Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ευρωπαικα γερμανικα αγγλικα κινεζικα αμερικανικα τουρκικα μαρουσακικα...ενας αχταρμας...

τι ωραια που ηταν παλιοτερα..

παρακαλω καλεστε 148. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, snowzz είπε:

η που λέει έλα μωρέ θα τα ξανά φέρουν τα μοντέλα, δεν ισχύει αυτό , τα μοντέλα σε κάθε ραν αποτυπώνουν την εικόνα που έχουνε εκείνη τη στιγμή. Αύριο μπορεί να δείχνουν αλλά μπορεί και όχι αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι κάνουν κάποια "κλασσική παλινδρόμηση" όπως πολλές φορές έχω δει να γράφεται. 

Φαίνεται λοιπόν μια τάση ανατολικευσης του όλου θέματος και αποτυπώνεται στα κυρίως ραν και σε πολλά ensembles τους, ωστόσο πολλά από τα ensembles έχουν άλλο πιθανό σενάριο. Οπότε μέχρι να συμφωνήσουν δε θα γίνουμε σοφότεροι, οποίος βιάζεται σκοντάφτει, και όταν σκοντάφτεις πονάει

 

διεγραψα οσα για τα οποια συμφωνω μαζι σου, να γλιτωνουμε και χωρο.

αν συμπεριλαμβανεται και η δικη μου αποψη ''στο ελα μωρε, θα γυρισει, '',γιατι ετσι μας συμφερει, δεν ειναι απο μερους μου ετσι, ουτε ομως και δεδομενο, αλλα ειθισται να συμβαινει. αλλωστε το απογευμα μπηκε ενα φρενο σε σχεση με το πρωι στην Ανατολικευση και φυσικα 3ον η ασυμφωνια που οπως αναφερεις υφισταται ακομα. 

απο κει και περα οπως εχει αναφερθει πολλακις υπαρχουν και οι ''αφανεις'' ευκαιριες οπως οι συγκλισεις, τα A.L.E. και τα επιφανειακα χαμηλα αλλα αυτο ειναι αλλη υποθεση.

κουβεντουλα να γινεται αυτη η παραθεση ετσι (επειδη και ο γραπτος λογος ευκολα παρεξηγειται), ισα ισα σε θυμαμαι σαν νεος το '09 εγω, ως απο τους πλεον παλιους και εχεις την εκτιμηση μου για την γενικοτερη σταση σου.

16 λεπτά πριν, Tolisk20 είπε:

Θελω να μου βρει καποιος τα ποιοτικα χαρακτηριστικα που εριξε περυσι 15π στο συνταγμα..

προς γνωση κ συμορφωση..

 

η συγκλιση κατα κυριο λογο που εφερε τη ζωνη των φαινομενων πανω απο Αττικη και οι οριακα καλες Τ στα 850 που μαζι με τη ραγδαιοτητα των φαινομενων επετρεψαν χιονοστρωση.

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και πάλι να καταλάβω ότι μιλάτε για νότια έτσι? γιατί για κβ δεν νομίζω να έρχεται κάτι εκτός από κρύο?

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η έρημος σαχαρα καλύφθηκε με χιόνι λέει τις χρονιές 2016, 2018, 2021 και 2022.

Αύριο πουλάω το αμάξι και αγοράζω καμήλα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Jimmys-snow είπε:

Μαντολες τελικα το icon

για 6 ωρες μετα, καλα ηταν οσο το εστριψε.

αν και επαναλαμβανω δεν το εχω σε υποληψη αλλα αφου το σχολιαζουμε, ας το σχολιασουμε, χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά εγώ λέω να πάμε να δούμε κανά survivor που παλεύουν για ένα βαζακι μαρμελάδα (χα-χα) και πάμε να δούμε μοντελακια αύριο βραδάκι που θα υπάρχει καλύτερη εικόνα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

διεγραψα οσα για τα οποια συμφωνω μαζι σου, να γλιτωνουμε και χωρο.

αν συμπεριλαμβανεται και η δικη μου αποψη ''στο ελα μωρε, θα γυρισει, '',γιατι ετσι μας συμφερει, δεν ειναι απο μερους μου ετσι, ουτε ομως και δεδομενο, αλλα ειθισται να συμβαινει. αλλωστε το απογευμα μπηκε ενα φρενο σε σχεση με το πρωι στην Ανατολικευση και φυσικα 3ον η ασυμφωνια που οπως αναφερεις υφισταται ακομα. 

απο κει και περα οπως εχει αναφερθει πολλακις υπαρχουν και οι ''αφανεις'' ευκαιριες οπως οι συγκλισεις, τα A.L.E. και τα επιφανειακα χαμηλα αλλα αυτο ειναι αλλη υποθεση.

κουβεντουλα να γινεται αυτη η παραθεση ετσι (επειδη και ο γραπτος λογος ευκολα παρεξηγειται), ισα ισα σε θυμαμαι σαν νεος το '09 εγω, ως απο τους πλεον παλιους και εχεις την εκτιμηση μου για την γενικοτερη σταση σου.

η συγκλιση κατα κυριο λογο που εφερε τη ζωνη των φαινομενων πανω απο Αττικη και οι οριακα καλες Τ στα 850 που μαζι με τη ραγδαιοτητα των φαινομενων επετρεψαν χιονοστρωση.

Αυτη τη συγκλιση ουτε στις 24 ωρες δεν την ειχαν δειξει..ασε που τωρα ειναι ακομα πιο δυσκολα να την βρουν..οσο για τα μετα της δευτερας οι κβ ειναι μεσα στο παιχνιδι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δηλαδη;;;

Δηλαδή ανατολικευση, διαφορετικές εισοβαρεις, light με πιθανές εκπλήξεις Σ/Κ και με ερωτηματικά 2η φάση. Τουλάχιστον αυτό καταλαβαίνω εγώ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Tolisk20 είπε:

Αυτη τη συγκλιση ουτε στις 24 ωρες δεν την ειχαν δειξει..ασε που τωρα ειναι ακομα πιο δυσκολα να την βρουν..οσο για τα μετα της δευτερας οι κβ ειναι μεσα στο παιχνιδι..

αυτο λεω ρε συ οτι παιζουν και οι ''αφανεις'' ευκαιριες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow sick είπε:

Λυπάμαι τους μετεωρολόγους που αύριο θα αναγκαστούν να μιλήσουν 😂😂😂

Εντωμεταξυ η φαση ειναι οτι ο αρνιακος ειπε και χιόνια στο Συνταγμα.Να δω πως θα το μαζέψουν 😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...