Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Αυτό που πονά περισσότερο δεν είναι οτι δεν χιονίζεσαι..Γιατι επι παραδείγματι βλέπεις οτι η Κεντροβόρεια χώρα δεν εχει σταθεί τυχερή σ αυτήν την κακοκαιρία..

Αλλά το να βλέπεις τον πάνω σου, τον κάτω σου, τον δίπλα σου, τον παραδίπλα σου, να θάβονται και εσυ να παίρνεις απο τίποτα ως ψίχουλα, εεεεε αυτό δεν παλεύεται αδέρφια.. Συγνώμη για την γκρίνια αλλά ήθελα κάπου να τα πω..

Σας εύχομαι να το απολαύσετε !!!!!  Καλημέρα!!!!

Το δικό σου είναι τρέλα,δεν υπάρχει!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, sakis13 said:

Γιωργαρα μου..Εσυ τους προμηθευεις με ξυλα και γω με ξιδια..Κονιακ,τεκιλες,τσιπουρα,εχουν την τιμητικη τους...Στον εβδομο ουρανο ολοι αδερφια...Που ελεγε και ο βερνικος...

20220121_084632.jpg

Σάκη η φάση θέλει κανένα Ardberg ή highland park...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, bardaris είπε:

παιδιά ρώτησα χθες τον Ζιακόπουλο τι αλλο να περιμένουμε μετά τον "Αβερελ" και μου είπε οτι περιμένουμε τον "Ντάντυ τον μακρυπόδαρο"....αν μου βγάλετε εμένα ακρη ποιος ειναι ο νταντυ...σας στελνω....αγριογουρουνο σε τάπερ...εδω η "συνομιλία"

βρε τον αβερελ αν και ψηλός μας έκανε την δουλειά....αλλά κυριε Ζιακοπουλε μήπως οι ντάλτον είναι μεγάλο σόι....και ψηλότερο....?"θωμάς"

ΑπάντησηΔιαγραφή
Απαντήσεις

Αυτα εννοεί.....!!μακριά σαν πλοκάμι απλώνεται.....!

It's coming home again.....ohhhh yeahhhhh🤫🤫🤫🥶⌛🤪

J156-21(1).GIF

J204-7.GIF

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Ότι χιόνι ρίξει Δευτέρα Τρίτη μπορεί και Τετάρτη προβλέπεται να μην λιώσει εύκολα ακόμα και σε πιο νότιες περιοχές. Μ με τη Μήδεια στα νότια η θερμοκρασία ανέβηκε απότομα και την επόμενη είχαν σχεδόν λιώσει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν ο αεροχείμαρρος στον Ατλαντικό δεν κινηθεί νοτιότερα ,θα αφήσει τη λίμνη να κινηθεί δυτικότερα και να έχουμε παράταση των φαινομένων 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά καλημέρα.

Θέλω να επιστρέψω από Αθήνα στο Αλιβέρι  το πρωί της δευτέρας ή το απόγευμα της κυριακής.

Πιστεύετε θα υπάρχει ζήτημα στους δρόμους?

Δεν έχω και αλυσίδες επίσης.

Αν μπορεί κάποιος ας απαντήσει παρακαλώ.

Καλά χιόνια σε όλους με την ευκαιρία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, ΟΛΥΜΠΙΟΣ said:

Παιδιά καλημέρα.

Θέλω να επιστρέψω από Αθήνα στο Αλιβέρι  το πρωί της δευτέρας ή το απόγευμα της κυριακής.

Πιστεύετε θα υπάρχει ζήτημα στους δρόμους?

Δεν έχω και αλυσίδες επίσης.

Αν μπορεί κάποιος ας απαντήσει παρακαλώ.

Καλά χιόνια σε όλους με την ευκαιρία.

Θέλω να επιστρέψω Δευτέρα πρωί από Πετριές Αθήνα και φοβάμαι εκεί στο λόφο ότι θα είναι απροσπέλαστα ήδη από το πρωί. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πληροφοριες λενε οτι ο καλος φιλος Κωστας..beach snow,θα πιασει αμπαριζα ολους τους λοφους της Αττικης και θα βαραει τις σειρηνες...🤣...Οι φλωροι στα καταφυγια και μεις στους δρομους,στα μπαλκονια και στις ταρατσες..Ανταποκριτες καιρου και χαρας!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το Γαλλικο Δευτερα απογευματοβραδο χιονιζει μεχρι και την Ηπειρο!!! Χαχαχα

παιζει το γφς να εχει το «χειροτερο» σεναριο!

οκ, ιεροσυλια, icon δε σου παιρνει κανενα τη πρωτια, sorry!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ΟΛΥΜΠΙΟΣ είπε:

Παιδιά καλημέρα.

