Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Ζιακόπουλος έκανε νέα ανάρτηση! Μιλάει για Χιονολαίλαπες και Χιονοκαταιγίδες!!! Δείτε τι λέει.

http://ziakopoulos.blogspot.com/2022/01/blog-post_23.html#more

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μονο θετικο το γεγονος πως η Θερμοκρασια δεν ανεβηκε πολυ λογω λιακουρα - μολις 2,3 η μεγιστη τη Πευκη, φοβερος ψωφος που το νιωθεις ΕΝΤΟΣ σου που ελεγε κ η ματσουκα καποτε..χεχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, baroutaki είπε:

Ο Ζιακόπουλος έκανε νέα ανάρτηση! Μιλάει για Χιονολαίλαπες και Χιονοκαταιγίδες!!! Δείτε τι λέει.

http://ziakopoulos.blogspot.com/2022/01/blog-post_23.html#more

Το έχουμε ανεβασει απο το πρωι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα το ξαναπω.Κοιταξα ολα τα μοντελα και τα περισσοτερα βγαζουν τη συγκλιση προς Βοιωτια και αν.Φθιωτιδα και ειναι λογικο με το ανατολικο-β.ανατολικο ρευμα.Στην αττικη μεταφερεται απο τη νυχτα της Δευτερας και κυριως πρωι ως μεσημερι Τριτης.Πιθανως τα υψη χιονιου στο λεκανοπεδιο να ειναι μικροτερα απο αυτα που εδωσα το πρωι.Επισης πιθανο,τα Βιλια να δουν μεγαλο χιονι και οχι εμεις ή η ΙπποκρατειοςΔεν θελω να ξενερωσω κανεναν,αλλα πρεπει να πω την αποψη μου.Και μην ακουσω για γουρια κλπ. 

Σε καθε περιπτωση,παμε για ενα χιονισμενο διημερο.Δεν ξανασχολιαζω,κλεινω εδω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Beach-snow NG said:

Το έχουμε ανεβασει απο το πρωι....

εντωμεταξυ, εχει αρχιζει κ του γυριζει το ματι, σε ολους απανταει ετσι - Τα μοντέλα, άλλο περισσότερο και άλλο λιγότερο, σάς χιονίζουν. 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν εχει υπαρξει ποτε ιδιος χιονιας στην Αττικη. Αυτο ειναι που κανει τα μερη μας εξαιρετικα ενδιαφεροντα απο μετεωρολογικης αποψης και αντιστοιχα προσφερει απλοχερα κουβαδες στους μετεωρολογους. Και 5 εκατοστα χιονι να ριξει το τοπιο ειναι πανεμορφο και ειδικα για εμας κατω σουρεαλιστικο συμβαν.

σχετικα με την Αττικη τι να πουμε ειδαμε φετος περιοχες με 165mm σε μια μερα που αμφιβαλλω αν ειχε αλλη πρωτευουσα νομου τοσα σε μια μερα.

ειδαμε και 46αρια το καλοκαιρι. Γενικα τα εχουμε ολα. Το πιο ενδιαφερον κλιμα με τις πιο βιαιες και ακραιες εναλλαγες συνθηκων. 

Επεξεργάστηκε από LosAlimos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχω τάξει στη θεία μου στα Πατήσια 20 ποντους ..Αυτή γέλαγε ....οσοι είστε απο Αθήνα ειναι εφικτό η μπαρούφες της ειπα; ;;...να ανασκευασω η να περιμενω😁

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εχω τάξει στη θεία μου στα Πατήσια 20 ποντους ..Αυτή γέλαγε ....οσοι είστε απο Αθήνα ειναι εφικτό η μπαρούφες της ειπα; ;;...να ανακατασκευασω η να περιμενω😁

Εμείς θα δούμε 1-2 εκ στρωμένο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Galanto said:

Εχω τάξει στη θεία μου στα Πατήσια 20 ποντους ..Αυτή γέλαγε ....οσοι είστε απο Αθήνα ειναι εφικτό η μπαρούφες της ειπα; ;;...να ανακατασκευασω η να περιμενω😁

πες στη θεια ενα +/- 10ρακι για να σαι μεσα φιλε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tzifos είπε:

Πατριωτη, απο χτες το πρωί τα λέμε αλλά μας θεωρούν, οχι ολοι, γραφικούς και υπερβολικους.

Νομίζουν οτι στην Αττικη με 4 τετοιες χιονομπορες σε 16h θα εχει μονο 10cm το συνταγμα.

