιστεύω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

όπως και να έχει παίδες από τα νότια κεντρικά και ανατολικά και όπου αλλού και να το ρίξει το τιμημένο κοιτάξτε να το χαρείτε ..καλά χιονίσματα!! λογικά θα έχετε και πολλές ημέρες την λευκή μαγεία σπίτια σας!!! Να το χαρείτε είναι τεράστια ευκαιρία....!!! 

οι βόρειοι ας αγοράζαμε ηλιακούς συλλέκτες να βγάζαμε και χρήματα.......🤣 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, kostasmarousi13 είπε:

Βαγγέλη 1ον δεν σε πιστεύουμε και 2ον το πιο βαθύ σκοτάδι είναι πριν την αυγή!!!

α ρε συ δεν με ξερεις γι αυτο το λες το 1.ειμαι των ακρων και ειναι να μην μου γυρισει αναποδα. θα σας "απαλλαξω" απο τις διεκδικισεις των αυλωνων🤣...ξενερωσα μου ηρθε στο μυαλο το 1987 με την γνωστη του μπιλλια και τελειωσα.μια και καλη.96 το πολυ και σε πληρη συμφωνια.το 2 συμφωνω και ισχυει για τα παντα και το βιωσα σε ολο του το μεγαλειο 3 χρονια αλλα να βιωσω και τον εφιαλτη του 87 εστω και σε μινι εκδοση σε κατι που μου δινει χαρα οπως το χιονι ειναι χτυπημα γερο και δεν το χω μεχρι εκει....καλα χιονισματα φιλε μου και σε σενα και ειδικοτερα σε οσα νησια το δουν που ειναι και πολυ σπανιο...ΥΓ δεν ειπα δεν ξαναγραφω γενικα γιατι ειναι αδυνατον πρεπει να μπαινω ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και οταν φτάσουμε πάλι στις 72, θα γυρισουν να μας πουνε τα μοντέλα: ποια αποκοπή? ποια ψυχρομπαλά? που? ποιος? τι? γιατι? απο που?  ΒΡΕ ΔΕ @@@@@@@Ε ΜΟΝΤΕΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΚ@@@@@@Α!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

α ρε συ δεν με ξερεις γι αυτο το λες το 1.ειμαι των ακρων και ειναι να μην μου γυρισει αναποδα. θα σας "απαλλαξω" απο τις διεκδικισεις των αυλωνων🤣...ξενερωσα μου ηρθε στο μυαλο το 1987 με την γνωστη του μπιλλια και τελειωσα.μια και καλη.96 το πολυ και σε πληρη συμφωνια.το 2 συμφωνω και ισχυει για τα παντα και το βιωσα σε ολο του το μεγαλειο 3 χρονια αλλα να βιωσω και τον εφιαλτη του 87 εστω και σε μινι εκδοση σε κατι που μου δινει χαρα οπως το χιονι ειναι χτυπημα γερο και δεν το χω μεχρι εκει....καλα χιονισματα φιλε μου και σε σενα και ειδικοτερα σε οσα νησια το δουν που ειναι και πολυ σπανιο...ΥΓ δεν ειπα δεν ξαναγραφω γενικα γιατι ειναι αδυνατον πρεπει να μπαινω ...

Φίλε άστο μας αρέσει το χιόνι έτσι και αλλιώς αλλά μας αρέσει περισσότερο και λόγω φόρουμ!!!Στοιχημα ότι θα στρωθείτε μέχρι τέλος Γενάρη!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Παμε εξαιρετικα...Υπο αλλες συνθηκες με τετοιους χαρτες θα ζητωκραυγαζατε...Μην ειμαστε απληστοι φιλαρακια..Ερχεται παλιακο κρυο και χιονια..Τι αλλο να ζητησουμε..??

Ευχη μου απλα να επηρεαστουν και τα φιλαρακια μου τα καρντασια...Βορεια και οχι μονο..

Εχεις δικιο Απολυτο (και Χρονια Πολλα) ..

Δικαιουμε και εγω να μιρλιασω μια φορα / χρονο ε ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Boliotis είπε:

και οταν φτάσουμε πάλι στις 72, θα γυρισουν να μας πουνε τα μοντέλα: ποια αποκοπή? ποια ψυχρομπαλά? που? ποιος? τι? γιατι? απο που?  ΒΡΕ ΔΕ @@@@@@@Ε ΜΟΝΤΕΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΚ@@@@@@Α!

Ηρεμία, εμείς κάτι θα πάρουμε, έστω λίγο. Αν και έχω την αίσθηση ότι την καλή την σύγκλιση θα την ψάχνουμε στα ανοιχτά της Ζαγοράς 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Blacktan είπε:

Εγω φταιω ρε μλκα δηλαδη ...

Παλι στο αιγαιο θα κανουμε επικλησεις...

Θα δουλεψει δεν λεω με τετοια 500αρια και συγκλισεις αλλα ΓΙΑΤΙ να μην εχεις ΚΑΘΑΡΟ ΥΕΤΟ ?

E τι σημασία έχει από που θα προέλθει ο υετός;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις βγήκα από τάξη για διάλειμμα. Γυρνάω στα πιτσιρίκια ( Δ δημοτικού): Δευτέρα θα γράψουμε τεστ Μαθηματικά. 

Μαθητής: Κύριε αφού θα χιονίσει. Ο μπαμπάς μου βλέπει χάρτες και έτσι λέει. Δεν θα έρθουμε σχολείο. 

ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΕΙΤΕ!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προς όλους τους Βόρειους και ειδικότερα από Κ. Μακεδονία και ανατολικότερα. Μην απογοητευεστε. @notios_polos @salonikatasos, @bardaris, @Gary, @sotos*snow, @Kosmas34, @Παίονας, @baristrs   και λοιπές Βόρειες δυνάμεις, ελπίζουμε να έρθει το καλύτερο, υπάρχει ο Φεβρουάριος και ο Μάρτιος. Ο καιρός απρόβλεπτος και γίνονται αλλαγές εκεί που δεν το περιμένεις!!! Εγώ δεν ξέρω να αναλύσω χάρτες και διατάξεις, απλά μ' αρέσει το χιόνι το οποίο στην Πάτρα είναι... χαχαχαχα!!!!!

Εγώ θα σας δίνω θάρρος μην τα παρατάτε!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για την φαση του σκ φοβαμαι πολυ το ΒΔ στριμ οτι θα βγαλει τις συγκλισεις τερμα αντολικα με την ανατολικη ευβοια και τις σποραδες να εχουν το πρωτο λογο...Για κεντρικα κατι θα κανει αλλα πετσες και πενταποντα στην καλυτερη..ΜΟΝΟ το ουκμο δινει φουλ υετο στα κεντρικα για σαββατο,αντε και ο τζιφος,παιος και τζεμ ειναιφουλ μετρια αν και η φαση θα ξεκαθαρισει αυριο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Μόλις βγήκα από τάξη για διάλειμμα. Γυρνάω στα πιτσιρίκια ( Δ δημοτικού): Δευτέρα θα γράψουμε τεστ Μαθηματικά. 

Μαθητής: Κύριε αφού θα χιονίσει. Ο μπαμπάς μου βλέπει χάρτες και έτσι λέει. Δεν θα έρθουμε σχολείο. 

ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΕΙΤΕ!!!!

Αύριο με τον κηδεμόνα του 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, dimitris27 είπε:

Για την φαση του σκ φοβαμαι πολυ το ΒΔ στριμ οτι θα βγαλει τις συγκλισεις τερμα αντολικα με την ανατολικη ευβοια και τις σποραδες να εχουν το πρωτο λογο...Για κεντρικα κατι θα κανει αλλα πετσες και πενταποντα στην καλυτερη..ΜΟΝΟ το ουκμο δινει φουλ υετο στα κεντρικα για σαββατο,αντε και ο τζιφος,παιος και τζεμ ειναιφουλ μετρια αν και η φαση θα ξεκαθαρισει αυριο.

Το μετά κοιτάμε εμείς, εκεί είναι τα λεφτά. Αν βγάλει χαμηλό σε καλό σημείο. Η πρώτη φάση θα είναι για το μάτι, αλλά τουλάχιστον ότι πέσει θα είναι χιόνι παντού (ίσως εδώ στο λιμάνι να έχει λίγο χιονονεράκι στην αρχή αρχή αλλά θα γυρίσει).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Ήθελα τόσες μέρες να γράψω Βαγγέλη αλλά δεν μ αφηναν ανώτερες δυνάμεις......

πρώτον το ούκμο που φέτος ίσως μετά την αναβάθμιση τα πάει πολύ καλά και έως τις 120 ώρες που είναι και λογικές ποτέ δεν έδωσε ούτε αμυδρές ελπίδες στα βόρεια....

και δεύτερον να μην κουράζω....η αλλαγή στο κλίμα και οι νέα πραγματικότητα είναι πεντακάθαρο ότι δεν ευνοεί τα βόρεια ....και πλέον περισσότερες πιθανότητες σε έναν χειμώνα εχει να χιονίσει στις Κυκλάδες παρά στη Φλώρινα την Κοζάνη και την Δράμα .... φυσικά αυτό ευνοεί αφάνταστα τα κεντρονότια και ανατολικά που όχι απλά δεν τους πειράζει αυτή η αλλαγή αλλά είναι και θερμόαιμοι υποστηρικτές της...χαχα 😄

πρέπει εμείς εδώ στα βόρεια να συνηθίσουμε στην νέα πραγματικότητα δυστυχώς..... τον Απρίλη πιο πιθανό είναι να χιονίσει πλέον εδώ....

ετσι ακριβως ειναι εγω πιστευω οτι τα τελευταια χρονια εχουμε χασει καλους χιονιαδες λογω αυτης της αλλαγης στο κλιμα μην ξεχναμε το περσινο καζο ειναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγω να πω κατι για τους αττικαριους

ο τζιφος ειναι ο μονος που εχει τοσο καθηστερηση ψυχους

ολα μα ολα τα αλλα βαζουν το -8 με την αλλαγη προς κυριακη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Καλημέρα παιδιά...Ωραια τρεξίματα για προσηνεμα ...εμςι εδώ ότι προλάβουμε...

Οι κεντροβορειοι μην απογοητεύεστε θα φανεί χιόνια από το πουθενά στις 27 με 29 έχουμε μεγάλες πιθανότητες πιστεύω 

Α ρε Αντώνη ...από τον Νοέμβρη μιλάς για 10 μέρες μετά ..δεν κατάλαβες ότι δεν έχει τίποτα για βόρεια χώρα αν δεν το δείξουν τα μοντέλα 100 βαριά 120 ώρες και κάτω ...θα μάθεις κι εσύ ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...