Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Trans Siberian είπε:

Ευχομαι το μαξιμουμ απο το σημερινο λιγο να καθησει καλα το χαμηλο…..τωρα απο εκει και επειτα μακαρι με φουλ αρνητικες να παρουμε τη δευτερα

η δευτερα με προβληματιζει, δεν περιμενω πολλα γιατι οπως ειπε και ο γιαννης πριν , λογικα ο υετος θα κατσει απο το ανατολικο πηλιο και περα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

Εχει σημασια τι θα μπορουσε γιατι αναφερομαστε στον υετο ο οποιος υπηρξε χωρις χαμηλο ;ρ Εγω παντως και με 2-3 εκ μια χαρα ευχαριστημενος θα ειμαι. Γενικα παει καλα ο χειμωνας φετος οποτε δεν εχω και πολλες απαιτησεις

Απλά είναι κρίμα που έχει κάνει τόσες κατεβασιες και δεν έχουμε δει έστω ένα 10ποντο. Τέλος πάντων, ότι γίνει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βελτιωση για αυριο το πρωι στα κεντρικα,10-15μμ μαε δινει ο τζιφος,ωραια χιονιαπανω απο τα 200-300μ οπου θα πεσει ολο χιονι σχεδον,,,,,βελτιωεναται και η δευτερη φαση για προσηνεμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Γιάννης μασ said:

η δευτερα με προβληματιζει, δεν περιμενω πολλα γιατι οπως ειπε και ο γιαννης πριν , λογικα ο υετος θα κατσει απο το ανατολικο πηλιο και περα

Χαχαχα θα κανω hopecasting αυτη τη φορα και θα παρω τον γαλλο με τα ραφαλ του😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, dionisis00 said:

Εγώ 2 πράγματα τρέμω στο λεκανοπέδιο. 

1) να κολλήσει ο καιρός στα υπερβόρεια από εκαλη-δροσια και πάνω με παροδικά κλεισίματα του καιρού και να ακούς ότι Άγιος Στέφανος, Μαλακάσα, Εύβοια θάβονται.

2) Οι θερμοκρασίες να μας προδώσουν και να ρίχνει με 1-2 βαθμούς χωρίς να στρώνει ποιοτικά.

Άσχετος με μοντέλα, λέω τον φόβο μου που 9/10 το χάνουμε κάπως έτσι. 

Το 2 με τίποτα θα υπάρχει άπειρο κρύο για όλους. 

Το 1 δε νομίζω ότι μπορώ να πω βέβαια ότι δεν θα συμβεί.  Εξαρτώνται πολλά. Πάντως και να κολλήσουν εκεί οι χιονοπτώσεις που λες, αυτό που θα γίνει σε κάποιες περιοχές της ανατολικής χώρας δεν θα έχει προηγούμενο... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σημαντικη βελτιωση απο τζιφο για προσηνεμα οσο αναφορα την θεση της λιμνης και τα γεωδυναμικα,θελουμε την δυτικιση για σιγουρια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Απλά είναι κρίμα που έχει κάνει τόσες κατεβασιες και δεν έχουμε δει έστω ένα 10ποντο. Τέλος πάντων, ότι γίνει..

αφου ολες πανε στον σουλτανο, αλλα με αυτη την κυκλοφορια πιθανοτατα να  εχουμε και αλλη ευκαιρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...