Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανεξάρτητα του που θα χιονίσει, πόσο θα χιονίσει,  αν θα χιονίσει κλπ , θέλω να πω ειλικρινά,  πόσο τυχερός νοιώθω που ανήκω σ`αυτήν την καιρική ομάδα τόσο ως mod όσο και ως μέλος της...Συγχαρητήρια στην πλειοψηφία των μελών για την στάση και την συμπεριφορά τους.. Όποιος κατάλαβε κατάλαβε...Καλημέρα σας!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Ανεξάρτητα του που θα χιονίσει, πόσο θα χιονίσει,  αν θα χιονίσει κλπ , θέλω να πω ειλικρινά,  πόσο τυχερός νοιώθω που ανήκω σ`αυτήν την καιρική ομάδα τόσο ως mod όσο και ως μέλος της...Συγχαρητήρια στην πλειοψηφία των μελών για την στάση και την συμπεριφορά τους.. Όποιος κατάλαβε κατάλαβε...Καλημέρα σας!!

Όντως παρά τις παλινωδίες των μοντέλων καο τις δυνατές συγκινήσεις το επιπεδο παραμένει ψηλά!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Παίονας είπε:

που εισαι εσυ ρε φιλε χαθηκες ολα καλα; αν κ καλυτερα δεν περασες ολο αυτο κ δεν μιλαω μονο για τωρα αλλα απο νοεμβριο κμετα που ολο ειχαμε ευνοικη κυκλοφορια κ δεν εκανε τιποτα ουτε εβρεχε μεγαλο το προβλημα εδω κ. μεκεδ

Ανωτέρα βία φίλε ενδοοικογενειακή βία από νεογέννητο...χαχα🤣....και δεν ξέρω πότε θα χω χρόνο να γράφω γενικά....απλά σήμερα με άφησε να κοιμηθώ λίγο παραπάνω και ξύπνησε κεφάτη....χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Snowaddict είπε:

Εμφανώς μειωμένα τα χιονοσενάρια για Αθήνα στις 22-23 του μήνα δυστυχώς.

Εχεις μεινει λιγο πισω. Το ξεγράψαμε το σκ.  Τώρα μιλάμε για  2-3-4- 34ες φάσεις και βάλε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 minutes ago, nikolas 2365 said:

Μόλις βγήκα από τάξη για διάλειμμα. Γυρνάω στα πιτσιρίκια ( Δ δημοτικού): Δευτέρα θα γράψουμε τεστ Μαθηματικά. 

Μαθητής: Κύριε αφού θα χιονίσει. Ο μπαμπάς μου βλέπει χάρτες και έτσι λέει. Δεν θα έρθουμε σχολείο. 

ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΕΙΤΕ!!!!

χαχαχαχα, κι εγώ έτσι έχω πει και στα 3 παιδιά, δημοτικό, γυμνάσιο, λύκειο και το έχουν δέσει σκοινί κορδόνι ότι την Δευτέρα (και ποιος ξέρει και για πόσο μετά), δεν θα έχουν σχολείο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο υετος που εβγαλαν τα περιοχικα ειναι απο τα πρωινα τρεξιματα;

σε καθε περιπτωση βεβαια ειναι νωρις να κοιταμε τα περιοχικα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Boliotis είπε:

Εχεις μεινει λιγο πισω. Το ξεγράψαμε το σκ.  Τώρα μιλάμε για  2-3-4- 34ες φάσεις και βάλε.

Εγώ ακόμα κοιτάζω πόσο μπορεί να φτιάξει η φάση στο Σαββατοκύριακο. Μέχρι την αποκοπή έχουμε καιρό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

55 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Παρακαλω.

Εαν δε γίνει από εκεί θα πρέπει να ψάχνουμε εσωτερικά στη πλατφορμα εάν υπάρχει extra ρύθμιση για αυτό.

Τα ξαναλέμε.

Ενημερωτικα απλά να πω ότι και πάλι δε λειτουργεί με την παράθεση. Εντάξει χαλαρά παιδιά αν μπορείτε όταν έχετε χρόνο το ξαναβλεπετε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, DIMITRIS είπε:

κρατάω μόνο τις παρακάτω εικόνες απο τις 96 ώρες του μ.ο. του ευρωπαϊκου για ξημερωματα Κυριακής

EDG1-96.GIF?19-12

EDG0-96.GIF?19-12

 

Δημήτρη θα έρθει πιο δυτικά. Θέλει δεν θέλει. 200 χμ και κλεισαμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Παπλαμουδας said:

ο υετος που εβγαλαν τα περιοχικα ειναι απο τα πρωινα τρεξιματα;

σε καθε περιπτωση βεβαια ειναι νωρις να κοιταμε τα περιοχικα.

Δεν γνωρίζω τον χρόνο ανανέωσης σε σκύρων και Ποσειδώ. Έχεις δίκιο όμως, είναι ακόμα νωρίς να κοιτάμε στα σοβαρλα οτιδήποτε για υετό. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Δημήτρη θα έρθει πιο δυτικά. Θέλει δεν θέλει. 200 χμ και κλεισαμε. 

Για πιο Δυτικα λιγο δυσκολο πλεον Νικολα, και λογω ομοφωνιας  των μοντελων.

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ορκίζομαι ότι θα ξαναμπω στα πρωινά τρεξίματα της Παρασκευής. Δεν μπορώ να δεχτώ ότι με αυτά τα ensembles δεν θα υπάρξει ιστορικός στην Αττική. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Δημήτρη θα έρθει πιο δυτικά. Θέλει δεν θέλει. 200 χμ και κλεισαμε. 

50 Νικόλα, όχι 200...αλλά τα 50 να είναι δυτικά όχι ανατολικά.

ο μ.ο. είναι καλυτερος απο το κυριο στις 96 ώρες, έχει δρόμο ακόμη όμως και για αυτές τις ωρες. Η Κυριακή πρωί δεν έχει κλειδώσει ακόμη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε μια ωρα εχουμε τζιφο...Πανστρατια θελω...Οχι αστεια..Ολοι εδω...

Ερχεται και τ αφεντικο μου πριν λιγο.."Σακη θα βγαλουμε δυο παραγγελιες σαγκρια για δυο πελατες..."

Και απαντω.."Ρε Λουκα σε λιγο,βλεπω μεσους ορους και ανσαμπλ.."

Και απαντα...Τι κοιτας??🤣

Του πα..Για μια βδομαδα..Να μην με ενοχλησει...Το πολυ πολυ,να περασω απο το λογιστηριο..

300.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

50 Νικόλα, όχι 200...αλλά τα 50 να είναι δυτικά όχι ανατολικά.

ο μ.ο. είναι καλυτερος απο το κυριο στις 96 ώρες, έχει δρόμο ακόμη όμως και για αυτές τις ωρες. Η Κυριακή πρωί δεν έχει κλειδώσει ακόμη...

Θέλουμε μετατοπίσεις που στο nowcast μπορούν να γίνουν. Στα σημερινά 12ζ θα μπουν ανανεωμένα στοιχεία στα μοντέλα, άρα πάμε σε μεγάλο ενδιαφέρον.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...