Θέλω να επιστρέψω από Αθήνα στο Αλιβέρι  το πρωί της δευτέρας ή το απόγευμα της κυριακής.

Πιστεύετε θα υπάρχει ζήτημα στους δρόμους?

Δεν έχω και αλυσίδες επίσης.

Αν μπορεί κάποιος ας απαντήσει παρακαλώ.

Καλά χιόνια σε όλους με την ευκαιρία.

Θα περασεις από υπερβορεια αναγκαστικά όποτε δυσολο τη Δευτέρα. Ισως Κυριακή λογικα θα είσαι οκ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Γιωργαρα μου..Εσυ τους προμηθευεις με ξυλα και γω με ξιδια..Κονιακ,τεκιλες,τσιπουρα,εχουν την τιμητικη τους...Στον εβδομο ουρανο ολοι αδερφια...Που ελεγε και ο βερνικος...

20220121_084632.jpg

Γεια σου ρε Σακαρε συνάδελφε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, bardaris είπε:

παιδιά ρώτησα χθες τον Ζιακόπουλο τι αλλο να περιμένουμε μετά τον "Αβερελ" και μου είπε οτι περιμένουμε τον "Ντάντυ τον μακρυπόδαρο"....αν μου βγάλετε εμένα ακρη ποιος ειναι ο νταντυ...σας στελνω....αγριογουρουνο σε τάπερ...εδω η "συνομιλία"

βρε τον αβερελ αν και ψηλός μας έκανε την δουλειά....αλλά κυριε Ζιακοπουλε μήπως οι ντάλτον είναι μεγάλο σόι....και ψηλότερο....?"θωμάς"

ΑπάντησηΔιαγραφή
Απαντήσεις

ποια ειναι η χωρα του μπουραν θυμισε μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

Μπραβο Νικολα για το ορθο «ματι» σου! 

 

Ελπιζω ο τζιφος να αλλαξει γιατι χάλασε λιγο σημερα !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σας παίδες!!μόλις ξύπνησα και είδα πολύ καλά σχόλια οπότε με το καλό να το χαρείτε οι νότιοι!!από κει και πέρα όσο πάνε και χαλάνε τα μοντέλα για μετά.ακομα και στο διάστημα 28-30 πλέον δεν φαίνεται κάτι.δυστυχως φάγαμε φόλα στα κβ.δςν μας θέλει φέτος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Παίονας said:

ποια ειναι η χωρα του μπουραν θυμισε μου

Mπουράν είναι ο βόρειος άνεμος που φυσά από τις στέπες της Σιβηρίας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, Χιών είπε:

Το τρέξιμο του Καναδού είναι απλά άρρωστο. Δεν μπορεί να βγει καλύτερο, μιλάμε για -12, -42 και χαμηλό σε τέλεια θέση. Και μιλάμε χθες είχε το χειρότερο σενάριο, έτσι;

ECMWF, UKMO, JMA τρομερά.

GFS, ICON πάρα πολύ καλά

Δεν υπάρχει πλέον όχι κακό, όχι μέτριο, αλλά ούτε "απλώς καλό" σενάριο στα πρωινά κύρια. Τι να πω, ακόμη φοβάμαι να είμαι ειλικρινής, αλλά τα δεδομένα δεν αφήνουν και πολύ χώρο για εγκράτειες!

 

Ποιες εγκράτειες αγόρι μου?? ΑΚΡΑΤΕΙΕΣ πλέον. Μόνο μη μπερδέψεις κι εσύ τα μωρομάντηλα με τα μαντηλάκια χλωρίνης! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, billias7815 είπε:

Mπουράν είναι ο βόρειος άνεμος που φυσά από τις στέπες της Σιβηρίας.

αρα υπονοει οτι μπορει να εμφανισθει συβιρικος;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Santa snow είπε:

Ξαναλέω τα λουκέτα στα αυριανά 12αρια. 

Δεν υπάρχουν περιθωρια να χαθει πλεον. 

Αν εξαιρέσουμε τζιφο μονο, ολα τα αλλα δυτικισαν κιολας τη δευτερα-τριτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 minutes ago, giorgoscorfu said:

Στα χθεσινοβραδυνά μας έπιανε καλύτερα. Σήμερα μας γλείφει. Αλλά με τι Τ?? Αν είχαμε υετό που δεν θα έχουμε θα ήταν αυστηρά στα πολύ ορεινά.

Έχω κάμερα στο χωριό, στο Σωκράκι στα 450 μέτρα και είμαι standby να δω αν θα κάνει κάτι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...