Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βελτίωση του icon σε σχέση με το 18ρι. Τα λόγια είναι περιττά...όσο και να χαλάσει η φάση από δω και πέρα, το 5ποντο στο κέντρο δύσκολα εως αδύνατο να χαθεί. Ας δούμε και τα πρωινά πού λίγο ή πολύ δεν θα αλλάξουν την ουσία. 

Επεξεργάστηκε από alkis91_2.0
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ιcon, τσεκ..Gfs τσεκ...Ουκμο τσεκ...Ολα πανε καλα!!!

Ειμαι και αγενης...Καλημερα ρε παιδες μου!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ολα μπομπα μεχριστιγμης,λιγο οτζιφος χαλασε οσο αναφορα το γεγονος οτι δεν βγαζει χαμηλο αλλα ειναι πολυ μικρη λεπτομερεια,θα φτιαξει.Τρελα το ουκμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν με πολυ ενθουσιάζει η κλίση του Αυλώνα τη Δευτέρα και Τρίτη. Φυσικά ας μιλήσουν και οι μεγάλοι εδώ, και γω αυτούς ακούω. Αλλά έχω κάτι ενδοιασμούς.

 

Καλημέρα 

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εχουμε μια ταση ανατολικεσης στα 00αρια,φαινεται και στο μεσο ορο του τζιφου,τουλαχιστον να μην ειναιπολυ αλλα δεν προλαβαινει κιολας για τοσομεγαλες αλλαγες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχθες το βραδυ στα 12αρια ειχαμε πιασει το ταβανι βελτιωσης..Λογικο και επομενο σημερα να εχουμε αλλαγες προς το χειροτερο..Αλλα ειναι τοσο ασημαντες που δεν αλλαζουν την ουσια..Χιονοστρωσεις οπου χιονισει...Ολα πανε πριμα...Ολα...Κανενας φοβος,καμια αγωνια..Ολα εχουν παρει τον δρομο τους...Παμε για εναν αξιοπρεπεστατο χιονια!!!

images (1).jpeg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα παίδες. Jma ήρθε δυτικά. Icon ήρθε δυτικά..ukmo καλύτερο από.χθες.. τζιφος είναι τζιφος, λίγο χειρότερο βγήκε. 

Το gem θα κάνει κρότο σε λίγο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αποθήκευστε το τρέξιμο του Gem να το δειχνετε σε κάποιον πως Αθήνα και Χαλκίδα βαζουν 30ποντα 

gem-0-108.png

gem-0-102.png

gem-13-102.png

gem-13-108.png

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, nikolas 2365 said:

Κοιτάξτε χαμηλό  

Ukmo jem βγάζουν έπος. 

gem-0-96.png

2004 και ίσως και καλύτερο. Δες ισοβαρεις απαπα μακάρι να βγει.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...