Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαρουσακης... Χιονοστρωσεις στο Σύνταγμα και χιονιάς Διάρκειας, τεράστιας έντασης και ιστορικός για την Αττική... Μια βδομάδα χιόνια...

Αρνιακος .... Χιόνια στο Σύνταγμα ( δεν το έχει πει ποτέ, άρα πάμε για μέχρι τις βαρκες )

 

Καλλιανος... Επίσης τα ίδια για χιόνια στο Σύνταγμα...

 

Έρχεται...Ωπα σορρυ ΑΙΡΧΕΤΕ!

 

*Και όλα αυτά μόνο για ΣΚ...

Επεξεργάστηκε από weatherforattica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 minutes ago, nikolas 2365 said:

Η Χαλκίδα είναι οριακά να θαφτεί από Σάββατο στις 22:00 μέχρι Κυριακή μεσημέρι. Όλα παίζονται στο όριο. 

Εγώ να καθίσω Νέο Ηράκλειο ή να πάω Πετριές Ευβοίας στο εξοχικό ? Είμαι σε σύγχιση...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, dionisis00 είπε:

Εγώ να καθίσω Νέο Ηράκλειο ή να πάω Πετριές Ευβοίας στο εξοχικό ? Είμαι σε σύγχιση...

Μία χαρά θά χιονοστρωθεις καί νέο Ηράκλειο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Μαρουσακης... Χιονοστρωσεις στο Σύνταγμα και χιονιάς Διάρκειας, τεράστιας έντασης και ιστορικός για την Αττική... Μια βδομάδα χιόνια...

Αρνιακος .... Χιόνια στο Σύνταγμα ( δεν το έχει πει ποτέ, άρα πάμε για μέχρι τις βαρκες )

 

Καλλιανος... Επίσης τα ίδια για χιόνια στο Σύνταγμα...

 

Έρχεται...Ωπα σορρυ ΑΙΡΧΕΤΕ!

 

*Και όλα αυτά μόνο για ΣΚ...

Απασφαλισε ο Κλεαρχος, ενας Θεος ξερει πως κρατιοταν 1 βδομαδα τωρα, χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, weatherforattica said:

Μαρουσακης... Χιονοστρωσεις στο Σύνταγμα και χιονιάς Διάρκειας, τεράστιας έντασης και ιστορικός για την Αττική... Μια βδομάδα χιόνια...

Αρνιακος .... Χιόνια στο Σύνταγμα ( δεν το έχει πει ποτέ, άρα πάμε για μέχρι τις βαρκες )

 

Καλλιανος... Επίσης τα ίδια για χιόνια στο Σύνταγμα...

 

Έρχεται...Ωπα σορρυ ΑΙΡΧΕΤΕ!

 

*Και όλα αυτά μόνο για ΣΚ...

ΑΙΡΧAIΤΕ! - μαθετε κ λιγο ορθογραφια ρε παιδια χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα έχουμε χρόνο να παλατζαρει λίγο νοτιοδυτικά ;

το χαμηλό όπως το δείχνει τζίφος και πάιος στη πρώτη φάση φεύγει γρήγορα Τουρκία βολεύει αυτό για Αττική;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Δημήτρη θα έρθει πιο δυτικά. Θέλει δεν θέλει. 200 χμ και κλεισαμε. 

Και να πάνε ΟΛΑ στα 12αρια πιο δυτικά; Λίγο δύσκολο στις 60 ώρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

Απασφαλισε ο Κλεαρχος, ενας Θεος ξερει πως κρατιοταν 1 βδομαδα τωρα, χαχαχα

Φουλ αξιοπιστια...τελοσπαντων.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω μετα το περσινο ψιλοφιασκο της Μηδειας για στην περιοχη μου, εχω γινει αψητος Θωμας... απιστος εννοουσα...... Πρωτα θα δω και μετα θα πιστεψω..........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Σε μια ωρα εχουμε τζιφο...Πανστρατια θελω...Οχι αστεια..Ολοι εδω...

Ερχεται και τ αφεντικο μου πριν λιγο.."Σακη θα βγαλουμε δυο παραγγελιες σαγκρια για δυο πελατες..."

Και απαντω.."Ρε Λουκα σε λιγο,βλεπω μεσους ορους και ανσαμπλ.."

Και απαντα...Τι κοιτας??🤣

Του πα..Για μια βδομαδα..Να μην με ενοχλησει...Το πολυ πολυ,να περασω απο το λογιστηριο..

300.jpg

Κλαίω 😂

Αυτό θα πει θράσος 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, geopithis είπε:

Ενημερωτικα απλά να πω ότι και πάλι δε λειτουργεί με την παράθεση. Εντάξει χαλαρά παιδιά αν μπορείτε όταν έχετε χρόνο το ξαναβλεπετε. 

