Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα παιδια,οσον αφορα τα γενικα χαρακτηριστικα υπαρχει συμφωνια πλεον σε ολα τα μοντελα και δυσκολα θα αλλαξει(στρωσιδια σιγουρα),τωρα για ποντους , μετρα και τετοια το σαββατο πιστευω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, kostasmarousi13 είπε:

1A5B6AFE-DCD6-4AC4-BD34-1CFB21768F50.jpeg

Δευτέρα βράδυ στην Περιφερειακή Υμηττού;

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αθλια τα πρωινά τρεξίματα για Αθήνα Χαλκίδα.

Δυστυχώς προβλέπονται άπειρες εκδορές στο οδικό δίκτυο της 2 πόλεων απο τις διαδικασίες αποχιονισμού.....

Καλημέρα!

 

ΥΓ: Τζεμ Ουκμο και Ιάπωνας, μόνο τους Βησιγότθους και τους Οστρογότθους δεν κατέβασαν......🤣

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Καναδός επαναφέρει το -42 στην Αττική που πρώτος το είχε δείξει 😀

Επος Gem και Ukmo, καλός ο τζίφος  και σημαντική βελτίωση από icon 

Παμε καλα πιστεύω. Καλημερα 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως η Σούζη τώρα πριν λίγο στο ραδιόφωνο είπε οτι με τα πρωινά κλειδώνουμε Δευτέρα Τρίτη για Αττική....Καλημέρα σε όλους τους χιονοτρελαμένους...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, billias7815 said:

Πάντως η Σούζη τώρα πριν λίγο στο ραδιόφωνο είπε οτι με τα πρωινά κλειδώνουμε Δευτέρα Τρίτη για Αττική....Καλημέρα σε όλους τους χιονοτρελαμένους...

Αρα δεν κλειδωνουμε ακομα με λιγα λογια. 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Dusterakos said:

Αρα δεν κλειδωνουμε ακομα με λιγα λογια. 🤣

Απ'οτι κατάλαβα περιμένει και τον ευρωπαίο και στις δεκα στην τηλεόραση θα έχει τα πρωινά στοιχεία από τα μοντέλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !! ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΤΕ ΧΑΡΤΕΣ ΤΖΕΜ Κ UKMO ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΤΟΥ ΕΥΡΩΠΑΙΟΥ !!! ΚΑΘΕ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΛΥΣΜΟΝΟΥΝΕ! ΕΡΧΕΤΑΙ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ !!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ !!! ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΟΒΕΡΟΙ !!! ΣΑΚΑΡΕ ΘΕΛΩ ΒΙΝΤΕΑΚΙ !!!

Επεξεργάστηκε από AĺexSnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, billias7815 said:

Απ'οτι κατάλαβα περιμένει και τον ευρωπαίο και στις δεκα στην τηλεόραση θα έχει τα πρωινά στοιχεία από τα μοντέλα.

Για δευτερα ειναι νωρις ακομα να λεμε πραγματα κλειδωμενα. Αποψη μου. 

Ας μιλησει καλυτερα για την Α' Φαση του Σαββατου το βραδυ που μπορει να κρυβει εκπληξεις. Ο ανεμος δεν θα ειναι εντελως ΒΔ στα ανωτερα στρωματα (θα ειναι ΒΒΔ) και αυτο ειναι θετικο στοιχειο. 

Τέλος, σιγουρα Ευβοια παει για υπερθαψιμο (ξανα), ευνοειται απολυτα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, kostasmarousi13 είπε:

Μια χαρά είναι 72 ώρες μέχρι πρωινό Δευτέρας!!!Κλειδωμένος ο ΧΙΟΝΙΑΣ

Κωσταρα μου στα ΌΠΛΑ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από σχόλιο του Ζιακόπουλου για τα μετά....(μάλλον σε απάντηση του bardaris) "Οι Ντάλτον μάς τελείωσαν, "Θωμά". Μάς έμειναν ο Ντάντυ ο Μακρυπόδης και κάτι ντερέκια από τη χώρα του Μπουράν.Το σκέφτονται, αλλά δεν το έχουν αποφασίσει ακόμη!"

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γράφουμε ιστορία αδέλφια... Το ταμείο θα γίνει με το πέρας της κακοκαιρίας... Εγώ θέλω να πιστεύω θα την λένε και τα δισέγγονα μας αυτήν την κακοκαιρία 🌨️🌨️🌨️🌨️🥶🥶🥶🥶

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρωινός "τρομος" τα μοντελάκια.....παπαπα τι ερχεται... την καλημέρα μου σε ολους.....αγαπη και υγεια!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Beach-snow NG είπε:

Πρωινός "τρομος" τα μοντελάκια.....την καλημέρα μου σε ολους.....αγαπη και υγεια!!

Καλημέρα Κώστα. Σε άκουσα χθες στο ράδιο χαλαζι. Η εκπομπή ήταν εποποιία. Οι καμπάνες, οι σειρήνες. Μου είχαν λείψει αυτά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Καλημέρα Κώστα. Σε άκουσα χθες στο ράδιο χαλαζι. Η εκπομπή ήταν εποποιία. Οι καμπάνες, οι σειρήνες. Μου είχαν λείψει αυτά. 

Το αλατοπίπερο τετοιων χιονοκαιριων!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...