Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 minutes ago, fufutos said:

Έχουνε στραβωσει σχεδόν ολα τα μοντέλα,κ έχουμε Τετάρτη βράδυ,άραγε υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης αναρωτιέμαι.....

ναι υπαρχουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

26-29 παιζουμε το χαρτι εγκωβισμου

IMG_20220119_220500.jpg

Το πικ δυνατο χαρτί... Αυτό το χαρτί μας έχει θάψει τα τελευταία αλλα και τα παλιότερα χρονια πολλες φορες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

26-29 παιζουμε το χαρτι εγκωβισμου

IMG_20220119_220500.jpg

Δεν ξέρω Μ αυτά που έχω δει τις τελευταίες μέρες κοντεύω να λαληησω και πλέον δεν πιστεύω κανένα μοντέλο αν δεν πέσει κάτω από 60.καλα τον δεν τζιφο μόνο κάτω από 48 ώρες και αν.τραγικος.ουκμο πρώτο με διαφορα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε δυνατά τα τα τα τα 

Μ αρεσει που κάποιοι λετε για το αικον και βλέπετε σοβαρα το τζιφο ...το αικον δεν εβγαλε αυλωνα αδριατικη προχθές χαχαχα...μαντέψτε ποιος εβγαλε 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ said:

Ετσι ακριβώς Σακη μου..παμπολλες φορές συμβαίνει αυτό που περιγράφεις.. Να τους βλέπεις ολους γυρω σου χιονισμένους και εσυ να απολαμβάνεις ξεροκρυο και ηλιο

..

Δεν θα ξεχάσω ποτέ την Αριάδνη που χιονιζονταν οι Παξοί η Ηγουμενίτσα τα ψάρια και εμείς στην υετοτρυπα. Και μιλάμε για ένα νησί που χιονοστρώνεται μια φορά κάθε 30 χρόνια.

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχαχα ελπίζω κάποιος να έβγαλε τον τζιφο απ' την πρίζα.να μην ξανασχοληθουμε με το πρώην μοντέλο.να γλυτώσουμε και καμιά ώρα ύπνο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, MeteoTirnavos είπε:

Για τις 27 του μηνός εννοεί ο Κώστας αλλά όσο πιθανότητες είχαμε να μας επηρεάσει η λίμνη της Δευτέρας άλλες τόσες έχουμε και για τότε.

Την δευτερα δεν εχουμε καμια πιθανοτητα το 26-29 εχουμε πολυ περισσοτερες αυτη τη στιγμη παντα αλλωστε το ειχαμε πει εδω και δυο μερες πριν καν βγαλουν ταση τα ενς ευρωπαικου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυτική Πελοπόννησο από τη στιγμή που δε φαίνεται Χ να κινηθεί ΒΑ Αιγαίο να μας δώσει ΒΔ επιφάνεια, η μόνη ελπίδα μήπως μείνουμε μέσα στο παιχνίδι είναι δυτίκισμα ή πλάτυνση αυλώνα να μας δώσει όσο γίνεται Δ-ΝΔ στριμ... επιφάνεια ο ΒΑ μπορεί να βγάλει αβαθές Χ, αλλά και να μη βγάλει έχουμε ελπίδες όταν ψηλά έχουμε Δ-ΝΔ στριμ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πιο εκτεταμενη η ισοβαρης των 1015 και πεπλατυσμενη, καλυπτει την Πελοποννησο στις 60 ωρες. not bad.

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω ότι βελτιώσεις θα υπάρξουν θα αφορούν τα νότια και μακάρι να σας τις κάνει παιδια γιατί για κεντρικά και βόρεια δεν προλαβαίνει.και να προλάβει είναι ο τζιφοσ ποιος τον πιστεύει έτσι και αλλιώς.εγω παντός όχι πλέον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μικρύνε η μπαλιτσα και έτσι λεπτυνε η μυτούλα προς Ελλάδα και ήρθε 200 χιλιόμετρα νότια και καμιά 50-100 δυτικά...μάχη μέχρι τελους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...