Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Αύριο 17.,30  παρακαλούνται οι κεντροβορειοανατολικοί να συγκεντρωθούν στο τάγμα gfs αρχικά, που θα δοθούν απο τον Υπ/γο  theomanio οδηγίες για την άσκηση που θα διεξαχθεί .Εν συνεχεία θα αναχωρήσουμε περι τις 20.00 στο έτερο τάγμα ECMWF που ηδη θα μας περιμένουν οι συστρατιώτες και υπαξιωματικοί Θράκης-Εβρου και περι τις 21.00 θα αναχωρήσουμε οδικώς για το ΚΨΜ που θα γίνει διεξοδική ανάλυση της άσκησης και περαιτέρω ανάλυση της  στρατηγικής που θα ακολουθηθεί.

Τυχόν απουσίες θα επιφέρουν ποινές που θα ανακοινωθούν εν ευθέτω χρόνω

Δηλώνω παρών απο τώρα Μπάμπη μου!αναμένω διαταγές..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Καλά ας έριχνε και σε εμένα όσο στην αθηνα και ας μην έπιανε καν στο δρόμο χαχαχαχ

Ε όχι ρε σύ μαρτύριο είναι να το βλέπεις να βασανίζεται και να μην μπορεί να πιάσει παντού και να λιώνει…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επειδή οι πιο πολλοί μεσα στο θέμα είναι κομμάτια, τηρουμενων των αναλογιών,  καπου εδώ ταιριάζουν τα λόγια του Νίτσε. "Μ αρέσει εκείνος που η ψυχή του είναι πιο βαθιά απ την πληγή του". Πάμε ρε να το φέρουμε...😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θέλω χιόνια με 1 μέτρο κέντρο Θεσσαλονίκης κατά τις 15 Φλεβάρη να ξέρω να ανέβω πάνω να το ζήσω μαζί σας Παιδιά. 

Τότε θα έρθει. Και θα είναι ακραίο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στις 17:30 εγώ δεν θα μπορέσω να σας παρακολουθήσω γιατί θα δουλεύω, αλλά η σκέψη και το πνεύμα μου θα είναι μαζί σας...🤭🤭🤭

Άντε φέρτε το!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Θέλω χιόνια με 1 μέτρο κέντρο Θεσσαλονίκης κατά τις 15 Φλεβάρη να ξέρω να ανέβω πάνω να το ζήσω μαζί σας Παιδιά. 

Τότε θα έρθει. Και θα είναι ακραίο!

Στις 15 μέτρο και στις 1-2 ένα μισομετρο για ζέσταμα😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σας έρχεται απίστευτη διαταραχή Παιδιά στις 192 ώρες. Και στα 500 πολυ καλές Τ για Θεσσαλονίκη. 

Δεν μιλάω άλλο Γιατί είναι γρουσουζης χαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Θα έρθει άλλο?  Θέλω κιαλο Θέλω 2 Μέτρα πάμε να γράψουμε ιστορία.  

Μην είστε άπληστοι ήδη υποφέρει κόσμος. Το ξέρεις ότι στην Αρτέμιδα είναι από τις 12 το μεσημέρι μέχρι και τώρα χωρίς ρεύμα και χωρίς θέρμανση;;;

Επεξεργάστηκε από BillG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Και μονο οταν ακους.αισιοδοξο τον ρεαλιστη icelarissa αρκεί..αντε να μπουμε σε ενδιαφέρον..

Θα το παλεψουμε ειναι κοντα χρονικα τα ενς του ευρωπαικου τουλαχιστον ειναι φορτωμενα σε δυο τρεις μερες θα ξερουμε αν υπαρχει και φωτια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακούσατε τον @ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ άντρες μου!!!

Στις 5:29 το τάγμα να συγκεντρωθεί για το gfs.

Αδικαιολόγητες απουσίες θα επισύρουν κατάρες για να μη χιονιστει το μέρος του κάθε απουσιαζοντα 

Κατανοώ την απογοήτευση των βορείων βλέποντας τις εικόνες από κάτω,αλλά εδώ εστί βόρεια Ελλάς!!🔥⚔️

Και θα πάμε μέχρι τέλους.

Βορεια επτάνησα, Ήπειρος, Θεσσαλία πλην Μαγνησίας @giannis.mar ξέρεις,θα είσαι η Ιφιγένεια στη μάχη της Τροίας των καιρικών μοντέλων 😂,Ολόκληρη Μακεδονία Θράκη και νησιά κεντροβορειου Αιγαίου.

Ήρθε η ώρα,ήρθε ωρέ,εμπροςςςςς 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 

Επεξεργάστηκε από Theomanio
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Θα έρθει άλλο?  Θέλω κιαλο Θέλω 2 Μέτρα πάμε να γράψουμε ιστορία.  

Βρε άντε φύγε πάλι στις αναφορές..έκοψε για καμιά ώρα και θες κι άλλο 😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Theomanio είπε:

Ακούσατε τον @ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ άντρες μου!!!

Στις 5:29 το τάγμα να συγκεντρωθεί για το gfs.

Αδικαιολόγητες απουσίες θα επισύρουν κατάρες για να μη χιονιστει το μέρος του κάθε απουσιαζοντα 

Κατανοώ την απογοήτευση των βορείων βλέποντας τις εικόνες από κάτω,αλλά εδώ εστί βόρεια Ελλάς!!🔥⚔️

Και θα πάμε μέχρι τέλους.

Βορεια επτάνησα, Ήπειρος, Θεσσαλία πλην Μαγνησίας @giannis.mar ξέρεις,θα είσαι η Ιφιγένεια στη μάχη της Τροίας των καιρικών μοντέλων 😂,Ολόκληρη Μακεδονία Έβρος και νησιά κεντροβορειου Αιγαίου.

Ητης η ώρα,ήρθε ωρέ,εμπροςςςςς 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 

ΑΡΧΙΣΤΡΑΤΗΓΕ ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΠΙΣΤΑ ΠΆΜΕ ΝΑ ΤΟ ΦΈΡΟΥΜΕ Η ΝΊΚΗ ΘΑ ΝΑΙ ΘΡΙΑΜΒΕΥΤΙΚΉ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Θα το παλεψουμε ειναι κοντα χρονικα τα ενς του ευρωπαικου τουλαχιστον ειναι φορτωμενα σε δυο τρεις μερες θα ξερουμε αν υπαρχει και φωτια

Έχει και μωβιες ..για Αυτά που πέρασαν ολο άχνα μπλε ειχαν απο 7 μερες πριν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, BillG είπε:

Στις 17:30 εγώ δεν θα μπορέσω να σας παρακολουθήσω γιατί θα δουλεύω, αλλά η σκέψη και το πνεύμα μου θα είναι μαζί σας...🤭🤭🤭

Άντε φέρτε το!!!

ΔΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Galanto said:

Βρε άντε φύγε πάλι στις αναφορές..έκοψε για καμιά ώρα και θες κι άλλο 😂😂😂😂

Πάω να κάνω τον χορό του χιονιού. Να έρθει κιαλο. Περίμενε μια και έρχομαι. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Θα το παλεψουμε ειναι κοντα χρονικα τα ενς του ευρωπαικου τουλαχιστον ειναι φορτωμενα σε δυο τρεις μερες θα ξερουμε αν υπαρχει και φωτια

Παμε για back to back φέτος δεν ημουν ζεστός με τον ηπιο χειμώνα αλλα στην πορεία ψηθηκα.για Μήδεια+ 😉 μακαρι ειναι κοντα σχετικα αρκει μην εξαφανιστεί μέχρι μεθαύριο

Επεξεργάστηκε από Barney-sal
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...