Χιονισμένη Κουνια που κούναγε....🤠🌨🌨

Εσυ γραψε την εκτιμηση σου και ολα τα υπολοιπα για κουνιες κλπ, περιττευουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, geod είπε:

πες στη θεια ενα +/- 10ρακι για να σαι μεσα φιλε 

Ρε γελάει συνεχόμενα δε με πιστεύει με τιποτα....Στη Πάρνηθα με λεει μπορει να ρίξει 20 ποντους .....μη χειρότερα...νομίζει τη κοροϊδεύω χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, GEORGE SNOWMAN said:

Εσυ γραψε την εκτιμηση σου και ολα τα υπολοιπα για κουνιες κλπ, περιττευουν

Την εγραψε George - 70-90 Συνταγμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ρε γελάει συνεχόμενα δε με πιστεύει με τιποτα....Στη Πάρνηθα με λεει μπορει να ρίξει 20 ποντους .....μη χειρότερα...νομίζει τη κοροϊδεύω χαχαχα

Δυνατη η θειά.Βαλτην στο φορουμ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δυνατη η θειά.Βαλτην στο φορουμ..

Τζορτζ με έσπασε τα νεύρα χαχαχαχ...εδώ τουλαχιστον στα γρεβενα οταν δίνω ποντους δε γελάνε βγουν δε βγουν λενε μπορει να ρίξει....Αυτή με έχει γονατίσει,  τα λέμε τη Τρίτη το πρωί τη λεω θα σου στείλω φωτογραφία με 5 πόντους το πολυ μου λέει...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο @notios_polos παρακολουθώντας σιωπηλά τζίφο/Τζεμ στις 200h…😆

261CD440-ACF6-4D6C-A208-CC67FC717A6E.jpeg

Επεξεργάστηκε από Kosmas34
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Galanto said:

Τζορτζ με έσπασε τα νεύρα χαχαχαχ...εδώ τουλαχιστον στα γρεβενα οταν δίνω ποντους δε γελάνε βγουν δε βγουν λενε μπορει να ρίξει....Αυτή με έχει γονατίσει,  τα λέμε τη Τρίτη το πρωί τη λεω θα σου στείλω φωτογραφία με 5 πόντους το πολυ μου λέει...🤣🤣🤣

Τουλαχιστον ειναι μαχιμη και μιλαει με ποντους και αυτη 😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Τζορτζ με έσπασε τα νεύρα χαχαχαχ...εδώ τουλαχιστον στα γρεβενα οταν δίνω ποντους δε γελάνε βγουν δε βγουν λενε μπορει να ρίξει....Αυτή με έχει γονατίσει,  τα λέμε τη Τρίτη το πρωί τη λεω θα σου στείλω φωτογραφία με 5 πόντους το πολυ μου λέει...🤣🤣🤣

Και αληθεια λεει.Θελω στοιχεια επικοινωνιας με τη θειά,να την ενταξω στο επιτελειο μου,ειναι δυνατή..😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Και αληθεια λεει.Θελω στοιχεια επικοινωνιας με τη θειά,να την ενταξω στο επιτελειο μου,ειναι δυνατή..😜

Χαχαχα λες ;;; πολλά εταξα εεεε...5 ποντους πανω στα αμάξια μου λέει και λίγο πανω στα δέντρα και μεχρι τεταρτη μεσημερι δε θα χει τίποτα λεει, δε τη ξερεις εσυ την Αθήνα χαχααχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

2 λεπτά πριν, tzifos είπε:

Πατριώτες, τι μαγεία είναι η επιλογή ignore users στο forum! Απόλαυση!!!

Που να δεις η διαγραφη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό το συμβόλο με το χέρι στο προφίλ του tzifou ειναι προφητικό η οχι , θα τον χαιρετησουμε ;;;;; 😂😂😂😂😂😂

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, HuxFlux είπε:

Συνοψιζοντας για οσους δε προλαβαινουν να διαβασουν τις προηγουμενες σελιδες, οι εκτιμησεις των μελων δινουν απο 0 ποντους Συνταγμα εως 2 μετρα

😄

90 εκατοστα για Συνταγμα το μεγαλυτερο.Δεν ξερω μηπως εχασα εκτιμηση που λεει για 2 μετρα...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Αυτό το συμβόλο με το χέρι στο προφίλ του tzifou ειναι προφητικό η οχι , θα τον χαιρετησουμε ;;;;; 😂😂😂😂😂😂

Συντομα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Θηβα-Χαλκιδα παιζουν πολυ δυνατα για ιστορικο χιονι.

Γιωργο δυτικο τοξο αττικης πως το βλεπεις ?

Ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...