Δεν γινεται αυτο που ζητας φιλε.Η παραθεση ειναι ουσιαστικα μηνυμα ενος αλλου μελους απο αυτο που θες να κανεις ignore,δεν μπορουμε να επεμβουμε  εκει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ρε σεις - καταλαβαινω απολυτα, εχουμε καει ολοι στο χυλο και φυσαμε κ το γιαουρτι - αλλα, ειναι δυνατον να απογοητευομαστε για αυτα τα τρεξιματα?? για παμε λιγο, εεε!! εδω μιλαμε για ιστορικα πραγματα, και μη ξεχναμε back2back 2 σερι χειμωνες το οποιο κ παραπεμπει σε αλλες δεκαετιες - χρυσες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, geod είπε:

ΑΙΡΧAIΤΕ! - μαθετε κ λιγο ορθογραφια ρε παιδια χαχα

Ζήτω συγνώμη δεν τα παίρνω εύκολα τα γράμματα!😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να ρωτησω κατι ?

Δεν σας ανυσηχει που το πραγμα παει ολο πιο πισω, στην σχεδον σφαιρα του φανταστικου περα απο τις 120 ωρες??

Γιατι στις 120 ακριβως δειχνει αυτο

120-780GR.GIF?19-0

Που δεν το λες και αρμαγεδωνα...

Μηπως ειμαστε πολυ νωρις?

Λεγαμε κακοκαιρια το σκ και τωρα το εχει παει τριτη τεταρτη..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

ο υετος που εβγαλαν τα περιοχικα ειναι απο τα πρωινα τρεξιματα;

σε καθε περιπτωση βεβαια ειναι νωρις να κοιταμε τα περιοχικα.

Το σαλάκι έχει φτάσει στη κάλτσα με τον Σκυρωνα Τζωρτζίνο ε? 

Το Σάββατο το απόγευμα καλώς εχόντων των πραγματων τα μάτια στον ουρανό😉

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η δική μου γνώμη, είναι πως αυτή τη φορά η κακοκαιρία δεν θα έχει προηγούμενο για τουλ. 10 χρόνια. Ξεκινάμε με το Σάββατο βράδυ όπου θα χιονίσει σε μεγάλο μέρος της Αττικής συμπεριλαμβανομένου του λεκανοπεδίου μέχρι και το πρωί Κυριακής.. αξιόλογο χιόνι για Αττική οδό και πάνω, και φυσικά σε περιοχές γύρω από βουνά. Μικρή Παύση φαινομένων τη Κυριακή, με πολύ χαμηλές ωστόσο θερμοκρασίες, οπότε μιλάμε πως οι μεγαλύτερες ποσότητες χιονιού θα παραμείνουν. Από τη Δευτέρα έως και τα τέλη της εβδομάδας η θερμοκρασία θα παραμεινει στα πατώματα και νέο πολύ περισσότερο χιόνι θα την καλύψει... Είμαι υπερικανοποιημενος για ότι και αν γίνει από τη στιγμή που θα δω έστω και λίγο χιόνι (κατά 90%) αύριο βράδυ κλείνουμε... Δεν μπορούν να γίνουν μεγάλες αλλαγές ... Η τάση είναι εκεί...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, weatherforattica είπε:

Η δική μου γνώμη, είναι πως αυτή τη φορά η κακοκαιρία δεν θα έχει προηγούμενο για τουλ. 10 χρόνια. Ξεκινάμε με το Σάββατο βράδυ όπου θα χιονίσει σε μεγάλο μέρος της Αττικής συμπεριλαμβανομένου του λεκανοπεδίου μέχρι και το πρωί Κυριακής.. αξιόλογο χιόνι για Αττική οδό και πάνω, και φυσικά σε περιοχές γύρω από βουνά. Μικρή Παύση φαινομένων τη Κυριακή, με πολύ χαμηλές ωστόσο θερμοκρασίες, οπότε μιλάμε πως οι μεγαλύτερες ποσότητες χιονιού θα παραμείνουν. Από τη Δευτέρα έως και τα τέλη της εβδομάδας η θερμοκρασία θα παραμεινει στα πατώματα και νέο πολύ περισσότερο χιόνι θα την καλύψει... Είμαι υπερικανοποιημενος για ότι και αν γίνει από τη στιγμή που θα δω έστω και λίγο χιόνι (κατά 90%) αύριο βράδυ κλείνουμε... Δεν μπορούν να γίνουν μεγάλες αλλαγές ... Η τάση είναι εκεί...

Καλημέρα σας. Γι' αύριο βράδυ σε ποια περιοχή θα δείτε χιόνι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Φουλ αξιοπιστια...τελοσπαντων.

Αστο Τζορτζ και γω ηθελα να πω για εναν αλλα δεν υπαρχει λογος, προχωραμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...